Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

Зміст статті:

  • Види і форми столів
  • Стіл трансформер для вашої кухні – як правильно підібрати

Щоб кухня була максимально просторою, а меблі в ній була максимально функціональною, потрібно просто придбати стіл трансформер на кухню. Такий варіант кухонних меблів дозволяє виконувати декілька завдань – кухонний стіл трансформер можна використовувати в якості звичайного обіднього столу, як тумби, барної стійки і навіть як прасувальної дошки. Варто згадати один нюанс, що останній варіант використання кухонного столу трансформера вимагає особливого покриття виробу, яке не буде пошкоджуватися при дії високої температури.

Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

Види і форми столів

Кухонні столи трансформери для кухні можуть бути наступних форм:

  • Прямокутні
  • Круглі
  • Овальні.

Прямокутні столи трансформери вважаються самими компактними і місткими. Вони можуть бути виготовлені у вигляді тумб, столів книжок і столів «розкладачок». Кухонні тумби можуть служити в якості обробної поверхні, місцем для зберігання різних кухонних приналежностей. Стіл книжка також може виконувати кілька завдань – у складеному вигляді його використовують в якості підставки для квітів або інших предметів декору інтер’єру.В розкладеному вигляді його можна використовувати для проведення застілля з великою кількістю людей (в середньому 10-14 чоловік).

Стіл «розкладачка» характеризується конструкцією з двох стільниць. При необхідності одне стільниця може забиратися. Відкидні стільниці стануть найбільш компактним і ідеальним варіантом для холостяка, тому що вони не під час використання можуть притулятися до стіни й бути її частиною. Стіл трансформер, який є продовженням підвіконня, може заощадити ще більше місця в маленькій кухні.

Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

Прямокутні столи під час розкладання можуть утворювати стіл овальної форми шляхом піднімання з двох сторін двох додаткових стільниць. З таким механізмом можуть впоратися навіть діти.

Круглі столи трансформери для кухні зручні тим, що вони не оснащені прямими кутами, які можуть бути небезпечні для маленьких дітей. Але тут є один недолік – кухонний круглий стіл займе чимало місця. Існує ще один різновид круглих столів, яка здатна грамотно і максимально раціонально організувати кухонне простір – це напівкруглий стіл. Його прямокутна частина може бути притулена до стіни. Така форма столу може використовуватися в якості робочої та обробної поверхні, а може бути сховищем для різноманітних кухонних приналежностей.

Одним плавним рухом круглий стіл може в один момент перетворитися у велику поверхню для обідів. До такого виробу можна підійти з будь-якого боку. Круглий стіл може розкладатися, утворюючи меблі такої ж форми, або перетворитися з круглої форми в овальну.

Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

Овальні кухонні столи трансформери – це ще один варіант круглої меблів для тих людей, яким не до душі гострі кути в інтер’єрі. Такий стіл необхідно ставити в середині кухні, так як в процесі його розкладання знадобиться чимало квадратних метрів.

Розкладаючи кухонний стіл трансформер, ви отримуєте поверхню для обідів або чаювання в кілька разів більше, ніж вона була до моменту розкладання.

Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

Стіл трансформер для вашої кухні – як правильно підібрати

На сьогоднішній день людство ще не винайшло такий метод, який дозволив би зробити кухонний стіл трансформер своїми руками, тому його можна тільки купити. Вибираючи стіл трансформер на кухню, необхідно визначитися з кількома важливими моментами, які можуть бути вирішальними при виборі такої необхідної меблів:

  • Призначення. Тут потрібно визначити, в яких цілях ви будете використовувати стіл трансформер — для щоденних обідів з родиною, для частих прийомів великої кількості гостей або в якості журнального столика. Вся справа в тому, що невеликі моделі не зможуть виконувати тих функцій, які виконують вироби більше. Приміром, розкладний стіл трансформер з ніжками, що регулюються по висоті, в складеному вигляді може бути журнальним столиком, а в розкладеному буде великим столом для застілля.

Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

  • Ступінь складності механізму. Чим складніше механізм столі трансформер, тим більше місця він буде займати, тим більше функцій він буде виконувати, і тим складніше він буде розкладатися. Підбирайте модель з таким механізмом, який, на вашу думку, буде легше всього розкладатися.
  • Колір і матеріал. Колір, звичайно ж, підбирайте підходить для інтер’єру вашої кухні, ну а матеріал виробу вибирайте, виходячи з бюджету. У цьому випадку не варто піддаватися спокусі з-за низької ціни, тому що вироби, куплені на східному ринку, як правило, довго не служать. Та й механізми столах трансформерах вимагають чималих витрат при виробництві.
  • Міцність виробу. Кухонний стіл трансформер – меблі високої якості, тому для довгого використання виробу потрібно звертати увагу на міцність каркаса і механізму. Механізм – це, мабуть, одне з найуразливіших місць вироби. Це особливо важливо в тому випадку, якщо ви плануєте часто або постійно складати і розкладати стіл.
  • Розмір. Враховуйте кількість членів сім’ї, які щодня будуть сидіти за столом трансформером в складеному вигляді. Наприклад, для чотирьох осіб достатньо буде невеликого квадратного чи круглого столу. В розкладеному вигляді за таким столом можуть поміститися 6-8 чоловік.

Пам’ятайте, що на столах трансформерах для кухні краще не розміщувати велику побутову техніку (мікрохвильову піч, хлібопічку і т. д.) для постійного використання. Така техніка буде постійно заважати при розкладанні столу.

Стіл трансформер, як багатофункціональне рішення для маленької кухні

Столи трансформери – це революція в меблів не тільки для кухні, але і для інших приміщень. Існує безліч варіантів механізмів, які перетворюють маленьку модель виробу в великий розмір меблів. Це дозволяє визначити кілька квадратних метрів, які тепер в невеликій кухні не завадять. Абсолютно будь-яка форма столу трансформера і форма такого виробу може використовуватися як обідня поверхню і як містке сховище для усіляких кухонних дрібниць, посуду та інших речей. А за бажанням покупця виробники можуть виконати на замовлення таку модель, яка буде оснащена усілякими шухлядками, поличками, гачками та іншими зручними місткими нішами.