Багатьом людям властиво це непереборне бажання вдосконалити своє тіло: видавити прищик тут, вирвати непотрібну волосинку там і так далі. І хоча всі ми знаємо, що видавлювати прищі загрожує наслідками для здоров’я, є ще деякі частини тіла, які краще залишити в спокої.

/02/dc29844fb716ae7abeee9011c8594b91.jpg” />

1. Сиві волоски

Ще наші бабусі нас попереджали: якщо вирвати сивий волосок, замість нього виросте 10 таких же сєдих. І хоча це, звичайно, міф, вагома причина не виривати сивину все ж є. Коли ви вириваєте волосок, ви ушкоджуєте цим волосяний фолікул, і на його місці може залишитися рубець, з якого вже не зможе рости ні сивий, ні який-небудь інший волосок. Таким чином, ви ризикуєте замість сивини залишитися з залисинами, що, погодьтеся, в рази гірше.

2. Задирка

Всього один маленький шматочок шкіри може доставити вам дуже багато неприємностей. Не обкусывайте і не обривайте задирки, адже таким чином ви легко можете занести інфекцію. Акуратно обріжте зайву шкіру чистими, стерильними манікюрними приладами.

3. Чорні крапки

Всі ми хочемо позбутися цих неприємних чорних точок, які сидять у наших порах. Але заради вашого ж здоров’я, краще не робити цього самостійно. Ви можете травмувати чутливу шкіру обличчя і залишити на ній шрами або занести інфекцію. Зверніться до косметолога, який зможе акуратно і без шкоди для шкіри видалити їх.

4. Водянка

У більшості випадків водянки зникають самі по собі і нічим не загрожують власникові. Але якщо водянка розташована в незручному місці і доставляє вам незручності при ходьбі, вам може знадобитися проколоти її. Але потрібно зробити це правильно. Помийте ноги, продезінфікуйте водянку і голку і тільки після цього акуратно проколіть шкіру.

5. Комариний укус

Так, він може свербіти так, що ви не зможете спати. Але не варто давати волю рукам. Навіть дрібні подряпини можуть призвести до інфекції. Краще всього буде помазати це місце лосьйоном від укусів комах або прикласти лід.

Іноді краще не втручатися в природні процеси у вашому організмі, а якщо потреба все ж виникла, будьте дуже обережні, звертайтеся за допомогою до фахівців.

Джерело