Оформлення інтер’єру кухні студії з вітальні

Зміст статті:

  • Кухня студія з вітальні
  • Меблевий інтер’єр кухні студії
  • Що використовувати в якості роздільника зон

Сучасний світ вимагає постійних змін. Ніщо не стоїть на місці, навіть порівняно недавно винайдене. Що вже й говорити про кухонному дизайні, адже люди постійно мають потребу в прояві своєї творчості. Кухня-студія є яскравим тому прикладом.

Ще зовсім недавно ніхто не припускав, що можна поєднувати кухню з яким-небудь іншим приміщенням. Адже кухня і кухня, щоб бути відокремленою, пристосованої лише для визначених цілей. Але життя бере своє, змінюючи наші життєві і повсякденні мети. Тепер модно жити в поєднаної квартирі, не має якихось обмежень простору.

Тому інтер’єр кухні студії, фото якої досить оригінальні, повинен бути виконаний з урахуванням найдрібніших нюансів. Такий підхід гарантує достатню функціональність і гармонійність суміщеного приміщення.

Оформлення інтерєру кухні студії з вітальні

Зазвичай з кухнею сполучають кімнати, коридор, лоджію або кладовое приміщення. Найбільш раціонально поєднується кухня студія з вітальні. Приміщення, у результаті такої переробки, буде значним по площі. Завдяки цьому вдається отримати багатофункціональну квартиру, має незвичайний дизайн.

Кухня студія з вітальні

Правильна організація простору тягне за собою найбільш повне використання кожної ділянки житлової площі. При поєднанні кухні з вітальні виходить єдине приміщення значного розміру, в якому господарі можуть виконувати одночасно кілька справ.

Наприклад, працювати за комп’ютером, переглядати телепередачі, відпочивати, приймати їжу. Інтер’єр кухні студії повинен містити м’яку меблі, якусь обстановку для роботи, а також кухонне приладдя, що розміщуються у відповідній зоні.

Вибір комплекту меблів залежить від вашого способу життя. Якщо у вас часто бувають гості, то для них повинні бути підготовлені місця у вигляді крісел, диванів, кушеток та інших меблевих елементів.

А може бути, ви є шанувальником великого екрану? Тобто, любите годинами переглядати кінофільми, сидячи на зручному дивані?

Оформлення інтерєру кухні студії з вітальні

Тоді поставтеся серйозно до вибору освітлення. Воно не повинно бути яскравим і заважає. Краще всього підійдуть приховані світильники або настінні затінені бра. Правда, центральна люстра також не завадить, адже яскраве світло завжди може знадобитися.

Оформлення кухні студії залежить від вашого характеру. Спокійним людям більше підійдуть м’які і теплі тони. Більш дійовим особам — яскраві кольори з незвичайними елементами. Кухню-студію з вітальні можна обробити декількома матеріалами, які повинні поєднуватися між собою. Наприклад, дерево непогано поєднується з металом і склом, а керамічна плитка — з ковроліном і ламінатом.

Меблевий інтер’єр кухні студії

Інтер’єр кухні студії, немислимий без грамотного використання меблів. У першу чергу це відноситься до кухонних меблів. Оскільки вся обстановка у приміщенні постійно перебуває на виду, вибирати її потрібно з таким розрахунком, щоб всі її видимі недоліки були приховані.

Так, відбитки пальців на чорної полірованої поверхні можуть бути помітні навіть здалеку. Те ж саме відноситься до всієї побутової техніки. Меблевий гарнітур бажано купувати зі скляними дверцятами і вставками, які легко протираються.

Непогано буде служити стільниця для кухонних меблів, оброблена натуральним або штучним каменем. Навіть у разі наявності хлібних крихт на кам’яної стільниці, видно їх не буде.

Кухонні меблі може видавати досить голосні звуки. Це відноситься, насамперед, до холодильнику і морозильній камері. Для зменшення шуму рекомендується дану техніку зробити вбудованої. Мало того, що покращиться оформлення кухні студії. Так ще й стінки меблів будуть затримувати зайвий шум.

Інтер’єр кухні студії немислимий без якісної витяжки, так як всі запахи від їжі, що готується відразу ж поширюються в приміщенні. Зараз на ринку досить моделей витяжок, мають вишуканий дизайн. Таку витяжку не потрібно ховати в меблів — вона сама буде прикрасою кухні-студії.

Зверніть увагу: принцип дії витяжки повинен бути заснований на викиді повітря за межі приміщення, а не на його фільтруванні вугільним фільтром.

Що використовувати в якості роздільника зон

Оформлення кухні студії рекомендується виконувати таким чином, щоб умовні зони якимось чином були розділені. В іншому випадку в квартирі буде сумбур. Що використовувати в якості умовного розділення? Ось деякі пропозиції:

  • Меблі. Використовувати в якості роздільника зон можна звичайну меблі. Для відділення обідньої зони від зони відпочинку підійдуть обідній стіл, барна стійка, посудна шафа, тумба для телевізора. Зокрема, сучасний шафа для посуду, обладнаний спеціальною підсвіткою, цілком здатний замінити кімнатні світильники.Оформлення інтерєру кухні студії з вітальні
  • Фальш-стіна. Варта уваги і фальш-стіна в якості роздільника зон. Вона може бути не тільки прямий, але і зігнутою, і навіть у вигляді якоїсь фігури. По висоті фальш-стіна може сягати до самої стелі, або ж бути обмеженою в районі 1 метра. Виготовити таку перегородку простіше всього з гіпсокартону. Тим більше, що цей матеріал надає необмежені можливості для художньої творчості.
  • Скляні перегородки. Начебто і все видно через прозору перегородку, і поділ присутній.
  • Барна стійка. Це найкращий роздільник простору, що дає можливість приймання їжі і відпочинку одночасно. Інтер’єр сучасної кухні студії (фото це підтверджують) з барною стійкою не створює жодних обмежень простору, маючи масу додаткових переваг.

Ми розглянули деякі особливості оформлення інтер’єру кухні-студії. Використовуючи нестандартні підходи і сміливі рішення, ви будете в змозі досягти бажаного результату і навіть перевершити свої очікування. Потрібно лише приймати до уваги деякі аксіоми, які можуть зіпсувати все чудові починання.