Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Зміст статті:

 • Особливості кухні-вітальні
 • Кращі стильові рішення для кухні-вітальні

Приступаючи до створення інтер’єру на кухні власного будинку або квартири, не всі усвідомлюють значущість цієї події. Адже для більшості наших співгромадян кухня – це та кімната, в якій буває тільки господиня під час приготування їжі і куди іноді заходять перекусити інші домочадці.

Однак сучасні матеріали дозволяють створювати тут не тільки функціональне і практичне простір, але і неповторний стиль. Особливо якщо площа кімнати дозволяє розгулятися фантазії. При цьому існує безліч варіантів, як перетворити цю кімнату родзинку вашого житла. Так, наприклад, можна використати для її облаштування модний сьогодні дизайн кухні великої вітальні, щоб поєднати дві функції в одному просторі.

Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Особливості кухні-вітальні

Рішення поєднати дві кімнати воєдино для створення великого простору найчастіше приймають сміливі господарі, не побоюються інноваційних рішень. При цьому у підсумку вони отримують кухню з масою переваг, у числі яких:

 • Відсутність нагромадження меблів, предметів побуту та вжитку, характерне для невеликих кухонь стандартних квартир;
 • Можливість втілити дизайн кухні великого розміру при її офіційної невеликій площі;
 • Максимально раціональне використання всього простору квартири;
 • Шанс створити неповторний куточок затишку, де зможуть збиратися родичі і друзі для сімейних бесід та загального проведення часу;
 • Отримання чудової кімнати для організації масштабних сімейних урочистостей;
 • Єднання родини, адже навіть будучи зайнята домашніми турботами жінка залишається в одному приміщенні з іншими її членами.

Проектування дизайну великої кухні суміщеної з вітальнею передбачає два варіанти: виділення для кухонного приладдя площі біля однієї із стін або в кутку і використання загального стильового наповнення і колірної гами для всієї кімнати або ж розмежування простору за допомогою барной стійки, шафи або ширми.

Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Другий варіант дозволяє поєднувати різні дизайнерські рішення, незважаючи на наявність єдиного простору.

Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Однак у будь-якому випадку, створюючи дизайн інтер’єру великої кухні, суміщеної з вітальнею, готова кімната буде мати ряд недоліків:

 • Запахи і звуки з області для приготування їжі будуть вільно переміщатися в зону відпочинку. Тому буде потрібно установка потужної витяжки.
 • Необхідно підтримувати ідеальний порядок в робочій зоні, оскільки вона буде добре проглядатися з вітальні, де апріорі завжди бувають люди.
 • Кухня зазвичай є кімнатою з підвищеною вологістю повітря, яка, як і запах, поширюється у вітальню. При цьому може постраждати знаходиться там меблі.

Кращі стильові рішення для кухні-вітальні

Працюючи над дизайном кухні великого розміру, майстер буває обмежений тільки бюджетом, оскільки практично всі стилі тут доречні при правильній організації простору. Найчастіше сучасні господарі воліють використовувати дизайн великої кухні в стилі Прованс, який відмінно вписується в формат як гостьовий, так і кухонної зони. Особливостями цього напряму є:

 • М’які тони і відтінки,
 • Зістарена меблі,
 • Велика кількість дерева і натурального текстилю,
 • Простота аксесуарів.

При оформленні кімнати краще відмовитися від важких фіранок і предметів інтер’єру, що мають у складі пластик або метал.

Оптимальним варіантом стануть: простенька дерев’яні меблі, лляні штори з нехитрим візерунком і вишиті вручну серветки. Для обробки стін може використовуватися фарба або шпалери без малюнка пастельних тонів, а також фрагменти мозаїки.

Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Відмінною альтернативою дизайну кухні в стилі Прованс стане створення інтер’єру в новомодному стилі Хайтек. Він дозволить підкреслити достоїнства об’єднання кухонного та гостьового простору і використовувати всі сучасні технічні засоби для створення тут затишної атмосфери.

Оптимальним буде використання чорно-білого або іншого контрастною колірної гами, аксесуарів сріблястого відтінку і меблів з металевими і скляними деталями.

Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Відносно новим в області оформлення кухонного простору став стиль Мінімалізм. При цьому різноманітні варіанти дизайну інтер’єру великої кухні з його використанням все частіше можна зустріти в сучасних квартирах.

Це стильове рішення передбачає відмову від більшої частини непотрібних і захаращують простір предметів. Тому, підбираючи меблі, постарайтеся зробити її максимально функціональною.

Дизайн кухні великої вітальні — сміливо і модно!

Вибираючи стильове оформлення для власної кухні, суміщеної з вітальнею, не обмежуйтеся звичним візуальним рядом, і ви отримаєте кімнату, наповнене затишком і відображає вашу індивідуальність.