Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Зміст статті:

 • Оранж — колір тепла або подразнення
 • Оптимальні відтінки помаранчевого кольору
 • А ви цього не знали…
 • Заборонені або зовсім несумісні кольори для помаранчевої кухні

Кухня завжди повинна випромінювати теплоту, затишок і максимальний комфорт. А такі якості створити вам допоможе правильно підібрана меблі, штори і, звичайно ж, шпалери. Помаранчевий колір у багатьох поєднується зі стиглими тропічними фруктами, з енергією і позитивом. І, якщо оформити кухню в такому кольорі, вона буде вам нагадувати про тепле літо буде доставляти вам позитив і виключно позитивні емоції. Але мало хто знає, які шпалери під помаранчеву кухню підійдуть найбільше. На цій деталі ми і зупинимося.

Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Оранж — колір тепла або подразнення

Спочатку хочеться зупинитися на психологічному впливі оранжевого кольору, щоб ви могли зрозуміти, чи підходить він для оформлення вашої кухні. Здавна вченими було виявлено збудливий вплив оранжевого кольору на апетит і внутрішній стан людини. Це дійсно так — яскравість і соковитість такого тону приводить у захват практично кожної людини. Помаранчевий колір також знаходиться в «дружніх стосунках» з апетитом, тому, якщо ви стежите за модними дієтами або ваша зарплата поки «ходить в дитячий сад», то помаранчевий колір може піти вам на користь. Але, якщо ви любите відчуття теплоти, затишку і стиглі соковиті апельсини, тоді сміливо оформляйте свою кухню в помаранчевому кольорі і експериментуйте з поєднанням кольорів.

Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Ще одне диво оранжевого кольору полягає в тому, що він змусить вас бігати, рухатися, ворушитися. Загалом, просто продовжувати або починати жити активніше. Особливо актуальною помаранчева кухня буде для життєрадісних, активних особин і для тих людей, які люблять виконувати справи активно і в стислі терміни.

Оптимальні відтінки помаранчевого кольору

Яскрава і виділяється меблі на кухні завжди повинна бути розташована на нейтральному тлі, тому найбільш оптимально, вдало і гармонійно з помаранчевої кухнею будуть виглядати шпалери наступних кольорів:

 • Сірі
 • Білі
 • Бежеві
 • Колір слонової кістки
 • Пісочний
 • Молочний
 • Кремовий
 • Колір металік і т. д.

Ці кольори в сумісності з позитивним помаранчевим відтінком допоможуть кухні візуально стати трохи більшою. Це пояснюється тим, що вищеперелічені кольору є світлими. Помаранчевий колір родом з теплих відтінків. У сумісництві такі тони завжди вигідно виглядають в приміщенні.

Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Сірі шпалери в помаранчевій кухні будуть виглядати спокійно і лояльно. Зазвичай замість сірого кольору люди воліють підібрати білий тон, але у великій кількості білий колір за сумісництвом з помаранчевим може виглядати дуже строкато і яскраво. Сірий колір трохи розбавить напружений яскравий відтінок помаранчевого кольору і додасть кухні більш спокійний дизайн інтер’єру. Якщо ви виберіть сірі шпалери для помаранчевої кухні, то скористайтеся однією невеликою хитрістю дизайнерів — співвідношення помаранчевого і сірого кольору краще зробити 1:3. Це пояснюється тим, що яскраві відтінки поглинають в себе простір приміщення, а в маленькій кухні невелику кількість оранжевого кольору з сірим фоном буде виглядати гармонійно і просторо.

Білі шпалери під помаранчеву кухню ідеально підійдуть як поєднання кольорів. З білим кольором взагалі всі відтінки виглядають гармонійно, тому він досить часто виступає в якості фону будь-якого приміщення. Якщо ви використовуєте для поєднання білий і оранжевий колір, то вам радять дизайнери в інтер’єр додати декілька деталей більш ніжного відтінку, так як в одиночці білий колір у великій кількості здатна подразнювати нервову систему. А в поєднанні з помаранчевим відтінком він буде надто агресивним. Можна скористатися ще однією порадою — для білого фону підбирайте не надто яскравий помаранчевий стіна, і тоді кухонний інтер’єр набуде більш м’який вид.

Бежевий колір шпалер для помаранчевої кухні також можна вважати ідеальним, тому що це колір-компаньйон. Бежевий відтінок допоможе навіть самою яскравою помаранчевої кухонних меблів не так сильно впливати на апетит і порушувати психіку. Повноцінно доповнити бежево-білу гаму кольорів можна салатовими або фісташкове дерево невеликими деталями інтер’єру, які додадуть ще більшої пікантності, веселощів і позитиву кухні.

Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Шпалери кольору слонової кістки для помаранчевої кухні зазвичай вибирають люди з добре розвиненою інтуїцією і інтелектом. Колір слонової кістки називається айворі — це така домішка жовтого кольору з білим і сірим, тому він відмінно підійде для комбінування з помаранчевим відтінком. Але пам’ятайте про те, що колір слонової кістки — це «дорогий» колір, тому він не приймає використання дешевої меблів або невідповідного дизайну інтер’єру. Весь кухонний антураж з використанням помаранчевого кольору і кольору слонової кістки має бути продумано до самих дрібниць.

Пісочні шпалери в помаранчевій кухні додадуть приміщенню більш тепле звучання і затишний інтер’єр. Пісочний колір характеризується коричнево-жовтим відтінком пустельного піску, і він вважається одним з тих тонів, які прекрасно поєднуються з багатьма яскравими квітами. Пісочний колір багатьом людям приходить на допомогу тоді, коли вони ніяк не можуть визначитися з відтінком шпалер для кухні, у тому числі і в помаранчевому оформленні.

Молочні шпалери в оформленні помаранчевої кухні, на відміну від білого кольору, будуть виглядати дещо м’якше і тепліше. В ньому таяться тони жовтого, синього, а іноді навіть і червоного відтінку, що робить молочний колір вишуканим і неповторним. З допомогою молочного кольору кухня може придбати вінтажності і неповторну благородність.

Останній модною тенденцією стали шпалери для інтер’єру помаранчевої кухні в кольорі металік. Холодність цього відтінку в сумісництві з помаранчевим тоном створить на кухні самий гармонійний і вдалий колірний баланс, який буде приносити своїм власникам ті відчуття, які вони чекають від комфортного і затишного кухонного інтер’єру.

А ви цього не знали…

Не всі люди можуть знати те, що теплі кольори ідеально поєднуються і виглядають у сумісництві з холодними відтінками. Приміром, підібравши шпалери до помаранчевої кухні в блакитному кольорі, можна створити колоритний дизайн, який обов’язково буде незвичайним і неповторним. Для ще більшого контрасту і позитиву кухонного дизайну можна додати в приміщення кілька невеликих деталей у жовтому або білому кольорі, тому що вони трохи розбавлять такий яскравий колорит і злегка переведуть акцент на себе.

Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Дуже сміливо, зухвало і незвично помаранчевий колір можуть доповнити фіолетові шпалери. Ваша кухня в такому забарвленню вийде дійсно позитивною і неповторною. У такий дизайн бажано також додати кілька деталей в світлому тоні.

Вам варто пам’ятати про те, що оформляючи помаранчеву кухню яскравими шпалерами, вони обов’язково повинні відповідати насиченості, яскравості, тьмяності, розмитості, чистоті, припыленности, простоти або складності вибраного оранжевого відтінку. Наприклад, яскравий глянцевий помаранчевий кухонний гарнітур не зовсім вдало і контрастно буде виглядати на тлі матових блідих червоних шпалерах. Дуже важливо також дотримуватися однакової фактури шпалер і гарнітура — глянсова поверхня меблів краще виглядає на рівних шпалерах без вигинів і опуклостей.

Заборонені або зовсім несумісні кольори для помаранчевої кухні

Помаранчевий колір — це такий чарівний і позитивний момент, який змушує багатьох людей посміхатися, радіти життю і зовсім по-іншому дивитися на світ. Він дуже яскраво і позитивно виглядає з іншими теплими і яскравими квітами, проте не всі життєрадісні відтінки будуть гармонійно виглядати в поєднанні з помаранчевим кольором. Наприклад, яскравий ніжний зелений і оранжевий колір створить неперевершений дует, який наповнить позитивом кожної людини. Але варто пам’ятати про те, що тривале перебування в приміщенні, оформленому в такому забарвленню, з часом стане вас втомлювати і навіть дратувати. А вся справа в тому, що в інтер’єрі виділятися і домінувати повинен тільки один колір. Другий повинен бути нейтральним. А ось третій може доповнювати загальну картину всього інтер’єру у вигляді невеликих деталей. З цього можна зробити висновок про те, що для помаранчевої кухні ідеальним кольором для шпалер стануть нейтральні і ніжні тони.

Самий підходящий колір шпалер для позитивної і затишній помаранчевої кухні

Вам не обов’язково вдаватися до використання виключно оранжевого кольору, тому що у нього є досить багато споріднених тонів. Наприклад, оранжевий колір можна легко замінити мандариновим, гарбузовим, апельсиновим, абрикосовим. Всі ці споріднені кольори дуже схожі на апельсиновий, але в той же час вони мають своїм індивідуальним і неповторним відтінком. Вибір відтінку буде залежати виключно від вашого уподобання.