Імбир – це рослина, яка містить поживні речовини і біологічно активні сполуки, які мають неймовірну підтримку фізичного і психічного стану нашого організму. Його використовують у медичних цілях вже кілька тисяч років, починаючи аж із Стародавнього Китаю.

Виявилося, імбир може бути ефективною альтернативою численних препаратів, які продаються в аптеках. На жаль, є 4 групи людей, яким протипоказане вживання цієї рослини. Ось вони:

1. Люди з низькою вагою.

Як відомо, імбир допомагає боротися із зайвою вагою і гіпоглікемією. Дослідження показало, що екстракт імбиру сильно впливає на скорочення маси тіла.

Рослина допомагає організму набагато ефективніше засвоювати продукти, і саме це стає причиною зниження ваги.

2. Вагітні жінки

Імбир містить потужні стимулятори, які ідеально підходять для м’язів і травлення, але у випадку з вагітними жінками, рослина може стати причиною передчасних переймів, отже, передчасних пологів.

Уникайте використання імбиру, особливо, в останні місяці вагітності. Корінь імбиру, як відомо, запобігає токсикоз, який є поширеним симптомом раннього терміну вагітності.

3. Людям із захворюванням крові

Гемофілія – рідкісне генетичне розлад, при якому здатність до згортання крові знижується, тобто страждалець може сильно кровоточити навіть з-за незначної травми.

Імбир стимулює кровообіг, що є важливим фактором для більшості людей, особливо для тих, хто страждає захворюваннями периферичних артерій, цукровим діабетом, ожирінням і т. д.

4. Люди, які приймають певні ліки

Якщо Ви страждаєте від високого кров’яного тиску і діабету, і приймаєте ліки для поліпшення стану, отже, потрібно в терміновому порядку відмовитися від імбиру.

Причина цієї небезпеки полягає в тому, що імбир знижує кров’яний тиск і стимулювати розрідження крові. Отже, взаємодія з ліками для лікування тих чи інших хвороб є по-справжньому небезпечним.

Альтернатива для любителів імбиру

Якщо Ви, все ж, не в змозі відмовитися від улюбленого продукту – не хвилюйтеся! Дієтологи рекомендують споживати замість імбиру кайенский перець, червоний перець або солодкий перець. Їх можна додавати в улюблені страви і напої.

Висновок

Імбир – дуже корисна рослина, але його потрібно вживати в міру. Якщо Ви не належите до жодної з перерахованих груп, тоді можете спокійно насолоджуватися смаком свого улюбленого рослини. А якщо так, тоді пам’ятайте: на кону Ваше здоров’я! Бережіть його!

Не забудьте поділитися цією статтею з близькими та друзями!

Джерело