Як в однокласниках дозволити доступ до мікрофону: покрокові дії

Мобільний додаток «Однокласники» для смартфонів на Android і iOS дає можливість виробляти відеодзвінок людям з цієї соціальної мережі. Управління у додатку легше, ніж на сайті комп’ютера.

Покрокові дії з дозволу доступу до мікрофону в однокласниках

Зміст статті

 • Покрокові дії з дозволу доступу до мікрофону в однокласниках
 • Як включити мікрофон в однокласниках на комп’ютері
 • Особливості налаштування мікрофону

Як в однокласниках дозволити доступ до мікрофону: покрокові дії

 • Для здійснення відеодзвінка потрібно відкрити утиліту, заповнити поля логін і пароль, клацнути на спеціальну вкладку у лівому краю верхній частині дисплея.
 • Після цього потрібно перегорнути до вкладки «Друзі», на яку слід натиснути.
 • У вкладці «Друзі» на кнопці «Всі» необхідно знайти людину, з яким хочемо зв’язатися з видеозвонку і натискаємо на його фотографію.
 • Після цього перейдете на сторінку цієї людини, в правому краю верхній частині дисплея необхідно клацнути на значок телефону.
 • Здійснюється виклик, слід почекати, поки людина, якій телефонуйте, візьме трубку. Під фотографією одного можна перемикати режими камери.
 • У нижній панелі інструментів можна налаштувати мікрофон смартфона.
 • Натиснувши на відповідну кнопку, можна перемикати звук пристрою при діалозі з режиму гарнітури на динаміки смартфона і навпаки.
 • Для завершення виклику, слід натиснути на знак з червоною трубкою.
 • Як включити мікрофон в однокласниках на комп’ютері

  Як в однокласниках дозволити доступ до мікрофону: покрокові діїЧому не працює мікрофон? Після того, як зареєструвалися на сайті «Однокласники», вам необхідно виконати наступні дії, щоб дозволити доступ до мікрофону для відеодзвінка:

  Спершу вам потрібно відшукати в стрічці друзів необхідного. Після чого слід навести на неї мишкою і під высветившейся вкладці зі списком допустимих можливостей натиснути на кнопку «Подзвонити». Також це дію можна виконати по-іншому: клавіатурою надрукувавши необхідного людини в переліку друзів, перейти на його сторінку і вже там клацнути на опцію «Подзвонити».

  Після здійснення цього кроку перед вами з’явиться повідомлення, запитує дозвіл на використання вашого мікрофона та камери: вам слід підтвердити згоду на використання цих пристроїв програмою.

  Дасть про себе знати і Adobe Flash Player в ноутбуці, який також запросить згоду на дозвіл використання мікрофона та камери. Треба дати згоду на дозвіл використання пристроїв. Ставимо галочку в нижній частині команди «Запам’ятати».

  Після згоди на дозвіл використання пристроїв потрібно трохи почекати, щоб людина, якій ви хочете подзвонити, прийме виклик вашого дзвінка і почне розмову.

  Особливості налаштування мікрофону

  Як в однокласниках дозволити доступ до мікрофону: покрокові діїЩоб з комфортом спілкуватися зі співрозмовником, вам необхідно придбати якісний мікрофон і камеру. Купуйте у перевірених магазинах у перевірених продавців. Після того як ви виконаєте ці дії, вам необхідно налаштувати записуючі пристрої, встановивши при цьому драйвера. Потім переконайтеся, що записуючий пристрій працює. Можете встановити на комп’ютер програму «диктофон» і спробувати записати голос або ж просто зайдіть в налаштування аудіо і перевірте там свій пристрій для запису голосу. Виконайте всі дії, про які йшлося в цій статті, і якісний, комфортний дзвінок вам забезпечений.