Як зрозуміти жінку? Відмінності чоловічої та жіночої поведінки

Жіночу логіку складно зрозуміти — в цьому абсолютно впевнені чоловіки. Але часом трапляється, що навіть самій жінці складно зрозуміти, що ж вона робить або що вона хоче. Психологія поведінки будь-якої жінки заснована на кількох обставин.

 • По-перше, велике значення має склад характеру дами. Психологами помічено, якщо чоловіки більше відносяться до холерикам, то прекрасна половина нашого людства є сангвініками. Основна властивість сангвініка — це постійна активність. Цьому типу людей схильні зміни в настрої. Відрізняє їх і те, що вони вміють керувати своїми почуттями і часто підпорядковують обставини під свої бажання.
 • Чимале значення має і виховання. Те, що закладено батьками в маленьку дівчинку, а потім і в дорослу жінку, визначає її поведінку і вчинки.
 • Життєвий досвід важливий в пізнанні психології жінки. Якщо вона більшу частину свого життя бачила лише негативні сторони долі, то їй доводиться складніше у житті, вона перестає довіряти оточуючим людям, відповідно, стає самотньою. Самотність провокує власну думку, абсолютно відрізняються від іншого жіночої думки. Тоді, коли дамі «посміхається» удача і її можна назвати щасливчиком долі, то і її психологія мислення розвивається інакше.

Жіноча психологія по відношенню до чоловіків

Як зрозуміти жінку? Відмінності чоловічої та жіночої поведінки

Психологія поведінки кожної жінки визначена її ставленням до чоловіка. Вважається, що прекрасна половина людства має природну хитрість, яка допомагає їм досягати успіхів у житті. Свою хитрість жінки, в першу чергу, направляють на взаємини з чоловіками. Якими хитрими «штучками» необхідно володіти жінки по відношенню до чоловіка?

 • Здаватися сильною. Хоч і прийнято вважати, що прекрасна половина людства повинна бути слабкою, але в нашій сучасності з такою якістю жодній жінці не прожити гідно. Більше того, сильна дама більше захоплює чоловіка своїм сильним характером і рішучими діями. Може здатися, що чоловікам подобається, коли вони стають головними в особистісних відносинах з жінками, але така обставина здатна тривати недовго. Зовсім скоро чоловікові набридне, що його партнерка завжди погоджується з його думкою і виконує найменші його примхи. А ось-впевнена в собі жінка, що має стійкий характер, стає для чоловіка магнітом, він поступово захоплюється і притягується до її сильному характеру. В основу жіночої поведінки, в даному випадку, закладено вміння підлаштовуватися під події в житті. Сьогодні дама може бути слабкою, а завтра вона стає рішучої і хваткою. Таке мінливість характеру здатне надійно утримувати біля себе коханого чоловіка.
 • Мати свої захоплення. Багато психологічні та моральні проблеми у сім’ї виникають через те, що дружина захоплена тільки побутом і не має власних захоплень і хобі. Чоловік же її, навпаки, є різносторонньою особистістю і захоплюється багатьма сферами життєвих цінностей. Два абсолютно різних прототипу скоро набриднуть одне одному, звідси у сім’ї виникають сварки і розлучення. Жінка повинна мати свої власні інтереси, таким чином вона буде цікава своєму чоловікові. Маленька хитрість жінок проявляється в тому, щоб бути «справжнім другом» своєму партнеру, вона здатна захоплюватися тими ж інтересами, що і він. У таких партнерських відносинах ніколи не буде серйозного розладу, адже подружжя представляються один одному різнобічними й захоплюються особистостями, яких манить один одному життєвий стимул.
 • Мати особистий вільний час. Кожній людині дуже важливо відпочивати від всього: від роботи, від друзів, від сім’ї. В першу чергу, вміти відпочивати повинна жінка, адже в родині на ній лежить велика частина облаштування затишку власного будинку. Особистий вільний час допомагає зрозуміти, як прекрасне життя, що вона має безліч різних сфер, де можна проявити себе. Характер поведінки жінки часто визначається тим, яка вона: втомлена або відпочила. Мати особистий вільний час — це чудово, адже за допомогою цього малого кроку людина вчиться цінувати кожну мить свого життя, насолоджуватися кожним днем і цінувати людей, які знаходяться поряд.

