Ці засоби дуже ефективні і не мають побічних дій!

Гайморит — це дуже небезпечне захворювання і приносить багато незручностей і страждань. На жаль, ця інфекція є досить поширеною.

Синус інфекції — це запалення, яке вражає слизову оболонку пазухи. Вона може бути викликана застудою, грипом, бактеріями або алергією.

Ми пропонуємо вам натуральні засоби для боротьби з синуситом та один простий трюк, який допоможе вам очистити пазухи всього лише за 20 хвилин.

Існує велика кількість природних і ефективних засобів для синуситу, ми вибрали для вас найбільш ефективні та перевірені рецепти:

1. Яблучний оцет

Яблучний оцет є відмінним засобом для лікування синуситу.

Один з найпотужніших способів використання яблучного оцту є поєднання 1 склянки теплої води з 2 столовими ложками яблучного оцту і 1 столової ложки натурального меду. Випивайте такий напій 1-2 рази в день по 1 склянці і синусит зникне протягом декількох днів.

Також рекомендується інгаляції з яблучним оцтом: змішати 100 мл яблучного оцту з 200 мл води, нагрівати рідина на плиті до кипіння, але не кип’ятити. Вдихати пар носом, з закритими очима і закритим ротом.

2. Куркума

Завдяки потужному з’єднанню, знайденому в куркумі, відомим як куркумін, куркума володіє потужними цілющими властивостями.

Куркумін сприяє очищенню порожнини синуса і дихальних шляхів. Куркума володіє протизапальними властивостями, прянощі можна застосовувати, як один з найсильніших природних способів лікування інфекції пазухи.

Розчиніть в гарячій воді 1 чайну ложку порошку куркуми, додайте щіпку порошку чорного перцю, коли напій охолоне додати за смаком мед і лимон. Вживати по 1 склянці на день.

3. Носові полоскання

Хоча вищевказаних коштів може бути достатньо для успішного лікування, але сольовий розчин для полоскання носа також є дуже ефективним лікуванням синуситу.

Для розчину, ви можете використовувати: 1/4 чайної ложки морської солі або 1/4 звичайної солі з дрібкою харчової соди і кілька крапель перекису водню на 1 склянку теплої води.

Робіть такі промивання кожен день і ви позбудетеся від синуситу.

4. Ефірне масло материнки (орегано)

Це масло дуже ефективний засіб для лікування синуситу.

Інгаляції з цим маслом швидко очистять пазухи від слизу і знімуть запалення. Нагрійте воду до кипіння і капнете в неї 3-5 крапель ефірного масла материнки і вдихайте пар носом, очі і рот тримайте закритими.

Пийте достатньо очищеної води, щоб допомогти організму швидше звільнитися від слизу.

Частіше провітрюйте Ваш будинок,а особливо свою спальню.

Відмінний простий трюк допоможе вам очистити ваші пазухи від слизу за 20 секунд:

Напружте мову і підніміть його до неба і покладіть великий палець між бровами і застосуйте тиск. Затримайтеся в такому положенні на приблизно 20 секунд і з пазух інтенсивно почне стікати слиз.

Дуже простий трюк, але тим не менше він працює і багато людей з успіхом їм користуються.

Якщо у вас серйозні проблеми зі здоров’ям, обов’язково отримайте консультацію вашого лікуючого лікаря, перед застосуванням будь-яких народних засобів.

Джерело