Повний опис алкогольного напою віскі chivas regal або чівас ріґал?

Повний опис алкогольного напою віскі chivas regal або чівас ріґал?У 1801 році Джеймс і Джон Чівас заснували компанію Брати Чівас, а точніше, продовольчий магазин для гурманів в місті Абердині, Шотландія. У той час зернові і односолодовые віскі були занадто молоді, що робило їх смак трохи різким і грубим. Брати стали поєднувати різні види зернових та солодових віскі, що призвело до народження знаменитого купажного віскі, і по закінченні часу, вони стали експертами в мистецтві купажу.

Історія chivas regal

Повний опис алкогольного напою віскі chivas regal або чівас ріґал?У 1843 році вони запустили в продаж перший купажований шотландський скотч під брендом Брати Чівас на етикетці. Їх віскі був настільки хорошим, що вони отримали королівський патент, і стали офіційним постачальником віскі chivas regal 12 до двору Її Величності королеви Вікторії.

Минув час, але спадкоємці братів продовжували шанувати традиції. У 1909 році бренд піднявся на самий верх ринку елітного віскі. Головним козирем був чівас 25 років купажу під назвою chivas regal 25. Репутація незмінно зростала, і бренд широко відомий на ринку алкогольних напоїв. Сьогодні Чівас Ріґал продається в більш ніж 200 країнах.

Також рекомендуємо прочитати:

Виробництво скотч chivas regal

Віскі ” чівас ріґал це високоякісний купажований шотландський віскі. Його тонкі аромати виготовляються з ретельно відібраних солодових і зернових віскі, привезених з усіх регіонів Шотландії. Більшість віскі виробляється на заводі з дуже давньою історією. Перший extra віскі б дистильованої у старої винокурні у Спейсайд (1786).

Повний опис алкогольного напою віскі chivas regal або чівас ріґал?Як і художник, майстер купажу поєднує в напої різні сорти, відповідно до їх ароматичним профілем і взаємодоповненням, шукає гармонію смаків. Колін Скотт був майстром купажу протягом більше 30 років і є творцем багатьох відомих смаків Чівас Ріґал, а також фірмового стилю. Chivas regal 18 його власне творіння і головна гордість.

Читайте також: Марки ірландського віскі і їх особливості і бренди

Коли змішування завершено, настає час, вибрати місце для зберігання віскі. Старіння є основним етапом, на якому аромати знаходять свій смак і напій набуває фортеця. Віскі ” чівас ріґал витримуються у дубових бочках і тривалість періоду старіння, визначає їх вік (12, 18 років тощо).

Дегустація і сервіровка

Чівас ріґал 12 років краще пробувати в холодному келиху тюльпаноподібної форми, який звужується вгорі, щоб дозволити ароматам повною мірою виразити себе. Додати невеликий шматочок льоду, щоб звільнити аромати і оцінити весь букет.

Серед основних видів бренду, зазвичай виділяють:

 • Chivas regal 12.
 • Chivas regal 18.
 • Chivas regal 25.
 • Chivas regal 12

  • Колір: теплий, золотий блиск бурштину.
  • Аромат: фрукти і мед.
  • Смак: фруктовий з нотами груш і яблук та меду, а також нотками диму.

  Chivas regal 18

  • Колір: золотисто-янтарний.
  • Аромат: складний аромат сушених фруктів, спецій і вершковою помадки.
  • Смак: темний шоколад з квітковими нотами і легким присмаком диму.

  Chivas regal 25

  • Колір: глибокий золотисто-мідний.
  • Аромат: фруктові аромати солодкого апельсина і персика з горіховими нотками.
  • Смак: легкий смак молочного шоколаду.

  Новітня історія

  На сьогоднішній день Чівас Ріґал запускає глобальний роздрібний ексклюзив. Чівас Ріґал зараз працює над новим неперевершеним напоєм, буде продаватися тільки в спеціалізованих відділах, а також в брендових магазинах і аеропортах. Це буде абсолютно новий стиль алкоголю. Напій стане постійною одиницею асортименту і буде доступний тільки для покупців в роздрібній торгівлі. Це перший запуск нового продукту за останні 25 років.

