Які морепродукти можна їсти у Великий піст 2018?

Чи можна під час Великого посту є морепродукти? У дні Великого проста, що в 2018 року триватиме з 19 лютого по 7 квітня, віруючі відмовляються від вживання м’яса, риби, яєць, молока і молочних продуктів (масла, сиру, сиру, вершків, кефіру), а також міцних алкогольних напоїв.

Чи можна в Великий піст є кальмари, креветки, мідії?

Наука стверджує, що вони відносяться до бесхордовым, тобто до безкровним живим істотам. Виходить, їх можна вживати в їжу під час посту.

Але служителі церкви дотримуються іншої думки. Згідно з церковним статутом, в ці дні виключають з раціону тваринну їжу. Морепродукти, при всьому великому бажанні, віднести до рослинної їжі не можна, це тваринний морський світ.

І на питання: «Які морепродукти можна їсти у Великий піст?» багато священнослужителі дають однозначну відповідь: ніякі.

Втім, зустрічаються і інші тлумачення щодо того, чи можна під час Великого посту є морепродукти. Адже в цей період передбачаються різні послаблення.

Так, Вербну неділю (в 2018 році воно випадає 1 квітня) можна включати в раціон рибу. Те ж відноситься і до Благовещенью Пресвятої Богородиці (відзначається 7 квітня). Однак, якщо це свято припадає на Страсний тиждень, а в 2018 році він збігається з Палкою суботою, суворі правили Великого посту в цей період зберігають свою силу.

До числа свят, що відзначаються православною церквою в цей час, також відноситься Лазарева субота (відзначається 31 березня 2018 році), коли можна подавати до столу рибну ікру.

Риба, яку устав дозволяє в свята, вважається полупостной їжею, як і морепродукти. Відповідно, у Лазареву суботу та Благовіщення є морепродукти можна, в інші дні не можна.

Так можна чи є кальмари, креветки і мідії під час Великого посту? У деяких монастирях дозволяється включати в меню морепродукти не тільки у свята, але і у вихідні дні під час посту. Навіть афонські ченці вживають їх в їжу. Однак у російських монастирях такі страви не готують.

Які морепродукти можна їсти під час Великого посту?

Що стосується мирян, то їм можна не дотримуватися строгий піст. Кожен повинен визначатися з харчуванням в ці дні індивідуально.

Священнослужителі радять планувати раціон відповідно зі своїми силами і станом здоров’я.

І дають таку пораду: якщо відмова від м’яса для вас – досить серйозне випробування, то, щоб витримати піст, ви можете дозволити собі трохи риби або морепродуктів. Їх можна іноді включати в раціон, наприклад, по вихідних днях. Засуджувати за це вас ніхто не буде.

М’ясо креветок, кальмарів, устриць, мідій, крабів, омарів, морських гребінців, каракатиць, лангустів містить велику кількість білка (до 19%), мінеральних речовин, в той же час мало жиру.

Морепродукти швидше і краще засвоюються організмом людини, ніж м’ясо. Їх їдять у свіжому вигляді, відварюють, смажать, запікають, маринують і фарширують.

Відмовлятися від вживання риби і морепродуктів не рекомендується вагітним і годуючим жінкам, маленьким дітям, людям, які займаються розумовою працею і страждають різними захворюваннями.