Яблучний оцет є одним з найбільш корисних інгредієнтів, які можна використовувати, щоб запобігти появі багатьох захворювань і лікувати такі захворювання, як астма, екзема, артрит, синусит, втома і т. д.

Тим не менш, лише деякі усвідомлюють той факт, що, незважаючи на все це, насправді оцет може бути небезпечний в певних ситуаціях. Ви не повинні використовувати яблучний оцет в наступних 5 випадках:

1: Діабет або згустки крові

У разі діабету, яблучний оцет може призвести до зростання гіпоглікемії чи низького рівня цукру в крові.

Тому, якщо Ви страждаєте цукровим діабетом, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати використовувати яблучного оцту, дізнатися, як використовувати його, та ретельно контролювати рівень цукру в крові, щоб запобігти гіпоглікемію. Крім того, вам потрібно дозвіл лікаря, щоб використовувати оцет, якщо у вас є проблеми з тромбами.

2: Шлунково-кишкові проблеми

Так як він дуже кислий, яблучний оцет може призвести до розладу шлунку, печії. Тому, якщо ви використовуєте його для детоксикації вашого організму, ви повинні знати про ці побічні ефекти.

Однак, на думку експертів, вживання нерафінованої яблучного оцту з рівнем рН 5-7 не викликає цих проблем. Тим не менш, пам’ятайте, що варто зменшити або припинити його використання у разі виникнення проблем.

3: Низький рівень калію

Яблучний оцет може знизити рівень калію. Це захворювання, з медичної точки зору відомо як гіпокаліємія, може призвести до м’язової слабкості, запорів, аритмії, втоми або паралічу.

Таким чином, ви повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати використовувати яблучний оцет, якщо ви приймаєте ліки, які знижують рівень калію, такі як діуретики.

4: Чутливі зуби

Нерозбавлений яблучний оцет має високий рівень кислотності, який може пошкодити зубну емаль у разі перорального застосування. Він може залишити жовтуватий відтінок на зубах, і це також збільшить зубну чутливість.

Таким чином, ви повинні вживати його в рідкому вигляді, і уникати прямого контакту з зубами. Таким чином, ви зможете запобігти ці побічні ефекти. Крім того, ви можете чистити зуби після використання оцту щоб уникнути потенційного збитку.

5: Захворювання ротової порожнини

Рот, горло і стравохід вистелені слизовою оболонкою, яка являє собою тканину, яка легко спалюється, якщо піддається впливу сильної кислоти.

Тому, якщо ви регулярно використовуєте його, не пити достатню кількість води або не розбавляти його належним чином, це може викликати проблеми з ковтанням, і біль у горлі.

Багато експертів вважають, що яблучний оцет може також призвести до опіків, які можуть призвести до необоротного пошкодження стравоходу і горла. Зверніть увагу, що інші можливі побічні ефекти включають нудоту і печію.

Джерело