Можливості шовкової штукатурки в інтер’єрі

Можливості шовкової штукатурки в інтерєріОснова даної суміші – волокна целюлози. Здавалося б, це просто папір з ефектом шовку? Але ні, хоч деякі марки включає до складу бавовна або комбінацію бавовни і целюлози, головний компонент, який містить ця фактурна штукатурка – натуральні або штучні частинки шовку.

Шовкова штукатурка в інтер’єрі: види та відгуки

Отже, що таке ця шовкова штукатурка? Це оздоблювальний матеріал, сполучною основою якого є акрилові сополімери. Всі штукатурки з включенням шовку мають їх у своєму складі, так як це збільшує саме полотно та його пластичність.

Якщо говорити про види, то корисніше буде класифікувати штукатурку по маркам. Сьогодні матеріали російського виробництва не відстають від імпортних. Так, штукатурка виробництва Росія обійдеться вам в середньому в 3 долари за кілограм. Імпортний товар обійдеться дорожче.

Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

Лідерами на ринку шовкової штукатурки є:

 • Сенедеко, Франція;
 • Силкот, Японія;
 • Силкоат, Туреччина.

З упевненістю підходить до цього списку і російська компанія «Мир вашому дому». Сьогодні японські і турецькі бренди, які традиційно збирають хороші відгуки, почали гнобити російські компанії.

Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

Шовкова штукатурка своїми руками: нанесення, майстер-клас

В інтернеті нескладно знайти уроки (часто – з відео-супроводом), розповідають про те, як зробити таку штукатурку своїми руками. Не завжди це просто зробити, адже в суміш будуть входити такі компоненти, як шовкове волокно, целюлоза, клей, декоративні добавки.

Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

Також рекомендуємо прочитати:Підготовка стін у ванній своїми руками
Декоративна штукатурка в інтер’єрі коридору (10 фото)
Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande
Правильна шпаклівка для пластику

Інше питання – нанесення даної суміші своїми руками.

Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

Особливості нанесення шовкової штукатурки:

 • Підготовка стін. Для цього вирівняну стіну покрийте акриловою грунтовкою, краще це робити пензлем.
 • Перший шар. Зачерпніть середнього розміру кельмою маленьку порцію штукатурки і хаотично наносити на стіну з мінімальними проміжками. Перший шар не повинен бути товще 2мм.
 • Другий шар. Другий шар наноситься вже фактурним валиком, який дозволить створити той або інший ефект, наприклад – дроппе, жатого шовку, оксамиту з елементами вишивки т. д. Той же валик допоможе зробити різні візерунки, малюнки, а також імітувати об’ємні складочки.
 • Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

  Окремо варто сказати і про витрату матеріалу. Витрата залежить, насамперед, від складу суміші та інструментів, якими ви користуєтеся. Якщо суміш наноситься пензлем або валиком, на один квадратний метр достатньо буде 7-12 кг розчину.

  Якщо на упаковці зазначена витрата суміші, то цей витрата припускає, що на 1 метр враховується не тільки сама штукатурка, але і об’єм води, який потрібен для її замішування. Але в будь-якому випадку дивіться приблизний витрата матеріалу, зазначений на упаковці.

  Ази нанесення шовкової штукатурки (відео)

  Штукатурка мокрий шовк: технологія нанесення

  Рідкий шовк, рідкі шпалери, шовковий нехай – так іноді називають штукатурку «мокрий шовк». У цього виду покриття хороші відгуки, її можна обробити не тільки стіни, часом її наносять на стелю. Примітно, що всю роботу можна провести і своїми руками.

  Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

  Технологія нанесення декоративної суміші мокрий шовк:

  • Суміш замішайте міксером в зручній ємності;
  • Пару хвилин суміш повинна настоятися;
  • Суміш наноситься На стіну шпателем або пластикової кельмою;

  Природно, до роботи стіна повинна бути загрунтована, якщо при підготовці стіни використовується і шпаклівка, точніше, зробити це рекомендовано, робіть все правильно, щоб результат був бездоганним.

  Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

  Перламутрова штукатурка з ефектом шовку

  Така штукатурка дуже популярна – в своєму складі вона має спеціальні світловідбиваючі частинки. Механізм внутрішнього заломлення світла дозволяє досягти ефекту оксамиту або шовку. Та й навпомацки ця штукатурка бархатиста.

  Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

  Чим хороша така обробка:

  • Склад технологічний, працювати з ним просто;
  • Покриття відрізняється стильним виглядом;
  • Штукатурку можна колеровать на будь-який смак;
  • Покриття можна використовувати у вологих приміщеннях – у ванній, на кухні;
  • Можна і навіть потрібно працювати поодинці – щоб почерк, техніка нанесення була однаковою.

  Якщо проаналізувати відгуки, можна побачити, що шовкова штукатурка використовується в інтер’єрі в самих різних варіаціях, в різних кімнатах будинку, стилях.

  Як зняти шовкову штукатурку зі стін правильно

  У цьому разі діяти треба поетапно.

  Можливості шовкової штукатурки в інтерєрі

  Знімати штукатурку потрібно так:

  • Перфоратор увімкніть режим довбання, поставте його під дуже великим кутом до поверхні, використовуйте при цьому зубильную насадку;
  • Якщо навіть перфоратор не допомагає, скористайтесь болгаркою, потрібен диск для різання каменю;
  • Зробіть вертикальні і горизонтальні надрізи, а потім знову поверніться до перфоратора – процес піде швидше.

  Під час роботи не забудьте про техніку безпеки: обов’язково захистіть очі спеціальними окулярами, а дихальні шляхи – респіратором.

  Шовкова штукатурка (відео)

  Працювати з шовкової штукатуркою цікаво та приємно, а головне – результат, перетворення стін буде дуже ефектним. Не скупіться на добрі матеріали та інструмент, ретельно підбирайте колір і нанесіть склад тільки на попередньо підготовлену стіну.

  Вдалої роботи!

  Галерея: шовкова штукатурка в інтер’єрі (20 фото)