Як заправити швейну машинку: як заправити нитку, нитка, шпульку в ручну швейну машинку, як правильно заправити стару швейну машинку ниткою, заправка верхньої нитки

Як заправити швейну машинку: як заправити нитку, нитка, шпульку в ручну швейну машинку, як правильно заправити стару швейну машинку ниткою, заправка верхньої ниткиПри роботі на швейній машинці може виникнути маса складнощів і якщо досвідчений майстер в змозі швидко з ними справитися, то у новачка можуть виникнути серйозні проблеми. Досвідчений майстер знає, що неправильне розташування нитки, може стати причиною того, що рядок буде нерівною і неакуратною, а зрештою і зовсім тканина може зіпсуватися, що призведе до матеріальних витрат. Саме з цієї причини варто з відповідальністю підійти до вивчення основ роботи з цією технікою, щоб постаратися максимально виключити ймовірність виникнення неполадок, а якщо вони і виникнуть, вміти їх оперативно виправити. Алгоритм заправки залежить від марки вашої швейної машинки. Щоб стати майстром в цьому питанні, необхідно для початку вивчити прикладену в комплекті інструкцію. Якщо такої у вас нема, спробуємо самостійно розібратися, як це можна зробити оперативно і без помилок.

Особливості виконання алгоритму заправки

Зміст статті

 • Особливості виконання алгоритму заправки
  • Помилки заправки нитки
 • Куди подіти верхню нитку
 • Що робити, якщо у вас техніка нового зразка?
 • Що робити зі шпулею?

Швейна техніка Зінгер відома своїми характеристиками і якістю. Це відмінний вибір для новачків, які хочуть надалі навчитися створювати своїми руками справжні шедеври. Техніка володіє параметрами, які роблять її дуже зручною. Вчитися шити саме на техніці від цього виробника — одне задоволення. Одним з основних переваг роботи на машині варто виділити можливість автоматичної роботи основного робочого елемента. Для розміщення ниткового елемента в техніці, необхідно дотримуватися певну схему.

З Зінгером слід працювати наступним чином:

 • Встановіть котушку на її місце — в верхній частині корпусу. Виробник передбачив захисний елемент, що дозволяє виключити ймовірність зіскакування котушки.
 • Простягніть стек гілок елемент до нитеприемнику, після рухайтеся до шпульці.
 • Пройдіть через наявне на котушці отвір. Котушка знаходиться з правої сторони на корпусі техніки.
 • Наведіть машинку в робочий стан, намотуйте на бобіну необхідний обсяг нитки. Тепер можете зняти готову для подальшої експлуатації бобинку.
 • Як заправити швейну машинку: як заправити нитку, нитка, шпульку в ручну швейну машинку, як правильно заправити стару швейну машинку ниткою, заправка верхньої ниткиСкориставшись даною схемою, ви зможете виконати намотування на бобіну. Щоб помістити нитку безпосередньо у вушко голки, її слід підняти, це можна виконати завдяки прокручування коліщатка, яке призначене для управління. Крутіть його на себе.

  Котушку помістіть у відповідний утримувач, він знаходиться зверху, зафіксуйте за допомогою ковпачка. Використовуючи нитенаправляющую протягніть її, наступним етапом фіксації буде пружина, яка призначена для натягування.

  Після цього дотримуйтесь у відсік, який розташований над голкою, пройдіть через спеціальний важіль. Далі, пересувайтеся назад і вниз, тут не забувайте про пристосування для натягу, це компактний затискач, який розташований над голкою. Завершальним етапом буде заправка в голочку. Прямуйте спереду назад.

  ВАЖЛИВО. Всі дії необхідно виконувати тільки тоді, коли техніка відключена від мережі, у противному випадку дуже висока ймовірність травмування.

  Помилки заправки нитки

  В процесі виконання даної операції цілком реально допустити помилки, що позначиться на якості вашої роботи. Щоб виключити ймовірність отримання неякісного результату, розглянемо які можуть бути помилки, щоб передбачити їх.

  У тому випадку, якщо рядок петляє або утворюються кільця — ви щось зробили неправильно. Це може бути причиною недостатнього натягу якийсь з нитки. Деякі умільці помилково вважають, що достатньо проконтролювати правильну установку тільки нижньої нитки. Ця думка неправильна, тільки при чіткому виконанні кожної з операцій з підготовки, техніка буде працювати правильно.

  ДОВІДКА. Якість строчки багато в чому залежить від коректності установки верхньої нитки.

  Для роботи вибирайте нитки хорошої якості. Щоб строчка була рівною, слід подивитися, чи правильно функціонує нітенаправітель. Якщо не натягує — усуньте недолік.

