Асфальтування дорожньої поверхні

Асфальтування дорожньої поверхніДля багатьох асфальтування доріг є простим і нехитрим справою, яка не вимагає особливої уваги з боку замовника. Однак, практика показує, що дорожнє покриття може вести себе по-різному на відміну від якості сировини, техніки і технології, які використовувалися при укладанні. Докладніше про те, як зробити дійсно надійне і довговічне покриття, нижче!

Щоб точно знати, який вид робіт Вам потрібен, слід розібратися, що ж має на увазі під собою процес асфальтування.

Також рекомендуємо прочитати:Колекція TASTES OF LIFE поповнилася новим відтінком — Дуб Cardamomo
Котельне обладнання та його обслуговування
Переваги світлодіодів та їх застосування
Як вибрати меблі в ванну кімнату

Найчастіше під асфальтуванням мається на увазі наступне:

  • Ямковий ремонт. Це не повне асфальтування поверхні, а лише коригування існуючого покриття. Ямковий ремонт – найбільш швидкий і низько витратний вид асфальтування.
  • Капітальний ремонт. Капітальний ремонт автомобільної дороги або будь-який інший асфальтованій поверхні – це дуже делікатний процес, в ході якого усуваються всі недоліки дорожнього полотна, а також відбувається заміна деяких елементів дорожнього покриття в залежності від ступеня пошкодженості та зношеності дороги.
  • Будівництво дороги. Зробити якісну дорогу з нуля під силу лише гідною команді професіоналів, які працюють на совість! Особливості будівництва полягають у призначенні майбутньої дороги, про що виконавці докладно довідуються в ході підготовчих робіт.
  • Заміна дорожнього полотна. У разі, якщо точковий ремонт асфальтової поверхні не представляється можливим, прийнято проводити повну заміну дорожнього полотна. Знімається верхній шар, а на його місце кладуть новий асфальт.
  • Асфальтування дворів, парковок і т. п.

Кожен вид асфальтування має свою вартість і особливості. У компанії СпецДорСтрой Ви зможете виконати будь-яку задумку щодо асфальтних робіт.

Асфальтування дорожньої поверхні

Найпопулярнішим видом асфальтних робіт в Москві і Московській області є будівництво дороги. Нові шляхи для руху легкового та вантажного транспорту з’являються у великій кількості. Важливо, щоб дороги були зроблені якісно і могли прослужити максимально довго. Для цього необхідно співпрацювати з компанією, яка використовує нову техніку, найкращі матеріали, а також знайома з основними принципами і технологіями укладання асфальту.

Що ж являє собою процес створення нової дороги:

  • Спочатку необхідно розмітити територію, скласти план-схему майбутньої дороги. Проект дороги повинен бути затверджений усіма сторонами угоди. Лише після цього матеріали будуть підготовлені для вивезення на об’єкт.
  • Тепер потрібно зняти грунт з дороги. Очищення – необхідна процедура для створення асфальтованої поверхні. Знімають зазвичай 5-6 см ґрунту.
  • На наступному етапі асфальтируемая поверхню засипається щебенем або ж вкладається бетонними плитами у разі, якщо дорога призначається для великого великовагового транспорту.
  • Укладання гарячого асфальту. Ця найважливіша процедура вимагає певних погодних умов, а також час на підготовку до експлуатації. Температура повітря повинна бути вище 5 градусів, а також потрібна повна сухість. Для кращої укладання вимагає використання не тільки якісної техніки, але і ручних пристосувань для важкодоступних місць. Якщо потрібно терміновий зимовий ремонт, тобто можливість укладання холодного асфальту. Це ідеальний варіант для швидкого ямкового ремонту асфальту.
  • Благоустрій території. До складу робіт з благоустрою асфальтованих поверхонь може входити практично все, що може побажати клієнт: від озеленення до розмітки дороги. Всі окремі побажання замовника компанія СпецДорСтрой готова розглянути в особливому порядку. У складі компанії СпецДорСтрой працює велика команда професіоналів, що спеціалізуються в різних напрямках екстер’єрних послуг. З цієї причини комплексні замовлення можуть бути виконані якісно, швидко і недорого!

Асфальтування будь-якої складності та специфіки – це головний профіль роботи компанії СпецДорСтрой. Нашими замовниками стають як власники невеликих ділянок, так і комунальні організації. Створіть ідеальну поверхню для зручності пересування та краси дорожньої поверхні з компанією СпецДорСтрой.