Пророкування святої Матрони Московської на 2017 рік, дослівно

 

C давніх часів люди хотіли заглянути в майбутнє, і замість того, щоб спокійно почекати, поки доля сама дасть відповіді на всі актуальні питання, люди завжди зверталися за допомогою до ворожок чи провидців. Послухати, що говорили про майбутнє багато десятків років назад може бути цікаво, але вірити цьому зовсім не обов’язково)

Свята Матрона Московська — одна з найбільш шанованих святих, які жили на території Росії. І не дивно, адже її віра в Бога була символом життя від самого початку шляху і до останніх днів.
матрона

Відомо, що поява на світ дівчинки Матрони Никонова було для батьків не бажаним. Від майбутнього четвертого дитини в сім’ї вони хотіли відмовитися ще до народження, відшукавши місце в притулку, але… Все змінив віщий сон матері Матрони, в якому жінці з’явилася красива біла, але сліпа голубка. Жінка побачила в цьому добрий знак, і 22 листопада 1881 року її донька з’явилася на світ. Прийшла вона в цей світ повністю незряча.
сліпа провидиця

З тих пір «знаки понад» стали супроводжувати вже життя самої майбутньої провидиці. Серед перших — це опуклість у формі хреста на грудях і пар з пахощами, який пішов з купелі під час хрещення! Ну а з семирічного віку Мотрони «відкрився» дар передбачення і зцілень. Відомо, що з 17 років дівчина втратила можливість ходити, але з тих пір кожен день люди самі йшли до неї за допомогою, порадою та молитвою.

Померла Матрона 2 травня 1952 року, повідомивши про наближення своєї смерті за три дні, так і не припиняючи приймати хворих і нужденних.

До слів святої Матрони Московської завжди прислухалися. Вона говорила людям правду, якою б вона не була, про їх минулому, сьогоденні і майбутньому. І оскільки всі передбачення Матрони збулися, а пророцтва про другій світовій війні мають навіть документальні підтвердження, ми просто не маємо права не дізнатися, що ж вона пророкувала на 2017 рік!

Дослівне передбачення святої Матрони Московської на 2017 рік

«…Ввечері всі люди впадуть на землю, причому впадуть мертвими. На ранок всі підуть під землю».

Відомо, що ці слова провидиця відносила до середини вже нинішнього року!

«Без війни всі помрете, жертв буде багато, всі мертві на землі будете лежати. Ввечері все буде на землі, а вранці повстанете — і все піде в землю. Без війни війна йде», — передала Свята Матрона черниці Антоніні, яку вважала своєю спадкоємицею.

Але найбільше значення ясновидица надавала духовності людей, без якої врятуватися від кінця світу (смерті) буде просто неможливо. А адже свята вже тоді передчувала, що людство віддалиться від Бога, віддаючи перевагу матеріальним цінностям, і у своєму посланні вказує на майбутній вибір!

«Народ під гіпнозом, сам не свій, страшна сила живе в повітрі, проникає скрізь, раніше болота і ліси дрімучі були обитанием цієї сили, як люди ходили до храмів, носили хрест і будинки були захищені образами, лампадами і освяченням, і біси пролітали повз таких будинків, а тепер бісами заселяються і люди по невірі і відкинення від Бога… Як мені вас шкода, доживете до останніх часів. Життя буде все гірше і гірше. Тяжка. Прийде час, коли перед вами покладуть хрест і хліб і скажуть — вибирайте!» — говорила сліпа провидиця.

Але не залишила Матрона людей і без розради. Мудра свята запевняла, що молитва і звернення до Бога допоможуть врятуватися від будь-яких бід та смутку:

«Візьмете землю, скатаете в невелику кульку, і починайте молитися Богу. З’їжте його і ситі будете. Бог не залишить своїх дітей…»

Ну а перевірити — чи збудуться і на цей раз пророцтва сліпий Матрони, чекати залишилося зовсім недовго!