Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Зміст статті:

 • Поєднання фісташкового кольору з іншими відтінками
 • Заборонені кольори для фісташкової кухні
 • Шпалери, меблі та інші кухонні деталі інтер’єру
 • Психологічний вплив фісташкового кольору

Фісташковий колір – це дітище зеленого кольору, це незвичайної краси відтінок, який має зовсім мало супутніх тонів. Це колір середземноморського горішка, енергійних і радісних людей, які люблять свіжість, простір у приміщенні, відчуття безпеки, зосередженості, рівноваги, розслаблення і заспокоєння. Кухня фісташкового кольору завжди буде приносити відчуття свіжості, весни та енергійності.

Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Поєднання фісташкового кольору з іншими відтінками

Сучасні і тільки початківці дизайнери дуже люблять експериментувати з фісташковим кольором, так як його поєднання з іншими відтінками може дати неймовірний і неперевершений ефект в інтер’єрі будь-якого приміщення.

Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Цей колір дуже добре виглядає в поєднанні з наступними кольорами:

 • Червоний (для зухвалих людей, які люблять бути командувачами)
 • Персиковий (для людей, яким за душі ніжність)
 • Рожевий (для любителів мріяти)
 • Білий (для охайних людей)
 • Бірюзовий (для зарозумілих і гордих людей)
 • Оранжевий (для яскравих і енергійних особистостей)
 • Золотистий (для людей, які люблять колір золота)
 • Жовтий (для товариських, цікавих і сміливих особин).

Позитивно позначиться на інтер’єрі кухні поєднання фісташкового кольору з класичними відтінками:

 • Бежевий (для душевних людей, які не люблять буденність)
 • Сірий (для розсудливих особин)
 • Коричневий (для ґрунтовних людей у своїх судженнях, спокійних і в міру вимогливих)
 • Блакитний (для консервативних і строгих особистостей)
 • Колір слонової кістки (для добрих людей зі світлою і привабливою зовнішністю)
 • Зелений (для гордих і принципових) і т. д.

Особливо цікаво та насичено буде виглядати фісташкова кухня з використанням блакитного та бірюзового кольору.

Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Ефектно, оригінально, зухвало і сміливо виглядає дизайн кухні фісташкового кольору в поєднанні з бордовим, темно-рожевим кольором і рослини фуксії. Але таку комбінацію кольорів потрібно підбирати людям, які не бояться контрастних поєднань.

Фісташковий колір не обов’язково повинен бути домінуючим – наприклад, білий колір і його відтінки можуть бути прекрасним фоном для колірних експериментів з фісташковим відтінком. Якщо вас бентежить занадто світле оформлення кухні, можете додатково до фисташковому і білому кольору додавати деталі інтер’єру кольорів, які гармонійно виглядають з ними (дивитися вище). І навпаки – якщо фісташкового кольору в кухні здається дуже багато, але ви все ж хочете його залишити, то можете використовувати тільки одні деталі інтер’єру цього кольору.

Заборонені кольори для фісташкової кухні

Болотний колір або темно зелений є неприйнятним для поєднання з фісташковим, тому що інтер’єр, оформлений в таких тонах, буде брудним і похмурим. Приглушені осінні кольори також краще не використовувати для комбінування з фісташковим. Чорний колір може поєднуватися з фісташковим, але він не підходить для кожного оформлення інтер’єру. Також його краще не використовувати для інтер’єру, де чорний колір є домінуючим. У цьому випадку може створюватися враження, ніби чорних деталей інтер’єру не вистачило, і їх замінили фісташкове дерево.

Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Так як фісташковий колір – це символ свіжості і чистоти, то для його поєднання з іншими відтінками краще не використовувати палітру, яка є протилежністю цим якостям.

Шпалери, меблі та інші кухонні деталі інтер’єру

Шпалери до фісташкової кухні можна підбирати фіолетового, смарагдового, винного, синього і морського кольору. Фон кухні фісташкового кольору освіжить насичений інтер’єр, для оформлення якого використовувалися сапфіровий, блакитний і темно-фіолетовий колір.

Якщо шпалери до фісташкової кухні підібрати білого кольору, то такий інтер’єр буде неймовірно просторим і повітряним. Щоб такий інтер’єр не обтяжувати, не наповнюйте його предметами дизайну інтер’єру темніше фісташкового кольору. Темні предмети інтер’єру будуть надавати трохи бруду і грубості ніжному дизайну. Якщо все ж у вас є або ви хочете придбати декор темного кольору, то краще його розміщувати внизу кухні, краще всього на підлозі.

Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Маленька кухня фісташкового кольору буде виглядати більш просторою, якщо її доповнити шторами в білу вертикальну смужку.

Меблі для фісташкової кухні можна сміливо використовувати в дерев’яному, бамбуковому, солом’яного і кам’яному обрамленні. Така меблі абсолютно не буде конфліктувати з таким кольором.

Навіть в самому строгому і класичному інтер’єрі кілька невеликих декорацій фісташкового кольору здатні надати дизайну радості, бадьорості, живого виду, спокійної радості та позитиву.

Психологічний вплив фісташкового кольору

Сірий колір вважається безумовним фаворитом, який благотворно впливає на психіку та нервову систему людини – він здатний заспокоїти, розслабити, доставити радісне і світле відчуття чистоти і свіжості. З-за цього він підходить людям, які щодня відчувають напругу і для людей, що перебувають в урівноваженому і спокійному настрої. Фісташковий колір – це теплий відтінок, так як він є родичем зеленого кольору, тому він ще й пробуджує і стимулює апетит.

Освітлення кухні (натуральне або штучне) практично ніяк не може вплинути на насиченість кольору. Це дозволяє назвати фісташковий колір однозначним і незмінним відтінком зеленого кольору. Оформляючи дизайн кухні у фісташковому кольорі, вам не варто турбуватися про те, що занадто темна або насичена меблі зможе перетворити шпалери або іншого покриття для стін фісташкового кольору в трав’янистий або інший подібний відтінок.

Фісташкова кухня як символ весни цілорічної

Сірий колір вважається веселим, енергійним і живим відтінком, який, на думку багатьох дизайнерів, відмінно підходить для приміщень, де господині з усіх старань готують смачні страви для своїх коханих, рідних і близьких людей. Тому він вважається ідеальним для кухонного приміщення. До доповнення до цього кухня у фісташковому кольорі обов’язково буде приносити заряд бадьорості і трохи хорошого і позитивного настрою.