Кращі варіанти ремонту кухні-студії

Зміст статті:

 • Види ремонту кухні-студії
 • Косметичний ремонт кухні-студії
 • Капітальний ремонт кухні-студії
 • Євроремонт кухні-студії

Досвід використання кухні-студії безцінний, крім того, що це принесло відчуття комфорту і радості, якщо робити плановий ремонт в будь-якому приміщенні, можна і потрібно врахувати наявний досвід і внести своєчасні зміни в планування, розташування комунікацій, розстановку меблів, освітлення і підсвічування і так далі. Ваша кухня-студія, вам і вирішувати якою вона буде після ремонту, і в ній варто залишити, а що змінити.

Розглянемо, які варіанти ремонту кухні-студії (матеріали для її перепланування) можна собі дозволити, на що слід зважати і на які нюанси важливо звертати увагу, щоб отримати кращий результат.

Види ремонту кухні-студії

Кухня-студія значно відрізняється від інших видів кухонь, адже на ньому не тільки готують смачну їжу, але і приймають гостей, відпочивають і навіть комфортно сплять.

Кращі варіанти ремонту кухні студії

Адже правда, варто трохи подумати, ретельно спланувати, і перетворити це приміщення в даний «щось», щоб і красиво, і зручно, і гостям на радість було.

Тому, перш ніж приступати до самого ремонту, розумно оцінити необхідність варіанти ремонту кухні-студії, принаймні, одного з трьох основних:

 • Косметичний Ремонт (може бути недорогим, якщо прочитаєте наші поради).
 • Ремонт капітальний, самостійний.
 • Євроремонт, дизайнерський ремонт кухні.
 • Розглянемо ці види ремонту кухні-студії окремо, оцінимо їх трудомісткість, вартість і кінцевий результат.

  Косметичний ремонт кухні-студії

  Цей варіант найбільш простий, і тому бажаним у тих випадках, коли всі чорнові роботи були зроблені раніше, під час попереднього ремонту або на етапі будівництва. Тобто, комунікації (водопровід, сантехніка, електрика) проведені бездоганно, а всі поверхні (стіни, стеля, підлога, простінки і т. п.) виведені точно і якісно. У такому разі косметика — найприйнятніший варіант, якщо, звичайно, ви не плануєте кардинальні зміни. Під час косметичного ремонту кухні-студії можна:

  • Змінити конфігурацію раніше обраних зон або всього простору.
  • Переставити меблі, більш раціонально розподілити побутові прилади.
  • Освіжити інтер’єр, змінити колір або відтінок, навіть повністю змінити стиль кухні-студії.
  • Додати стильні і зручні елементи, наприклад, барну стійку або декоративну колону з гіпсокартону.

  Кращі варіанти ремонту кухні студії

  • Подібні прості, але досить ефектні коригування.

  Щоб спростити собі завдання, варто придивитися, як виглядають фото ремонту кухні-студії і вибрати деталі або готовий інтер’єр, який містить все необхідне. Важливо врахувати, що такі ідеї абсолютно безкоштовні.

  Капітальний ремонт кухні-студії

  Можливо, що будівельники щось упустили, якість їх робіт, м’яко кажучи, «не дуже», і потрібні серйозні зміни. Або в минулий ремонт не врахували щось важливе з комунікацій, або незручності попереднього розподілу площі занадто великі, щоб їх терпіти далі. Буває, що виникли проблеми з електропроводкою або сантехнікою, усунення яких можливе тільки після часткового або повного демонтажу з наступними ремонтними роботами по перенесенню комунікацій або простінків.

  Хороша допомога, щоб зробити ремонт кухні-студії — фото, на яких ясно видно різні етапи капітального ремонту та зручне і безпечне розташування комунікацій та їх елементів.

  Кращі варіанти ремонту кухні студії

  Рідко, коли такий масштабний обсяг робіт вдається виконати самостійно, тому для якісного капітального ремонту краще найняти фахівців або готову бригаду. Для капітального ремонту в обов’язковому порядку складається проект і супутня кошторис, а також варто обумовити терміни виконання основних етапів та закінчення всіх робіт.

  Найзручніший варіант – ремонт відбувається, поки господарі відсутні (якщо є відповідальний, здійснює нагляд за всіма роботами і несе персональну відповідальність). Укладається письмовий контракт з умовами і відповідальністю сторін (детальніше контракт — менше непорозумінь).

  Євроремонт кухні-студії

  Хай не лякає вас загадкове слово «євро», за ним стоїть цілком зрозуміле значення: це — ремонт, що виконується у відповідності з європейськими будівельними правилами і нормами, у яких конкретно, чітко і ясно прописані вимоги:

  • до точності кінцевого результату: якості поверхонь, величиною зазорів і кутів і т. д.
  • до самих матеріалів, також мають відповідність євростандартам.
  • до кваліфікації персоналу, робітників, які будуть виконувати всі роботи.
  • до інструментів, якими будуть виконуватися всі роботи.

  Це повинні усвідомити обидві сторони, як замовник, так і виконавці, що євро — це не просто дуже-дуже якісний ремонт, а високий стандарт. Невідповідність одного з параметрів перетворить євроремонт в капітальний. Тому робочий і дизайн-проект кухні-студії повинен містити вимоги до геометрії всіх площин і поверхонь, а також узгодженість інженерних комунікацій. Скажімо прямо: євроремонт кухні-студії без прораба-професіонала з досвідом проведення ремонтів єврорівня — це дорогий ресторан без шеф-кухаря з досвідом роботи.

  Найчастіше і краще всього, коли в якості виконроба та авторського нагляду виступає дизайнер або представник компанії, яка виконувала дизайнерський ремонт кухні. Фото результатів такого авторського дизайну інтер’єру кухні-студії допомагають власні очі переконатися в тому, що в такому випадку промахів або недоліків просто не буває.

  Кращі варіанти ремонту кухні студії
  Який вид ремонту кухні-студії вибрати?

  Всі вони по-своєму гарні, але кожен – у своїх обставин. Та й наявність фінансів – не остання справа. Бажання іноді доводиться обмежувати у відповідності з розмірами доходів, на жаль… Проте якщо обставини дозволяють, то капітальний і авторський ремонт, поза всяких сумнівів, будуть не тільки красивими, але і кваліфікованими й професійними. Але і косметика – не найгірший варіант, також несе і прикраса, і освіження побуту, а також радість і комфорт всім, хто буде гостем на кухні-студії.