Який подарунок зробити своїми руками на 23 лютого для дідуся?

Ви хочете привітати улюбленого дідуся з Днем захисника Вітчизни в 2018 році? Незалежно від того, чи служив він в армії чи ні, приготуйте йому невеликий, але приємний подарунок.

Найкращим подарунком для нього може стати річ, яку ви зробите власноруч, адже вона буде нагадувати про вас.

Що можна подарувати дідусеві на 23 лютого своїми руками?

Його порадує зроблена вами листівка з аплікаціями у вигляді літаків, кораблів, танків, автомобілів, космічних ракет або іншої техніки. Зробіть «віконце» у кабіні літака або танка і вклейте в нього фотографію дідуся.

Який ще зробити подарунок дідусеві своїми руками на 23 лютого 2018 року? Піднесіть йому альбом з фотографіями. Він може бути тематичним, наприклад, сімейним. А можна включити в нього армійські фотографії дідуся, зробивши під ними підписи – рядки з старих пісень або афоризми.

Що ще можна подарувати дідусеві на 23 лютого зроблене своїми руками? Порадуйте його, подарувавши сімейну фотографію в красивій рамці. Прикрасьте звичайну фоторамку з картону монетами, зірками з фольги, кавовими зернами або черепашками – і у вас вийде оригінальний сувенір.

Яким ще може бути саморобний подарунок для дідуся на 23 лютого в 2018 році? Незвичайні вироби можна змайструвати з солоного тіста. Вам знадобиться 2 склянки борошна, 1 склянка солі, 1 ч. л. рослинного масла і вода, які потрібно змішати.

З цієї пластичної маси можна зробити підкову на щастя, виліпити кораблики, танки та іншу військову техніку, муляжі апетитних фруктів або виготовити об’ємні картини.

Ще один непоганий подарунок – чеканка. У магазинах продаються спеціальні набори для цього виду творчості.

А можна подарувати вашій дорогому родичу брелок для ключів. Зробити його нескладно. Візьміть смужку кольорової тканини, – для цього підійде атлас або шовк. Вам також знадобиться карабін і кільце від брелока, сполучені між собою. Простягніть смужку тканини через кільце і зав’яжіть у вигляді краватки.

Який подарунок зроблений своїми руками до 23 лютого може сподобатися дідусеві? Якщо ви вмієте в’язати, зв’яжіть спицями або гачком підставку для гарячого з товстої пряжі. Така підставка може мати форму сонця, риби, яблука, апельсина або іншого фрукта.

А можна подарувати дідусеві теплий жилет, джемпер або шапку з шарфом, затишний плед або накидку на крісло, яку ви зв’яжете самі.