10 найбільш корисних властивостей цибулі

10 найбільш корисних властивостей цибуліЛук захищає організм від різних захворювань, допомагає в підтримці доброго здоров’я. Цей овоч багатий мінералами і вітамінами. Він містить вітамін А, В і С, велику кількість сірки, кальцію і заліза. Цибулю є одним з кращих афродизіаків і має багато лікарських особливостей і цінностей.

Топ-10 корисних властивостей цибулі

1. Цибуля допомагає прийти до тями

Цибуля містить изофенол пропиламин, вдихаючи який можна прийти в себе при таких проблемах, як запаморочення, епілептичні припадки, істерія і сильний головний біль.

2. Цибулю для лікування артриту

Компрес з лука разом з гірчичним маслом наносять на болючі суглоби. Він забезпечує значне полегшення при артриті. Паста також ефективна у разі ран і виразок.

3. Лук, як дезінфікуючий засіб

Паста з незрілого цибулі є гарним дезинфікуючим засобом. Вона ефективна для лікування укусів комах і проблем, пов’язаних зі шкірою.

4. Цибуля лікує головний біль

Дуже хорошим засобом від головного болю є нанесення пасти з лука на підошву ніг. Її також наносять на лоб при сильній спеці.

10 найбільш корисних властивостей цибулі5. Цибуля при катаракті

Цибульний сік корисний для очей, і його можна використовувати як засіб для їх очищення. Відмінним засобом для профілактики катаракти є сік цибулі і меду в якості очних крапель.

6. Цибуля як закуска

Цибулевий маринад, приготований з поєднанням чорного перцю, насіння кмину і солі, діє як чудовий аперитив.

7. Цибуля при болю у вусі

Свіжий цибулевий сік є гарним засобом для лікування болю у вусі. Рекомендується капати 2-3 краплі в день.

8. Цибуля при болю у шлунку

Цибульний сік корисний при болю у шлунку в поєднанні з імбирним порошком і сіллю. Він також корисний для лікування захриплості голосу.

9. Цибуля хороший для лікування застуди

Вдихання лука корисно, коли людина страждає від застуди та нежитю. Він також ефективний для лікування розладів зубів і ясен.

10. Цибуля знімає амебную дизентерію

Суміш цибулі, порошку імбиру і оцту забезпечує полегшення, коли людина страждає від амебної дизентерії та гепатоспленомегалии.