Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

Кожної людини, хоч раз у житті охоплює розчарування, пов’язане з розлученням або ж зрадою і зрадою. Такий стан обов’язково супроводжується депресією, звичайно хтось здатний швидко забути образи і знов зануритися в звичну життя, але хтось дуже важко переживає біль втрати, в наслідок чого депресії може затягуватися на тривалий час. Впоратися з депресією багатьом жінкам буває не під силу. Наша стаття присвячена тому, як вийти з депресії і як пережити депресію після розставання з коханим.

Причина депресії після зради і розставання

Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

Перш ніж відповісти на питання як самостійно вийти з депресії, варто стан депресії ретельно вивчити. Відомо, що почуття любові і прихильності виникає на хімічному рівні, у цих процесах беруть участь наші гормони. Так ось психологи розділили емоційну прив’язаність на три етапи:

 • Потяг
 • Закоханість
 • Прихильність.
 • Для кожного з етапів характерно вплив того чи іншого гормону: ендорфін, серотонін і дофамін відповідно. Процеси в організмі просто не можуть постійно підтримуватися на високому рівні гормони ендорфіну і серотоніну, тому потяг і закоханість з часом згасає, що не можна сказати про дофамине. Цей гормон має найбільший вплив. Саме тому депресія після розставання пов’язана з прихильністю, а не з любов’ю.

  Ознаки депресії

  Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

  Перш ніж вирішувати питання як вийти з депресії, потрібно точно зрозуміти, чи вона це. Або ж це інше емоційний розлад. Існує кілька ознак щоб визначити чи насправді у вас депресія і ви потребуєте професійної допомоги.

  Перше, якщо ваші переживання в принципі не заважають вам жити і займатися улюбленою справою, то скоріше всього ніякої депресії немає, ви просто переживаєте і це з часом пройде. Але якщо вам не в радість навіть ваше хобі, ви перестали дивитися на себе в дзеркало і вам все одно як ви виглядаєте, то треба бити на сполох, ваша депресія може затягнутися.

  Також до ознак депресії можна віднести:

  • Апатію
  • Часта втома
  • Порушення апетиту або ж навпаки обжерливість
  • Занижена самооцінка
  • Пригнічений настрій
  • Занепад енергії
  • Безсоння або сонливість
  • Відсутність концентрації уваги
  • Відчуття смутку
  • Почуття провини
  • Виникнення головних болів, болів в м’язах і серце
  • Суїцидальні думки.

  Розглядати кожну ознаку окремо не варто, депресію можна діагностувати, визначивши декілька ознак.

  Депресія – це хворобливий стан, і, якщо ви не в силах з нею боротися, зверніться до лікаря.

  Способи виходу з депресії

  Розглянемо способи, щоб допомогти собі самостійно вийти з депресії.

  Займіться собою

  Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

  Депресія у жінок і у чоловіків проявляється по-різному. Сильну стать, наприклад, перестає голитися, а жінки і зовсім забувають розчесатися і нафарбуватися. Але це довго тривати не може. Глянувши на себе в дзеркало, жінка ще більше впадає у смуток, кому вона така потрібна, неохайна і недоглянута. Радимо першим ділом зайнятися собою і своєю зовнішністю. Адже як відомо прекрасна зовнішність підвищує жіночу самооцінку, а це вам вкрай необхідно для виходу з депресії. Навіть якщо вам не хочеться нікуди йти, змусьте себе відвідати косметолога, перукаря та майстра з манікюру. Зрештою, сходіть в спа-салон, косметологічні процедури налаштують вас у потрібному напрямку, ви зможете розслабитися і подумати про те, що сталося з чистою головою.

  Повірте, спорт дуже хороший спосіб забути про свою невдалу особисте життя. Крім того, ви зможете підтягнути свою фігуру, а то мабуть під час депресії об’їдалися і набрали пару-трійку зайвих кілограмів.

  І наостанок, шопінг. На думку більшості жінок, саме шопінг допомагає боротися з будь-яким видом депресії. Звичайно, новий, стильний та модний гардероб не може не радувати, тому якщо у вас є заначка, яку ви відкладали на спільний відпустку або купівлю подарунка свого колишнього коханого, сміливо діставайте.

  Поверніться у звичний спосіб життя

  Раптове зрада здатне будь-якої людини вивести зі звичного життя. Режим дня під час депресії сильно змінюється, ви погано спите, мало або занадто багато їсте, не можете нормально працювати і вчитися, все це позначається як на здоров’я, так і на інші аспекти життя. Прикладіть всі свої сили, щоб повернутися в звичним вам уклад життя. А ще краще, відкрийте для себе нове життя з правильним режимом і збалансованим харчуванням.

