Як зробити подарунок своїми руками для папи на 23 лютого?

Що можна подарувати татові на 23 лютого в 2018 році, зроблене своїми руками? У цей день можна піднести йому гарну листівку, картину, вироби з тканини та шкіри, в’язані вироби та ін

Розповімо докладніше про ідеї подарунків на 23 лютого своїми руками для папи.

Кожному батькові приємно отримати картину, намальовану його дітьми. Вони можуть зобразити військову техніку або намалювати батька в кашкеті на танку, літаку або кораблі.

До свята можна прикрасити кімнату різнокольоровими літачками. З кольорового паперу складіть кілька літачків і підвісьте їх на тонких нитках до гардин.

Який можна зробити подарунок татові на 23 лютого своїми руками? Хлопці старшого віку можуть зняти розповідає про батька відеофільм або змонтувати за допомогою дорослих кліп з змінюють один одного фотографій батька, що супроводжується мелодіями його улюблених пісень.

Що можна подарувати татові на 23 лютого 2018 року, зроблене своїми руками?

В домашніх запасах напевно є шматочки шкіри або відрізи матеріалів, з яких вийде красивий чохол для мобільного телефону або електронної картки батька, чохол або сумка для ноутбука.

Виготовлення цих речей не займе багато часу, та й особливих професійних навичок для цього не потрібно.

Також можна декорувати скриньку методом декупажу, виготовити панно з шматочків тканини або шкіри.

Безліч оригінальних виробів виготовляють із солоного тіста. Вам знадобиться 2 склянки борошна, 1 склянка солі, 1 ч. л. рослинного масла і вода. Замісіть тісто, вылепите з нього фігурки (це може бути кораблик, танк, солдатський кашкет і ін), підсушіть в духовці при 100°С або на повітрі, а потім розфарбуйте плакатними фарбами.

Можна виліпити з солоного тіста плоскі фігурки, висушити, розфарбувати їх і приклеїти на аркуш щільного картону, на якому зображений якийсь малюнок, а потім помістити таку картину в красиву рамку.

Ще одна ідея подарунків на 23 лютого своїми руками для тата – пакети для упаковки подарунків. Це може бути пакет у вигляді сорочки з звичайним краваткою або краваткою-метеликом, у вигляді жилета, смокінга і т. п.

Як зробити подарунок своїми руками для папи на 23 лютого в 2018 році? До готового пакету потрібно приклеїти «комірець» сорочки з кольорового паперу, однотонний або різнокольоровий «краватка» (звичайний або у вигляді метелика).

Потім приклейте до сорочки кружечки з паперу, імітують «ґудзики», або пришийте справжні гудзики.