Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фотоОстаннім часом з’явилося досить велика кількість різноманітних іграшок, які цікаві й корисні як дорослим, так і дітям. Одним з новомодних товарів став слайм або так званий «лизун». Іграшка з’явилася дуже давно, але популярність здобула тільки в цьому році. Насправді її відносять до типу антистресових субстанцій, з якими можна погратися, прибрати в спеціальну баночку і постійно носити з собою.

Для багатьох користувачів цікаво як зробити слайм як в инстаграме в домашніх умовах з мінімальними грошовими витратами. Кожен зможе зробити слайм з підручних матеріалів.

Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фотоЗвичайно ж, при певних маніпуляціях з лизуном він починає втрачати свої експлуатаційні характеристики. Таким чином виникає потреба в купівлі іншого, але ви навчитеся робити все в домашніх умовах.

Підготовка до створення слайма

Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

Покрокове фото виготовлення слайма

Створення слайма дуже цікавий і захоплюючий процес. Для виготовлення повноцінного слайма потрібно:

 • Клей ПВА – це основа майбутнього лизуна. Для виготовлення буде потрібно близько 100 грамів. Якщо ви вирішили купити банку побільше, чи будівельну модифікацію ПВА, то для виробництва одного лизуна знадобиться півсклянки клею. Все залежить від того, якого розміру ви хочете виготовити іграшку. Найважливіше: термін придатності клею має велике значення для якості і характеристик майбутнього лизуна. Тому краще всього ретельніше дивитися дату виробництва товарів.
 • Тетраборат натрію, боракс – це спеціальне медичне засіб, який можна придбати як в аптеці, так і в господарському магазині. Ніяких рецептів або дозволів на покупку не потрібно. Тетраборат натрію використовується для поліпшення властивостей майбутнього лизуна, крім цього має антибактеріальні властивості.
 • Вода – цей компонент є обов’язковим, якщо ви хочете отримати прозору консистенцію. У разі відсутності цього інгредієнта, лизун виходить матовим і трохи туговатым, але при цьому його термін служби збільшується в рази, внаслідок відсутності мікроорганізмів, які є в рідині.
 • Харчовий барвник – цей компонент, який потрібен тільки для додання певного відтінку. Якщо не використовувати дану речовину, то ваш лизун вийде не дуже приємного кольору. Якщо ви не можете знайти харчовий барвник, то можна його замінити гуашшю. В даному випадку ніяких відмінностей не буде.
 • На додаток потрібно фартух, посуд, ложка, рукавички. Представлені допоміжні елементи дозволять максимально ефективно досягти поставленої мети з дотриманням техніки безпеки.
 • Не багато знаю як зробити слайм в домашніх умовах з мінімальними витратами засобів і матеріалів. Далі буде представлено кілька гідних методів, які зможе реалізувати будь-який користувач.

  Для максимально правильного досягнення поставленого результату, рекомендується вдаватися до дотримання техніки безпеки. Таким чином, вдасться швидко і якісно створити іграшку, про яку ви заздалегідь мріяли.

  ТРИ ЛИЗУНА з СОДИ 🔹 СОЛІ 🔹 З двох ІНГРЕДІЄНТІВ / СКЛЯНИЙ ГЕЛАКСІ / crystal slimeЯк зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Інструкція дотримання техніки безпеки

  Якщо правильно все виконувати і дотримуватися техніки безпеки, створення лизуна стане для вас цікавим заняттям. Далі буде представлено кілька досить доступних методів виробництва, з якими ви легко впораєтеся. До виконання ряду дій можна залучати і дітей, які будуть дуже раді допомогти. Тому потрібно чітко стежити за тим, щоб ніяких серйозних негативних наслідків не сталося.

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Як зробити слайм в домашніх умовах?

