Яблучна шкірка містить багато волокон, вітамінів, захищає від раку, і це не все.

Вона містить багато різних корисних інгредієнтів, і це причина, по якій ви не повинні чистити ваше яблуко перед його вживанням.

Шкірка має багато волокон.
Всього яблуко в середньому містить 4,4 м волокон і без шкірки кількість знижується до 2,1 р.

У шкірці є багато вітамінів.
Ціле яблуко містить 8,4 мг вітаміну С і 98 одиниць вітаміну А. Коли ми знімаємо шкірку, значення зменшуються до 6,4 мг вітаміну С і 61 одиниць вітаміну А.

Яблука будуть захищати Вас тільки якщо Ви використовуєте їх разом з шкіркою.
З’єднання, яке відповідає за ослаблення процесу дихання, називається кверцетин і, як Ви здогадуєтеся, він знаходиться в шкірці. Дослідження показало, що люди, які їдять п’ять або більше яблук на тиждень, мають більш здорові легені завдяки впливу цього з’єднання.

Кверцетин також хороший для Вашої пам’яті
Цей антиоксидант відіграє велику роль у боротьбі з пошкодженням тканин головного мозку, і це пов’язано з хворобою Альцгеймера та іншими дегенеративними захворюваннями.

Яблучна шкірка працює як профілактичний засіб від раку
Сполуки, які мають загальну назву тритерпеноид і знаходяться в шкірці, можуть пригнічувати або вбивати ракові клітини. Ці сполуки є кращими для здоров’я печінки, товстої кишки і раку молочної залози.

Успішний борець з ожирінням
Яблучна шкірка також містить урзоловую кислоту, яка є важливим з’єднанням в боротьбі із зайвою вагою. Вона заохочує ріст м’язів, але спалює калорії і зменшує ризик ожиріння.

Джерело