Відносини між жінками

Як зрозуміти жінку? Відмінності чоловічої та жіночої поведінки

Психологія стосунків між жінками підрозділяється на 2 прототипу. Перший тип взаємовідносин визначає не дружбу, а особисті взаємовигідні відносини. Характер другого типу взаємин пов’язаний з справжньою дружбою та родинними почуттями.

Психологи впевнені, що чоловіча і жіноча дружба сильно відрізняється один від одного. У чоловіків дружба є глибокою, вони часто виступають партнерами в складних життєвих ситуаціях. Жінки схильні шукати для себе вигоду з особистих взаємин. Після того, як в однієї з подруг з’являється сім’я, дружба подруг відступає на другий план.

В характері поведінки подруг часто уловлюються моменти обману і легковажності. Навіть тоді, коли дівчата знайомі з дитинства і вважаються найкращими подругами, розвести дружбу може заміжжя однієї з подруг. Після того, як у однієї з них з’являється улюблений, в характері другий прокидається ревнощі, а іноді і злість. Взаємовідносини подруг практично завжди побудовані на обговоренні свіжих новин, доль людей чи бажань на майбутнє. Нерідко характер поведінки однієї з подруг вказує на те, що показати свою велич і сама досконалість (таке трапляється, коли жінка вибирає собі в подруги менш привабливу даму).

Якщо у взаєминах між дамами присутній вигода, то мова про дружбу не йде. Після того, як взаємовигідні відносини вичерпають себе самих, жінки розійдуться по різних сторонах життя і перестануть спілкуватися.

Звичайно, в основі жіночої поведінки є і здатність до справжньої дружби. У цьому випадку подруги стають один для одного спорідненими душами, вони хвилюються і радіють життю кожної з них. Такі відносини рідко супроводжуються обманом. Після заміжжя однієї з подруг, дружба не розпадається, жінки не перестають спілкуватися і все-одно залишаються рідними один для одного.

Стосунки з чоловіком

Як зрозуміти жінку? Відмінності чоловічої та жіночої поведінки

Навіть у самій щасливій родині наступають такі моменти, коли все починає набридати і дратувати. Дружина часто відчуває себе нещасною і незадоволеною. Чому це відбувається?

В період знайомства і закоханості дівчина впевнена у щирих почуттях, вона по-справжньому щаслива і не звертає уваги на проблеми, що виникають. В цукерково-букетний період молоді думають, що так триватиме завжди. Чоловік щасливий, а жінка впевнена, що любов ніколи не згасне.

Але після того, як молодята починають жити разом, характер поведінки обох істотно змінюється. Психологія чоловіка полягає в тому, що він отримав, що хотів, і тепер перебуває в спокійному і щасливому стані. А ось дружина стає незадоволеною, що позначається на її характері поведінки. На плечах жінки знаходиться побут, чоловік, діти. Якщо вона ще і працює, то всі ці аспекти життя повністю виснажують її. Жінці хочеться бути коханою, бачити, як чоловік піклується про неї, але її мрії не завжди збуваються. У тому випадку, коли дружині не вистачає того, що їй потрібно (підтримка, увага, турбота, прояв романтики і любові з боку чоловіка), вона стає дратівливою.

Психологія взаємних відносин з чоловіком у жінки повинна бути побудована на декількох основах:

 • Вміти розуміти.
 • Приймати людину такою, як вона є, а не намагатися перебудовувати його під свої бажання.
 • Довіряти партнеру.
 • Знаходити час для власних захоплень і не противиться захопленнями чоловіка.
 • Не показувати поганого настрою в спілкуванні з чоловіком.
 • Навчитися прощати.
 • Не вірити словами чужих людей, а довіряти тільки своїм почуттям.
 • Не вимагати поспішних рішень і активних дій.
 • Вірити в реальність, яка відбувається, а не жити мріями та ілюзіями.