Заміна ламп на світлодіоди в моніторі – монтаж своїми руками

Заміна ламп на світлодіоди в моніторі  монтаж своїми рукамиСвітлодіодний дисплей — це технологія екранного дисплея, в якій в якості джерела світла використовується панель світлодіодів. В даний час велика кількість електронних пристроїв, як невеликих, так і великих, використовують світлодіодний дисплей в якості екрану і як середовище для взаємодії між користувачем і системою. Сучасні електронні пристрої, такі як мобільні телефони, телевізори, планшети, комп’ютерні монітори, екрани ноутбуків і т. Д. Заміна підсвічування на моніторі — затребуваний апгрейд пристрою.

Заміна підсвічування

Зміст статті

 • Заміна підсвічування
 • Інструкція по заміні

Флуоресцентна лампа з холодним катодом — це джерело світла, класифікується як електронний компонент. У найпростішому сенсі Флуоресцентна лампа — це газорозрядний джерело світла, який виробляє вихідний сигнал з стимульованого люмінофорного покриття всередині скляної оболонки лампи. Вона може бути описана як перетворювач, який перетворює електричну енергію в енергію світла.

Основною перевагою світлодіодного дисплея є його ефективне і низьке енергоспоживання, що особливо необхідно для портативних і заряджаються пристроїв, таких як мобільні телефони та планшети.

ДОВІДКА! Світлодіодний екран складається з кількох світлодіодних панелей, які, в свою чергу, складаються з декількох світлодіодів. Світлодіоди мають численні переваги в порівнянні з іншими джерелами світла, які можуть використовуватися в якості альтернативи.

Заміна ламп на світлодіоди в моніторі  монтаж своїми руками

Крім енергозбереження, світлодіоди виробляють більшу яскравість і більшу інтенсивність світла. Світлодіодний дисплей відрізняється від вакуумного флуоресцентного дисплея, що використовується в деякій побутової електроніки, такий як автомобільні стереосистеми, відеомагнітофони і т. Д., І, отже, ці два не слід плутати один з одним.

Ось кілька простих кроків про те, як замінити згорілу підсвічування РКД на нову робочу, щоб оживити ваш РКД. Неминуче, кожен екран з часом згасає, але процес приведення його у робочий стан не дуже складний. Поки ви обережні, це може бути зроблено успішно і без зайвої драми. Як правило, це дуже дешевий ремонт, зазвичай всього близько 1000-1500 рублів.

ВАЖЛИВО! Спочатку необхідно розібрати корпус монітора; Це залежить від того, чи є це зовнішнім монітором або вбудований в ноутбук. Але перш ніж розбирати корпус, відключіть живлення!

Інструкція по заміні

Зазвичай, щоб потрапити всередину зовнішнього монітора, вам просто потрібно вийняти всі гвинти на задній панелі дисплея і розібрати його. Досить просто. Іноді це може здатися трохи складніше, але не неможливо. Спочатку відкрийте ноутбук і знайдіть всі гвинти (іноді вони можуть ховатися під гумовими ніжками). Після того як ви відкрутіть гвинти, багато разів вам також знадобиться викрутка з плоскою головкою, щоб поступово відкривати корпус. Будьте ніжні, але не бійтеся використовувати трохи сили. Після зняття задньої частини корпусу комп’ютера, вийміть екран від перетворювача. Повністю від’єднайте екран від корпусу, видаливши залишилися гвинти.

Тепер починається найцікавіша частина (частина, де ви повинні бути найбільш організовані і обережні!), Розбираючи сам РК-дисплей.

На цьому етапі переконайтеся, що кожен елемент РК-дисплея, який ви знімаєте, утримується в ідеальному порядку, щоб ви могли легко зібрати його після заміни лампи. Чутний РК-дисплей насправді не вимагає занадто багато дій, щоб дістатися до ламп, але у багатьох випадках вам потрібно видалити кілька шарів прозорих листів, які використовуються для рівномірного розподілу світла по екрану.

Знайдіть і видаліть гвинти, які утримують екран в зборі. Розберіть збірку, включаючи будь-які прозорі листи на шляху трубок з холодним катодом.

ВАЖЛИВО! На цьому етапі ви повинні бути дуже акуратним. Лампи містять ртуть і дуже крихкі. Цей крок не так складний, просто наберіться терпіння. Не застосовувати ніяких зусиль при знятті, інакше вони зламаються.

Заміна ламп на світлодіоди в моніторі  монтаж своїми рукамиВізьміть світлодіодну стрічку і вставте лампу саме там, де була стара трубка. Знову ж таки, будьте акуратні і цей крок буде легким.

Вставивши світлодіодну стрічку і правильно проклавши кабелі, зберіть РК-дисплей так само, як ви його розібрали.

Після того як ви зберете свій дисплей, знову підключіть інвертор і будь-які інші кабелі, які могли бути підключені до дисплея. Потім, перш ніж повністю зібрати корпус, перевірте свій дисплей, щоб переконатися, що все в порядку.

ПРИМІТКА! Будьте ДУЖЕ обережні з відкритими сполуками і кабелями, особливо з інвертором. Дотик до неправильної частини може не тільки зашкодити вам, але і пошкодити дисплей

Переконайтеся, що всі ваші з’єднання затягнуті, і немає ніяких додаткових гвинтів. Завершення складання корпуса монітора, і все готово!

Матеріали:

 • Запасна світлодіодна стрічка
 • дроти
 • ізоляційної стрічка

Інструменти:

 • паяльник
 • викрутки для зачищення проводів
 • пайка
 • Маленькі і середні викрутки
 • Світлодіодна стрічка