Види і рецепт віскі Джек Деніелс, рекомендації по споживанню

Види і рецепт віскі Джек Деніелс, рекомендації по споживаннюНа даний момент Джек Деніелс є одним з найпопулярніших віскі в усьому світі. Щороку продається величезна кількість пляшок, від шести до семи мільйонів. Джек Деніелс — це один з тих небагатьох брендів віскі, які існують вже далеко не перший десяток років. Цей бренд був у людей на слуху навіть до сухого закону. Після того як сухий закон припинився, залишилося тільки два бренду віскі, і один з них-Джек Деніелс.

Віскі Джек Деніелс

До 1941 року на заводі проводився самий звичайний бурбон, який зараз досить легко придбати. Потім уряд США захотіло, що віскі, вироблені в Теннессі, повинні мати статус географічного походження з-за своєї унікальної фільтрації.

Виробництво

Види і рецепт віскі Джек Деніелс, рекомендації по споживаннюПри виробництві використовується холодна фільтрація з деревним вугіллям, саме завдяки цьому напій і володіє таким незвичайним смаком. У Линчберге існує винокурня, що носить назву Jack daniel’s Distillery, її досить часто відвідують туристи. У цій винокурні можна побачити, як саме виготовляється Джек Дениэлс, там докладно показуються абсолютно всі етапи виробництва. Сам процес зроблений як шоу, а не як звичайний день робітника, що виготовляє віскі.

Також рекомендуємо прочитати:

У цьому процесі виробництва працівники заводу поливають гарячі колоди водою, контролюючи температуру для того, щоб вийшов вугілля, а не попіл. Після того як виходить кленовий вугілля, ним заповнюються колонні фільтри, після чого через них напій проціджується близько однієї або навіть двох тижнів.

Як ви могли зрозуміти, процес виготовлення цього віскі далеко не самий складний, але вся складність полягає в очікуванні, тому що має просочитися велика кількість віскі для того, щоб вживати його в нормальній кількості. Коньяк можна зробити навіть у домашніх умовах, якщо робити це правильно.

Варто також зауважити, що віскі фільтрують ще до розлиття в бочки, тому в бочках вже знаходиться хороший, фільтрований віскі, який просто повинен відстоятися для здобуття ще більше хорошого смаку. А також в тому шоу, де можна детально побачити всі процеси виробництва віскі, після закінчення глядачам пропонують спробувати 2 віскі Джек Даніель, один з яких витриманий, а другий невитриманий для того, щоб люди могли відчути різницю. Різниця між такими віскі дуже велика, саме для цього і дається людям спробувати 2 абсолютно різних, на перший погляд, віскі.

Читайте також: Віскі з Колою: як приготувати коктейль?

Історія

Види і рецепт віскі Джек Деніелс, рекомендації по споживаннюІсторія марки починається з далекого 1866 року, саме в цьому році Джек Деніел і купив ділянку біля Линчберга, який володів фільтрованою водою. Сам ділянка коштувала на той момент досить великих грошей, тому ніхто не міг зрозуміти, для чого цей чоловік купив ділянку саме в цьому місці, адже вигоди в цьому практично немає. До речі, Джек Деніелс під час покупки ділянки не було й двадцяти років. З-за того, що інформація про його дату народження не збереглася, не можна точно сказати, скільки саме йому було років на момент купівлі цієї ділянки, але можна з упевненістю сказати, йому було менше двадцяти.

Хоч Джек і був настільки юний, він мав досить широкими знаннями в цьому бізнесі, адже він купив свій перегінний купив ще в 14 років і вже почав з цього віку продавати алкоголь, заробляючи непогані гроші. Спиртні напої користувалися широкою популярністю у всі часи, але саме в цей час виготовляється велика кількість нових спиртних напоїв і популярність була на висоті, тому Джек заробляв добрі гроші, які дозволили йому так рано купити ділянку.

До вісімдесятих років Джек продавав віскі самостійно, після чого до нього приєднався його племінник, якого звали Лем Мотлоу. Він допоміг цьому бренду розвинутися ще сильніше, запропонувавши продавати віскі в пляшках, а не в бочках. Це було дуже хорошим рішенням з-за того, що завдяки цьому вони змогли експортувати віскі, після чого воно почало завойовувати популярність у багатьох куточках світу. А також досить важливою частиною розвитку цього бренду став той момент, коли Джеку показали квадратну пляшку. Йому сподобався такий стиль пляшки і алкоголь почав продаватися саме в такій пляшці, з 1895 року.

Пляшки мали зеленою етикеткою, але після того, як Джек Деніелс помер, на них почали клеїти чорні етикетки на знак пам’яті про засновника бренду, це трапилося в 1911 році і до цих пір в цьому плані нічого не змінилося.

