Прогноз Павла Глоби на 2017 рік для Росії

 

У 2017-му нам знадобляться кращі якості та півня, і верблюда, які забезпечують цим тваринам успіх. З одного боку, потрібно дуже активно піариться — навіть кричати про себе, як міфологічний півень. А від верблюда у нас повинна бути — опора на власні сили і розумний аскетизм. Верблюд ж несе на собі всі свої горби, а їсть верблюжі колючки. На перших порах легкого життя не буде. Треба пройти важкий етап становлення.

У кого будуть накопичення, зв’язку, хто грає в команді, а не поодинці (тому що верблюд тварина стадна) і хто при цьому голосніше всіх кричати і піаритися — той і виграє. На ворогів уваги не звертайте — «собаки гавкають, караван іде». Потрібно тільки постійно перебивати цей гавкіт активною пропагандою.

Саме час згадати казку Пушкіна про Золотого Півника, і не піддаватися спокусі, як цар Додон, який спокусився шамаханською царицею. Переводячи на мову сучасної реальності, солодкими обіцянками з Заходу. Це одного разу вже згубило нашу країну в 85-му році, коли Горбачов зустрівся з Рейганом, повірив йому, що в підсумку призвело до розпаду країни. Ніяким обіцянкам в рік верблюда вірити не можна. Потрібно йти своїм шляхом.

Іпотеку не брати, не вступати в союзи з ворогами — розраховувати можна тільки на себе, спираючись на власні сили. І об’єднуватися тільки зі своїми — надійними, перевіреними людьми. Верблюд — консерватор. Тому до нових знайомств ставитеся прискіпливо.

Необхідно у всьому дотримуватися обережності, а ось для авантюристів час погане. «Не вір, не бійся, не проси» — девіз наступаючого року. З роком Верблюда завжди пов’язані певні труднощі, тому що цього тварині доводиться прокладати шлях через пустелю до найближчого оазису. Але оазис попереду є, потрібно в це вірити і продовжувати наполегливо йти до своєї мети.

Завдяки приходу Трампа будуть ослаблені санкції, і навіть де-факто майже скасовано — не європейські, американські. Тобто, з’являться привільні умови для розвитку економіки і прекрасна можливість для змін. А після цього у нас буде в запасі лише три роки. Якщо ми до початку 2021-го прийдемо з впровадженням нової економічної моделі, тоді нам ніяка криза не перешкода (у 20-21 року очікується початок загальносвітового).

Так само як на Радянський Союз, через три роки після запровадження Непу, ніяк не вплинула смерть Леніна. Тому що до цього часу вже була економічна подушка безпеки. За три роки країна вже піднялася після жахливих проблем, пов’язаних із громадянською війною. У нас може бути те ж саме. Якщо не втратимо можливість позитивних змін. Рік Верблюда — аскетичний, серйозний і цілеспрямований — рідко буває пов’язаний з підйомом народжуваності.

В найгіршому випадку, нашу країну чекає спад дітонародження, як це було в аналогічні роки. А от з любов’ю і сімейним життям як раз все буде в порядку, тому що саме в такі складні роки люди черпають сили і підтримку близьких.