Прогноз Тамари Глоба на 2017 рік для Росії і світу

 

Астрологічні прогнози завжди користувалися великим попитом у людей. Тамара Глоба, дружина відомого астролога Павла Глоби робить свої прогнози, ґрунтуючись не тільки на тому, як розташовуються небесні світила, але і керуючись інтуїцією. Астролог називає сучасний період часом змін і стверджує, що біди і труднощі принесе він не тільки жителям Росії, але і населенню інших країн.

Прогноз на 2017 рік

З самого початку провісниця звернула свою увагу на економіку держави. За її словами, не дивлячись на те, що зараз введена нова економічна політика, позитивний ефект вона справить набагато пізніше. Зараз же росіянам доведеться познайомитися з економічними труднощами.

На думку Тамари Глоба в цьому році на території Росії може розгорнутися справжня війна, однак це навряд чи відбудеться, оскільки керівництво держави ретельно готується до цього і вживатиме всі необхідні заходи, щоб не допустити вторгнення на свою територію. Причиною вторгнення стане багатство країни природними ресурсами.

Астролог впевнена, що події розгортаються сьогодні в світі ставлять під загрозу саме існування людства і вже точно не принесуть людям нічого доброго. Стосується це, в першу чергу, війни в Сирії і на Донбасі. Саме від підсумків цих збройних конфліктів безпосередньо буде залежати благополуччя мирних громадян.

Прогноз для Росії

Тамара Глоба зазначає, що в житті людей велике місце займе релігія та релігійність. При появі будь-яких проблем людина буде йти в церкву або молиться своєму Богові. Щодо подій, які відбуваються в Україні провісниця дала досить чіткий прогноз. За її словами, Україна розпадеться на кілька частин і хоч станеться це не в 2017 році, але процес цей неминучий. Розпад чекає і Європейський союз, тому Україні краще забути про вступ до лав співдружності держав.

Цікавий прогноз зроблений положення щодо долара. На думку астролога, статус і курс його буде дуже нестабільним, тому росіянам краще перевести свої вклади в рублі або інші валюти, щоб не понести великі збитки. На тлі зміцнення рубля в Росії можливо і варто задуматися про те, щоб тримати заощадження в національній валюті.

Звернемо увагу, що передбачення астролога суб’єктивні і положення справ може змінитися в будь-який момент, тому не варто ставитися до них, як до прямих рекомендацій діяти.