  Займаючи своє гідне місце в сучасній історії, брати Чівас і їх легендарні змішування, займають високі позиції на ринку алкоголю. Наприклад, чівас ріґал 12 років, це цілком сучасний напій, який користується великою повагою і ідеально підходить для ділових зустрічей. Цей унікальний алкоголь 12-річного купажу увібрав в себе ретельно відібраний асортимент солодового віскі Стратайла і зернового Лонгхорна.

  Читайте також: Віскі беллс — все про напої: історія, факти, види, bells original

  Повний опис алкогольного напою віскі chivas regal або чівас ріґал?Бренд чівас ріґал 12 років має насичений янтарний колір, фруктова солодкість з нотами стиглих яблук і меду, а також нотками диму. Насичений смак перегукується з ароматом свіжих фруктових смаків, поступаючись місцем солодкої, вершкової текстурі віскі chivas regal 12.

  Пляшки і коробки для віскі ” чівас ріґал виробляють на окремому заводі. Дизайн є унікальним, з багатьма знаками захисту і промокодом. Колірна гамма різноманітна, у ній переважає сміливе використання фіолетового кольору. Карбування фамільного герба на пляшці, вказує на фамільні традиції. Вся концепція бренду Чівас Бразерс втілює в життя нинішню споживчу тенденцію суперництва, де культові предмети беруться з історії і на сьогоднішній день є головною перевагою на ринку алкоголю.

  10 речей, які ви повинні знати про чівас ріґал

  У той час як деякі поморщатся після першого ковтка шотландського віскі, більша частина вже полюбила бурштиновий напій, і воліють кілька склянок на громадському заході. І щоб допомогти вам в повній мірі оцінити скотч, вам 10 цікавих фактів про віскі.

  1. Шотландський скотч чівас регал може бути дистильованої тільки в Шотландії зі злаків, води і дріжджів. Виробництво охороняється законом, щоб гарантувати якість продукту. Він повинен бути у віці не менше трьох років і настоюватися в дубових бочках не більше 700 літрів в розмірах. Перш ніж він може законно бути заявлений як шотландський віскі, він також повинен бути витриманим, не менше трьох років.

  2. Слово «віскі» походить від Beatha, що гельською говіркою означає аквавіта або «вода життя».

  Читайте також: Приготування віскі в домашніх умовах. Види віскі

  3. Заява віку на етикетці, наприклад, у віці 18 років або 25 років, гарантує мінімальний час, який скотч був витриманий у дубових бочках в Шотландії. Отже, в пляшку скотчу chivas regal 12, не потрапило ні краплі більш молодого напою.

  4. Віскі має життєво важливе значення для Шотландії, наприклад, кожне пятидесятое робоче місце в країні припадає на промисловість, пов’язану з виробництвом скотча. У середньому шістдесят тисяч робочих місць.

  5. Багато великі компанії, які ми знаємо сьогодні, наприклад, Баллантайнс і брати Чівас, виникли в продуктових магазинах в XIX столітті.

  6. «Глен» в старому шотландському мовою означає долину. Гленливет, почали робити в долинах зі сприятливим кліматом в XIX столітті.

  7. Кожен односолодовий шотландський скотч переганяється на єдиній винокурні в Шотландії. Зроблений з ячмінного солоду, води і дріжджів. Прикладами цього можуть бути Чівас Ріґал — в будь-якій точці світу, де б ви не зустріли Чівас Ріґал, він повинен був дистильований на винокурні Чівас в Шотландії, і більше ніде в світі.

  8. Хоча в багатьох країнах, таких як Канада, Індія та Японія виробляють різні види скотчу, саме шотландський є лідером продаж віскі в світі. На шотландські сорти припадає 25 відсотків усього світового експорту цього прекрасного напою. Річна виручка від експорту Шотландії більш ніж 2,8 млрд фунтів стерлінгів.

  9. За 30 років дозрівання, близько 47% від початкового об’єму скотча можуть бути втрачені з випарами в атмосферу.

  10. Купажований шотландський віскі старих сортів, в даному випадку Чівас Ріґал, являє собою комбінацію, принаймні, з одного односолодового віскі і хоча б одного зернового віскі. В новітній історії більшість купажованих сортів віскі — це поєднання багатьох односолодових і зернових видів скотча.