Як зібрати комп’ютерне крісло: збірка комп’ютерного крісла, регулювання зібраної конструкції

Такий предмет меблів — це зручний варіант для школяра або працюючої людини. Завдяки виконаному м’якого сидіння і спинки, істотно знижується навантаження на хребет. Наявність роликів позбавляє від необхідності постійно вставати з крісла, щоб взяти документи або щось необхідне з сусіднього столу. Не завжди до крісла поставляється інструкція, особливо якщо ви купуєте виріб бувше у використанні. Спробуємо розібратися, як зібрати комп’ютерне крісло швидко і просто.

Як зібрати компютерне крісло: збірка компютерного крісла, регулювання зібраної конструкції

Що знадобиться

Зміст статті

  • Що знадобиться
  • Складання комп’ютерного крісла — покрокова інструкція
  • Регулювання зібраної конструкції

Для початку відкрийте коробку з виробом і викладіть вміст на стіл. У першу чергу потрібно буде ознайомитися з рекомендаціями виробника по збірці, якщо такі є. Перевірте комплектність, всі необхідні деталі і елементи вже повинні бути в комплекті.

ВАЖЛИВО. Виробник звичайного поставляє спеціальний ключ для збірки. Він має головку з шестигранним отвором.

Виріб складається з 2 основних деталей:

  • Безпосередньо саме сидіння разом зі спинкою, у вас є можливість його регулювати. Це може бути моноблочне рішення з підлокітниками або без них. Найчастіше спинка виконана як окремий елемент.
  • Опорна частина, яка передбачає регульований механізм для зміни висоти. Виконана на роликових колесах.

ДОВІДКА. Якщо в комплекті вам не вдалося знайти інструкцію по збірці, ви можете пошукати її в інтернеті.

Як зібрати компютерне крісло: збірка компютерного крісла, регулювання зібраної конструкції

Складання комп’ютерного крісла — покрокова інструкція

Для початку варто сказати, що процес складання — завдання нескладне. Ви неодмінно впораєтеся з нею швидко. Головне — дотримуйтеся наведеної нижче покрокової інструкції:

  • Як зібрати компютерне крісло: збірка компютерного крісла, регулювання зібраної конструкціїМонтаж роликів гнізда. Вставте колеса у відповідні отвори на ніжках. Необхідно прикладати трохи зусилля. В першу чергу ролики слід встановити у хрестовину. Їх вставляють штоками в отвори на нижній поверхні, після чого необхідно акуратно, але сильно натиснути до клацання. Для виконання цього етапу можна скористатися будь-яким предметом, не перестарайтеся.
  • Підготовка сидіння. Необхідно буде закріпити ззаду сидіння регулюючий механізм, а на нижній кріпиться пиастра.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Кожен гвинт повинен кріпиться за допомогою двох видів шайб.

  • Встановіть газліфт у хрестовину. Необхідно зняти з країв газліфта ковпачки після чого виконайте цю дію. Для того щоб зібрати кожух потрібно зібрати з декількох частин, передбачений збір за принципом телескопічної труби. Вставте зібраний елемент в отвір хрестовини, яке розташоване посередині. Несуча частина зібрана.

ДОВІДКА. Багато хто думає, що процес складання такої конструкції дуже складне завдання. Насправді це не так. Якщо ви озброїтеся деяким інструментом і вивчіть поточну інформацію або скористаєтеся інструкцією, у вас неодмінно все вийде.

З’єднайте між собою обидві частини крісла. Надіньте сидіння на амортизатор. Після цього необхідно сильно натиснути на сидіння або просто сісти на нього. Це важливо, адже дозволяє досягти найбільш міцної фіксації.

По закінченні виконання описаних маніпуляцій необхідно провести контроль якості складання. Для цього необхідно зверху натиснути на важіль піастри, має послідувати опускання конструкції. При піднятті важеля вгору, конструкція також повинна піднятися, повернуться в початкове положення. Якщо все саме так і функціонує, як описано — значить, конструкція зібрана правильно.

Як зібрати компютерне крісло: збірка компютерного крісла, регулювання зібраної конструкції

Регулювання зібраної конструкції

Якщо ви помітили, що зібрана вами конструкція не дуже зручна або неорганізована, означає, що ви зробили не так як потрібно. В цьому випадку рекомендовано перевірити правильне виконання кожного з етапів зборки. Проведіть регулювання зібраної конструкції. Розглянемо основні несправності, з якими ви можете зіткнутися при неправильній збірці:

  • Не працює регулювання спинки, ви не можете її зафіксувати в потрібному положенні. В даному випадку необхідно ретельно оглянути гвинт, можливо, ви не повністю закріпили різьблення або зовсім зірвали її. У другому випадку без заміни не обійтися.
  • При люфт спинки необхідно перевірити місце кріплення перманенту до спинки.

ВАЖЛИВО. Після того як ви занесете нову конструкцію у тепле приміщення, необхідно почекати не менше 12 годин. В іншому випадку може вийти з ладу пневмопатрон і без його заміни вже не обійтися.

Як зібрати компютерне крісло: збірка компютерного крісла, регулювання зібраної конструкції