  Перелік правил:

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фотоРекомендується одягти спеціальний захисний одяг, фартух, рукавички, можна навіть респіратор. Це робиться для того, щоб виключити виникнення алергічної реакції вашого організму на компоненти. При цьому вдасться і захистити одяг від неакуратного застосування боракса або барвників.

 • Ні в якому разі не можна пити тетраборат натрію, ПВА чи пробувати будь-які інші компоненти. Це може призвести до серйозних наслідків. Такого роду ситуації найчастіше відбуваються з дітьми. Рекомендується провести промивання шлунка і негайно звернутися в поліклініку.
 • Посуд, який використовується при виготовленні лизуна, більше не буде придатна. Для цих дій найкраще використовувати одноразові комплекти тарілок, ложок та інших приладів.
 • Після кожної гри з таким слаймом, необхідно мити руки.
 • Техніка безпеки при проведенні будь-яких робіт є обов’язковою. Таким чином, вдається захистити себе і близьких від непередбачених подій. В даний час покупка готового лизуна не завжди буває обґрунтованою, так як в його структурі величезна кількість хімікатів.

  Виготовлення слайма без боракса

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Слайм без боракса

  У першу чергу варто дізнатися, як зробити слайм в домашніх умовах без тетраборату натрію, так як саме з його пошуком виникають деякі проблеми. Найважливіше те, що для реалізації представленого рецепта, у вас всі інгредієнти є вдома, потрібно лише проявити кмітливість. Для початку знадобиться:

  • клей ПВА;
  • харчова сода;
  • ємність з ложечкою;
  • питна вода;
  • поліетиленовий пакет;
  • гуаш, барвник.

  Виробництво такого слайма не займе багато часу, але результатом ви будете в повній мірі задоволені. Ця методика одна з найпоширеніших, так як всі інгредієнти є на кухні. Останнім часом процедура виробництва слаймов досить сильно удосконалилася. Багато користувачів почали експериментувати і знаходити більш раціональні способи виробництва лизуна.

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Слайм з соди і клею

  Техніка виготовлення:

 • Перемішуємо клей, воду і барвник. Обсяг ПВА повинен бути таким же, як і лизун.
 • Далі в ємність з клеєм додаємо харчову соду. Потрібно додати стільки, щоб вийшла каша.
 • Всі пересипаємо в пакет.
 • Далі поступово віджимаємо отриману субстанцію і перемішуємо. Чим ретельніше будете м’яти лизуна, тим краще у нього буде еластичність.
 • Таким чином, якщо ви не знали, як зробити слайм в домашніх умовах без боракса і карбонату натрію, то представлений метод вам про все розповість. Найголовніше правильно дотримуватися пропорції компонентів. Отриманий лизун буде служити тривалий час, якщо його правильно зберігати. Існує безліч порад з догляду за слаймом, але в будь-який момент можна виготовити новий. Тому не впадайте у відчай, якщо ваш лизун втратив свої властивості, то спробуйте інший метод виготовлення.

  Технологія виробництва слайма з водою

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Слайм з води: покрокові фото

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Після вивчення всіх правил, порад і рекомендацій, що можна негайно приступати вже до дій. В даний час існує декілька десятків способів виробництва лизуна, але ми розглянемо найбільш дієвий і легкий. Техніка виготовлення слайма з водою:

 • Придбаний порошок бури рекомендується змішати зі склянкою води. Для цього підійде будь-яка, кипяченная, дистильована вода або вода з під крана. Більш раціональніше купувати вже готовий розчин тетраборату, так як він має у своєму складі додаткові хімічні компоненти, в тому числі і гліцерин.
 • Змішуємо в однакових кількостях клей і воду, вже в іншій ємності. Для одного лизуна буде досить чверті склянки обох інгредієнтів. Якщо ви збираєтеся використовувати барвник, то також вносимо його в цю суміш.
 • Поступово перемішуючи клей з водою, додаємо отриманий тетраборат натрію, для цього потрібно всього півсклянки розчину бури. У разі якщо лизун виходить рідким, то додаємо в нього тетраборат натрію до одержання необхідної консистенції.
 • Отримана субстанція буде називатися лизуном або слаймом. Звичайно ж він має деякі відмінності від того, що продається в магазині, але за характеристиками і відчуттям повністю ідентичний.