  Найбільш поширені помилки:

  • Як заправити швейну машинку: як заправити нитку, нитка, шпульку в ручну швейну машинку, як правильно заправити стару швейну машинку ниткою, заправка верхньої ниткиНедобре притискає пружина, яка відповідає за напруга нитки. Отже, вона погано притиснута. Визначити дану помилку гранично просто. Лапка переводиться в нижнє положення, ниточка просовується у вушко голки і простягається вгору. Далі, знову піднімається лапка, опускається і простягається стек гілок елемент. Дану операцію вам потрібно виконати одразу кілька разів, контролюйте ступінь натягу. Якщо при натягуванні немає ніяких проблем, можна зробити висновок, що некоректно функціонує пружина.
  • Надмірний натяг. Трапляється так, що ниточка натягнута точно, як струна. Це добре проявляється при рядку по нижньому нитевому елементу. Рядок буде неакуратною і проходить недостатньо рівно. У даній ситуації необхідно відрегулювати нижній стек гілок елемент і, звичайно ж, її натяг.
  • Нижній стек гілок елемент товщі, ніж верхній. Якщо ви ще не знаєте, що саме верхній стек гілок елемент, так би мовити, задає ритм по всій сходинці і вона визначає нижню сходинку. Щоб шов вийшов акуратним, нижня ниточка повинна підбиратися ретельно, вона повинна бути досить розтягується. Це визначає надійність роботи вашої швейної техніки, а також якість пошиття.

  Куди подіти верхню нитку

  Для заправки потрібно підняти лапку для притиснення тканини, потім потрібно трохи посувати коліщатко і перевести голку в крайнє верхнє положення. Працювати на техніці можна не раніше, ніж буде заправлена верхня нитка.

  Алгоритм заправки, наступний:

  • Бобіну помістіть на стрижень, його ви зможете побачити зверху.
  • Візьміть за край нитки і потягніть.
  • Вставте краєчок у верхнє вушко, призначене для протягування нитки. Завдяки цьому етапу нитка буде регулюватися в процесі роботи.
  • Натягніть нитку знизу в вушко розташоване на нитенаправителе, а далі переходите до голці.

  Якщо ви не виконаєте хоча б один з етапів, будьте готові до того, що доведеться перезаправляти ниточку. Враховуйте, що для правильного функціонування необхідно дотримання певного кута нитки.

  Що робити, якщо у вас техніка нового зразка?

  У багатьох рукодільниць в будинку встановлені швейні машинки старого типу. Деяким така техніка дістається в спадок від матерів або бабусь, а от як з нею працювати, знає не кожен, а інструкції по використанню вже давно загублені. Вони цілком справляються з поставленими перед ними завданнями і залишається розібратися, як заправити нитку в ручну швейну машинку.

  Як заправити швейну машинку: як заправити нитку, нитка, шпульку в ручну швейну машинку, як правильно заправити стару швейну машинку ниткою, заправка верхньої нитки

  Техніка нестарого типу має схожу схему протягування нитки. Різниця полягає в тому, як ниткою виконується кріплення на машинці.

  ВАЖЛИВО. Нитку в голку просовується в жолоб, розташований уздовж голки. Визначити його можна провівши пальцем по голці.

  Заправляти техніку необхідно за схемою, яка наведена на кришці. Для роторних машин є своя схема, адже це агрегати старого зразка.

  Алгоритм заправки в стару машину, наступний:

 • Зафіксуйте котушку.
 • Гранично обережно просуньте стек гілок елемент в натягувач, який розташований зверху.
 • Виведіть її через пружину. Вона виглядає як гачок.
 • Всуньте ниточку в нитевод, у нього також є для цього гачок.
 • Тепер залишилося перейти в голковий фіксатор.
 • В техніці такого типу застосована вилка, вона дозволяє закидати нитка на себе.

  Що робити зі шпулею?

  ДОВІДКА. У першу чергу варто відзначити, що товщина ниточки, яка встановлюється в шпульку повинна бути на один розмір тонше.

  Перш ніж заправити шпульку, слід перевірити, чи підходить вона під шпульный ковпачок. Для цього необхідно помістити її в ковпачок, при цьому не забувайте про необхідність дотримання напрямки намотаної нитки. Її кінчик слід протягнути в регулятор натягу. Зверніть увагу, як крутиться шпулька, вона не повинна рухатися ривками. Рух повинен бути плавним.

  ДОВІДКА. Шпульный ковпачок є однією з найважливіших деталей швейної машинки, він завжди повинен підтримуватись в ідеальному стані. Не повинно бути ніяких сколів або пошкоджень на його поверхні.

  Як заправити швейну машинку: як заправити нитку, нитка, шпульку в ручну швейну машинку, як правильно заправити стару швейну машинку ниткою, заправка верхньої нитки