Читайте також: Ред лейбл і інші кольори Джонні Вокера

Нагороди

Віскі існує вже півтора століття і користується дуже великою популярністю. Природно, за цей час бренд завоював велику кількість престижних нагород. Давайте ж розглянемо всі з них.

 • Види і рецепт віскі Джек Деніелс, рекомендації по споживаннюПерше місце на всесвітній виставці, яка проходила в Сент-Луїсі. 1904 року
 • Після цього віскі отримало золоту нагороду на ще одній виставці, що пройшла в 1905 році. Виставка пройшла в місті Льєж.
 • В Генті був конкурс на найкраще віскі. У цьому конкурсі брала участь велика кількість різних брендів, але переміг Джек Деніелс. 1913 рік.
 • У лондоні, в 1915 році, віскі отримав золоту медаль, а також сертифікат від інституту гігієни.
 • Бренд має зіркою якості, отриманої в Брюсселі. 1954 рік.
 • Золота медаль, отримана в Амстердамі. 1981 рік.
 • Це був лише невеликий список тих досягнень, якими на даний момент володіє віскі Джек Деніелс. Крім цього, у бренду є велика кількість перших місць за виставки у різних містах, а також на конкурсах віскі. Варто також зауважити, що на честь всіх цих нагород засновники вирішили зробити спеціальну серію віскі, яка називалася «Золоті медалі». Ця серія виходила цілих 10 років, з 1996 до 2006 року, після чого випуск припинився.

  Як відрізнити підробку від оригіналу

  Як вже можна було здогадатися, з-за величезної популярності цього бренду існує велика кількість підробок, зроблені просто для того, щоб люди купували несправжній віскі. Як же можна відрізнити підробку від оригіналу?

  Справжній теннессийский віскі від підробки можна відрізнити починаючи з кришки. На кришці цієї пляшки є невеликі шипи і своєрідний виступ, підробка ж має саму звичайну кришку, без шипів і виступу. А також дуже легко відрізнити оригінал від підробки, просто подивившись на задню сторону пляшки. Якщо у вас в руках справжня пляшка Джек Дэниэлса, то ви на зворотній стороні побачите дату розливу, підробка ж не має такої інформації.

  Термозбіжна плівка знімається без будь-яких проблем, якщо у вас в руках підробка, тому що там немає розсікача. Справжня пляшка Джека має розсікачем, тому у вас ніяк не вийде з легкістю взяти і повністю зняти плівку. По суті, це найлегші методи, з допомогою яких і можна без особливих проблем відрізнити справжню пляшку від підробленої.

  Читайте також: Біла кінь — віскі для шанувальників міцних напоїв

  Цікаві факти

  • Види і рецепт віскі Джек Деніелс, рекомендації по споживаннюНасправді справжнє ім’я творця цього величезного бренду не Джек, а Джаспер Ньютон Деніел.
  • Джаспер купив ділянку землі за 2150 доларів. Як вже говорилося раніше, ніхто не розумів, з якою метою він купив саме ця ділянка враховуючи те, що на той момент це були дуже великі гроші і далеко не кожен бізнесмен міг спокійно розпоряджатися такою сумою. Купив він саме цю ділянку із-за того, що він знаходився поруч з печерою, з якої витікала дуже чиста вода.
  • Бочки для зберігання створюють з білого дуба. Ставляться до цього дуже серйозно і відповідально, тому їх роблять без допомоги клею або ж цвяхів для максимально високої якості віскі. Крім цього, бочки використовують лише один, після першого зберігання їх просто продають виробникам соусів або іншого віскі.
  • Віскі виготовляють в окрузі Мур. Кумедний факт полягає в тому, що там досі діє сухий закон, саме тому ви не зможете просто так взяти і купити віскі в цьому окрузі, це можна буде зробити лише в разі відвідування заводу, саме там можна купити віскі безпосередньо. А також можна просто замовити віскі через офіційний сайт, саме цим способом користуються люди, що живуть в цьому окрузі.

  Як пити віскі

  Як пити Джек Деніелс? Найкраща температура для вживання Джек Дэниэлса-це 18-22 °C. Якщо температура буде вище, то вам буде здаватися, що кус став більш жорстким, при холодній температурі віскі втрачає свій аромат, тому краще всього буде вживати його саме за вищевказаною температурі.

  Коньяк можна пити під різною температурою, але найкраще вживати його саме під цим градусом, так алкоголь буде мати кращу дію.

  Види віскі

  Існує велика кількість видів алкоголю цього бренду. Давайте пройдемося по найпопулярнішим з них.

 • Jack Daniels, 40%. Класичний вигляд, який до цих пір користується широкою популярністю.
 • Jack daniel’s Old No 7, 40%. Самий популярний і титулований вигляд.
 • Джек Деніелс Теннессі 35%. Робиться на основі медового лікеру.
 • Джек Деніелс Сингл Баррел, 47%. Це суперякісний алкоголь, який проходить подвійну фільтрацію.