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фотоРекомендується зберігати лизун в спеціальній ємності або пакеті, який не пропускає повітря. Для продовження терміну служби, після кожного використання потрібно поміщати слайм в холодильник.

  Спосіб без використання води

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Слайм без води

  Можна отримати матовий слайм, якщо виключити з його складу воду. Таким чином, інструкція виробництва досить проста, треба тільки виконати ряд дій. Техніка виготовлення:

 • Змішуємо такий обсяг ПВА, якого розміру ви хочете отримати майбутній лизун. Далі в ємність з клеєм вносимо розчин тетраборату натрію, до тих пір, поки вся консистенція не загусне. Це важливий аспект, так як якщо недолити або перелити боракс, то іграшка не вийде.
 • Після додаємо барвник і перемішуємо до отримання необхідного відтінку.
 • Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фотоЯкщо лизун трохи не схожий на той, що ви хотіли, то можете промити його під водою, таким чином, він стане більш м’яким.

  Тепер ви знаєте, як зробити флаффи слайм в домашніх умовах з мінімальними витратами. Даною методикою користується вже велика кількість людей. Техніка дуже проста і дає максимально високу швидкість виробництва лизуна. Кожен етап виготовлення майбутнього слайма має велике значення. Ви повинні розуміти, що дотримання техніки безпеки і рецептури дозволить отримати максимально якісну іграшку.

  Модель з піни для гоління

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Слайм своїми руками

  Існує ще безліч варіантів виготовлення різних типів «хэндгамов», які дуже просто реалізувати. В даний час можна запозичити трохи піни для гоління у свого батька, взяти свій канцелярський клей ПВА і зробити досить хороший лизун. Для цього знадобиться:

  • піна для гоління будь-якого типу;
  • якісний клей ПВА;
  • спеціальна ємність з ложечкою;
  • барвник.

  Виготовити представлений варіант слайма дуже просто. Вам буде потрібно тільки змішати в рівних кількостях піну і клей, після додати трохи барвника. Багато кидають цей метод, так як модель слайма виходить дуже липкою. Насправді для досягнення необхідного результату, його потрібно дуже ретельно м’яти, з плином часу, ви зможете отримати необхідний «хэндгам». Тепер ви знаєте, як зробити слайм в домашніх умовах з піни для гоління в найкоротші терміни.

  Поради та рекомендації

  Як зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото

  Слайм різних кольорів

  Не у кожної людини виходить відразу ж зробити лизун. Іноді різниця в концентраціях інгредієнтів не дає потрібного результату, тому найкраще вдаватися до використання мірних ємностей. Крім усього комбінація інгредієнтів та їх обсяги дають різні характеристики. Ви можете створити більш м’який або твердий лизун, з певним відтінком, який вам подобається і так далі.

  Якщо ви хочете отримати якомога яскравіше відтінок, то краще всього купувати прозорий клей ПВА, який можна знайти в спеціалізованих канцелярських крамницях.

  Для зберігання іграшки потрібно спеціальна герметична ємність, проблема в тому, що вона втрачає свої експлуатаційні характеристики, якщо знаходиться на відкритому повітрі.

  В даний час існує велика кількість різновидів слаймов, які ви можете створити власними руками в домашніх умовах.

  Для зручності подивіться відео, де буде детально показуватися, як зробити слайм в домашніх умовах:

  ЯК ЗРОБИТИ ЛИЗУНА DIY | ЯК ЗРОБИТИ СЛАЙМ | ЛИЗУН З ЗУБНОЇ ПАСТИ | лизун за 1 хвилинуЯк зробити слайм в домашніх умовах: лизун своїми руками, фото