  Спілкуйтеся з друзями

  На думку психологів, самотність після пережитого стресу цілком може піти на користь, якщо воно не затягується більше, ніж на тиждень. Для того щоб позбутися від самотності і депресії вам необхідна підтримка близьких друзів і родичів. Намагайтеся якомога частіше бачитися з рідними для вас людьми. Безумовна вам доведеться вибирати, з ким спілкуватися, адже зловтіха з боку кого-небудь не піде вам на користь, тому вибирайте людей, яким ви довіряєте.

  Відпочивайте

  Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

  Все звалилося на вас в один момент: розставання з коханим, проблеми на роботі або в інституті? Вам потрібен відпочинок. Повноцінний відпочинок допоможе вам вийти з депресії. Відпочинок буває фізіологічний і психологічний, вам необхідний і той, і інший.

  Фізіологічний відпочинок передбачає поїздку в іншу країну з метою зміни враження. Хоча в іншу країну їхати необов’язково, можна просто вибратися з друзями на пікнік.

  Психологічний відпочинок потрібен для того, щоб забути про всі неприємні спогади, у тому числі проаналізувати ситуацію з зрадою і відпустити її назавжди, і більше ніколи про це не думати.

  Відійдіть від прийняття серйозних рішень

  Період депресії не краще час для прийняття серйозних і відповідальних рішення. Не треба втікати від проблеми в інше місто або країну, і тим більше міняти роботу. Адже коли ваш розум проясниться, можливо ви пошкодуєте про скоєне, і добре, якщо ви зможете повернутися, а якщо ні? Знайдіть собі краще нове хобі, запишіться на якісь курси. Якщо у вас не залишиться вільного часу, то і думати про колишніх стосунках ви припините.

  Як вийти з депресії після розлучення: поради для жінок

  Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

  Звичайне розставання з людиною, з якою ти просто зустрічалися, не завжди приводити до депресії. А ось розлучення — це куди серйозніше, адже виходячи заміж жінки вважають, що їхній шлюб буде міцним і не рушимым. Але на ділі, на жаль, все не так. Зрада з боку чоловіка дуже сильно підриває емоційний стан жінки і багато хто просто не знають, як вийти з депресії після зради чоловіка.

  Так у цій депресії і залишаються, починають зловживати алкоголем спиваються, перетворюються в «опудало городнє», хіба це гідний вихід? Немає. Дорогі жінки, пам’ятайте, що, якщо ваш чоловік вам змінив, вихід один – розлучення і нова прекрасна життя. До речі з плюсів після розлучення можна виділити деякі моменти.

  Ваші побутові справи вдвічі зменшуватися, значить з’явитися більше часу на себе. Навіть якщо у вас є дитина, це не привід триматися за негідного чоловіка. Бігти шукати відразу нового чоловіка не треба, він і сам знайдеться, краще присвятіть себе роботі і дитині. Поринувши з головою у роботу під час депресії жінки часто досягають кар’єрних висот. Звичайно, для кого-то розлучення не прийнятний, і такі жінки будуть терпіти зраду все життя, а навіщо це потрібно, якщо сучасний світ сповнений яскравих барв і емоцій, для чого терпіти якщо можна продовжувати жити далі.

  Якщо у вас з колишнім чоловіком є спільна дитина, тоді постарайтеся як мінімум нормально спілкуватися, у малюка були і мама, і тато, а малюк буде радий бачити батьків квітучими і щасливими. Але не треба зберігати сім’ю заради дитини, від цього ніхто не буде щасливий.

  Поради психолога

  Як вийти з депресії після зради чоловіка і розставання

  Якщо ви не знаєте, як вийти з депресії самостійно, зверніться до психолога. Цей лікар докладно вивчити вашу проблему, і вже виходячи з цього призначити психологічне лікування. Ось які поради на цей рахунок дають психологи:

 • Розберіться зі своїми думками. Проаналізуйте чому сталося розставання або розлучення, які почуття були порушені, що саме привело вас до депресії. А чи любили ви, чи це ілюзія любові, і ваша депресія пов’язана з тим, що зачепили ваше самолюбство. Відповіді на ці питання допоможуть вам самим впоратися з проблемами.
 • Психологи також радять зайнятися собою, своїм тілом, мізками і захопленнями.
 • Відпочиньте. Їдьте з друзями на курорт і відмінно проведіть ваші погані думки перекриються позитивними емоціями.
 • Психологи радять багато читати. І краще якщо література буде корисною.
 • Заведіть собі вихованця, якщо до цього ви жили одні. Це може бути кішка, собака, морська свинка або навіть ящірка. Ваш улюбленим вихованець вас точно ніколи не зрадить, а ви зможете йому подарувати багато теплоти і турботи.
 • Усміхайтеся, навіть коли цього зовсім не хочеться. Змушуйте себе посміхатися і радіти кожного мгновенью.
 • Заведіть нові знайомства. По-перше, нові друзі нічого не будуть знати про вашу колишню життя і не стануть ставити неприємні запитання, а по-друге є надія зустріти свого нового коханого.
 • Стрес і переживання можуть викликати серйозне захворювання, пам’ятайте про це завжди.