Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркоюПередпокій виконує важливу функцію у формуванні загального інтер’єру будь-якого житла. Цю кімнату можна обробити і оригінальним способом: за допомогою декоративної штукатурки. На відміну від шпалер, дана обробка здатна здивувати навіть самих упереджених до ремонту людей. До того ж, зараз є величезна кількість самих різних дизайнерських рішень з використанням декоративної штукатурки: доказом цього є численні фото та статті у мережі Інтернет.

Переваги обробки

Дана обробка витісняє інші види оздоблювальних матеріалів на загальному ринку: це не дивно, оскільки за невелику ціну ви можете отримати дійсно якісний дизайн, який може навіть перевершувати своїх більш дорогих опонентів.

Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

Давайте розглянемо переваги даної обробки в передпокої:

 • Чистота. Так як передпокій дуже пов’язана з вулицею, то її основна проблема – забруднення стін. Вирішити це питання допоможе декоративна штукатурка: її можна легко мити і чистити;
 • Унікальний дизайн. На будь-яку штукатурку можна наносити малюнки. Дану послугу краще варто замовити у професійного дизайнера: достатньо принести йому потрібне фото, і він сам все зробить за вас як можна більш якісно;
 • Можливість нанесення на будь-яку поверхню. Ця заява трохи перебільшено, але воно почасти правдиво: для більшості видів декоративної штукатурки, стан стін не відіграє важливої ролі, як під час поклейки шпалер. Природно, що в кращому стані знаходиться вихідна поверхня, тим, відповідно, результат буде якіснішим: все ж, якщо немає можливості вирівняти стіну, то єдиний вихід в даній ситуації – оздоблення стіни декоративною штукатуркою;
 • Доступна ціна. Якщо розглядати популярну оздоблення натуральним каменем, то декоративна штукатурка набагато дешевше і доступніше для звичайної людини: крім того, вона теж може виглядати елегантно і аристократично.
 • Оздоблення стін декоративною штукатуркою практично не має мінусів: навіть якщо такі і є, то вони незначні.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Яку вибрати

  Декоративна штукатурка зможе перетворити інтер’єр будь-якої квартири: тому дана обробка користується популярністю у багатьох. Перша характеристика, яку обов’язково повинна мати оздоблення – можливість її відмити від бруду: для передпокою це дійсно важливо. Крім того, вона повинна бути стійка до вологи і зовнішніх впливів.

  Також рекомендуємо прочитати:Плюси і мінуси механизированнаяой штукатурки стін
  Декоративна штукатурка для внутрішньої обробки
  Новинка в палітрі відтінків — Дуб Panforte Grande
  Правильна шпаклівка для пластику

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Є кілька видів штукатурки, які відповідають даним вимогам:

  • Короїд;
  • Венеціанська штукатурка;
  • Штукатурка з ефектом мокрого шовку;
  • Оксамитова штукатурка.

  Найкраще в інтер’єрі квартири буде виглядати венеціанська штукатурка: вона підійде практично для будь-якого інтер’єру.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Вибір декоративної штукатурки (відео)

  Венеціанська штукатурка в коридорі

  Подібна оздоблення для стін здатна прикрасити квартиру, перетворити її на справжній палац. Венеціанська штукатурка імітує різні гірські породи. В її складі знаходиться мармурова та вапняна мука: саме цим і пояснюється її текстура. Даний вид оздоблення був відомий ще в часи Середньовіччя саме тому він найбільше підійде для класичного стилю.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Сама суміш продається у вигляді густої маси в невеликих ведерцах. Візуально оцінити таку штукатурку можна по фото, які доступні в гаерее.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Як відбувається обробка

  Раніше був відзначений той факт, що більшість видів штукатурки не потребують ідеально рівній поверхні. Винятком є венеціанська штукатурка і інші види обробки стін з тонким шаром: після їх нанесення будуть видні навіть найменші нерівності. Цей нюанс торкається тільки вирівнювання стін. Грунтовка є обов’язковим етапом у процесі підготовки поверхні стіни. Слід наносити кілька шарів ґрунтувальної суміші: так контакт між стіною і шпалерами буде краще. Після того, як грунтовка була зроблена, можна приступати до самого процесу нанесення декоративної штукатурки.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Перший шар є основним, він задає майбутній тон для всієї поверхні. Всі інші шари призначені тільки для створення різних малюнків або візерунків. З допомогою невеликого шпателя можна створити будь-яке візерунок: вибрати малюнок можна в Інтернеті, знайшовши найбільш докладні фото та інструкції. Після закінчення роботи стіну варто покрити воском, а потім – усунути всі недоліки за допомогою мокрої ганчірки.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Як декорувати стіни шпаклівкою своїми руками

  Шпаклівка – матеріал, яким теж можна прикрасити вашу кімнату. Зробити із шпаклівки декоративну штукатурку просто: достатньо використовувати валик, трафаретний папір або шпатель. Найлегший спосіб – це використовувати валик, на який намотана тканина. Після того, як була нанесена шпаклівка, треба провести по всій поверхні валиком: під час даного процесу слід докладати якомога більше сил – тоді поверхня буде більш рельєфною.

  Оздоблення стін у передпокої декоративною штукатуркою

  Результат практично нічим не відрізняється від звичайної декоративної штукатурки. Також можна наносити шпаклівку за допомогою невеликого шпателя: це створить додаткові нерівності і візерунки.

  Технологія нанесення декоративної штукатурки (відео)

  Галерея: декоративна штукатурка в передпокої (20 фото)