Проекти кухні-студії — приміщення 20 кв м

Зміст статті:

  • Які бувають проекти кухні студії
  • Кухня студія 20 кв м: планування
  • Вибір проекту кухні-студії

Велика частина наших сучасних квартир оснащена невеликими кухонними приміщеннями. А як хочеться багатьом з нас мати велику, простору кухню, в якій була б можливість господарювати на повну котушку. Поєднавши кухню з яким-небудь суміжним приміщенням, вдається домогтися такого результату. Застосовуваний проект носить назву – кухня студія. 20 кв м і навіть більше — ось та площа, яка з’явиться у вас після переробки.

Які бувають проекти кухні студії

Існує кілька варіантів оформлення кухні-студії. Як правило, проекти створюються у відповідності з яким-небудь стилем. Стосовно до кухні-студії можна сказати, що для неї характерні ті ж самі стилі, які використовуються для загального дизайну квартир. Це кантрі, модерн, прованс, хай-тек, скандинавський стиль. Будь-який з них може бути використаний у вашому проекті. Вибір конкретного стилю залежить від призначення кухні-студії, ваших уподобань, розмірів приміщення. Наприклад, кухня студія 20 кв м є приміщенням середніх розмірів, для якого підійде будь-який стиль.

На більшій площі можливості розміщення кухонної та побутової меблів, а також техніки, істотно розширюються. Якщо ж кухня-студія виходить маленька, то очевидна необхідність використання мінімалізму в дизайні, застосування вбудованої кухонної та побутової техніки.

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

Деякі дизайнери пропонують поєднання кількох стилів в єдину композицію. Іноді такий підхід дозволяє буквально перетворити приміщення, внісши в його дизайн нотки незвичності.

Проект вашої кухні студії, фотографії якої ви побачите, може включати в себе використання додаткових невеликих приміщень. Наприклад, задіявши лоджію, або альков, ви отримуєте можливість розміщення там обідньої зони або робочого столу. При використанні простору балкона або лоджії, рекомендується об’єднати їх з приміщенням, добре утеплити і обробити відповідно до загального дизайну.

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м   Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

Кухня студія 20 кв м: планування

Проекти кухні студії завжди супроводжуються переплануванням. Стіни, які не є несучими, повністю або частково прибираються. Несучі стіни зносити заборонено, адже вони є силовий основою вашої квартири. У разі якщо така несуча стіна в квартирі є, то замість її повного зносу можна зробити в ній вирізи. Тоді вона буде служити своєрідною перегородкою, що розділяє умовні зони.

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

У результаті такої переробки, що супроводжується наявністю величезних завалів будівельного сміття, ви отримуєте в своє користування просторе приміщення оригінального типу. У вас з’являється можливість одночасно займатися приготуванням їжі, відпочивати, займатися поточними справами, приймати гостей. Незважаючи на гадану незвичайність, проект кухні студії, фото якою вам цікаво буде подивитися на нашому сайті, надає величезні можливості для прояву творчості.

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

Приміщення кухні-студії зазвичай відкрито, але кухонна площа повинна бути розділена на зони. Це позначить місця для готування для відпочинку, роботи і т. д. В якості розділювачів використовуються прозорі і непрозорі перегородки, барні стійки, стаціонарні і мобільні ширми, дивани, інші конструктивні елементи. Якщо конкретні роздільники не використовуються, то позначити межі між зонами, створюючи проекти кухні студії, рекомендується за допомогою підлогового покриття, багаторівневої стелі, стельового та настінного освітлення.

Вибір проекту кухні-студії

Крім необхідності зонування простору, проект кухні студії повинен враховувати наступні особливості:

  • Наявність запахів підготовлюваної їжі не повинно заважати вашій роботі або вашому відпочинку. Тому передбачте наявність ефективної кухонної витяжки, яка б за своїм дизайном вписувалася б у загальний інтер’єр. Якщо використовується звичайна витяжка, то її можна приховати за елементами меблів. Вытягиваемый повітря повинен обов’язково виходити за межі квартири.

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

  • Поміркуйте про зовнішній вигляд приміщення з боку входу в нього. Непогано було б, якщо б вхідні двері в квартиру-студію захищав якийсь елемент. В цьому випадку приходять до вас люди залишалися поза зоною видимості основного приміщення, основою якого як раз і є кухня студія. Планування може бути створена за рахунок гіпсокартонної перегородки або жорсткої мобільного ширми, яку можна в будь-який момент переставити.

Проекти кухні студії — приміщення 20 кв м

  • Кухня студія понад 20 кв м вважається великою, тому необхідно розглянути особливості її висвітлення. Швидше за все, потрібно створити кілька незалежних джерел світла в різних частинах приміщення. В результаті ви зможете вмикати освітлення лише в тій частині, де воно буде необхідно в даний момент. Це підвищує комфорт і збільшує економію електроенергії.
  • Продумайте таке відокремлення робочої зони від решти приміщення, щоб вашим гостям або вам самим не було видно брудний посуд, та й весь процес готування.

Кухня студія, планування якої виконана раціонально, а проект відповідає вашому смаку, створить у вашому будинку гармонію і прекрасний настрій.