Артрит — складний стан здоров’я, і потрібен час, щоб знайти правильне ліки. Але це не обов’язково означає, що ви повинні піти в найближчу аптеку.

У нас є деякі природні рішення. Правильна дієта і трави можуть допомогти вам запобігти і навіть вилікувати артрит.

1. Алое віра
Люди вважали за краще б вибрати алое віра замість іншого засобу. Він володіє сильними цілющими властивостями, і часто використовується при лікуванні ушкоджень шкіри. Нанесіть гель алое віра локально, щоб полегшити біль у суглобах.

2. Куркума
Куркума насичена антиоксидантами, що робить її ідеальним засобом для лікування артриту, як доведено багатьма дослідженнями. Це особливо ефективно в полегшенні ранкової скутості та набрякання суглобів. 1200 мг куркуми має той же ефект, що і 300 мл фенилбутазона, коли мова йде про лікування артриту. На відміну від інших лікарських засобів рослинного походження, куркума дає кращі результати в полегшенні болю в суглобах.

3. Босвеллия
Босвеллия — трав’яний екстракт, відомий як основний інгредієнт ладану. Він володіє сильними антиоксидантними властивостями і знімає біль.

Але, найкраще — він не має ніяких побічних ефектів, на відміну від звичайних ліків. Босвеллия регулює кровообіг і приплив крові в районах, постраждалих від запалення, яке допомагає суглобам, постраждалих від артриту.

4. Імбир
Індіанці використовували імбир протягом багатьох століть, головним чином, щоб зменшити біль і набряк. Недавні дослідження показали, що протеолітичні ферменти, які впливають на розбавлення білків. володіють сильними протизапальними ефектами. Ці сполуки дають сильний аромат і володіють сильними протизапальними властивостями.

5. Кора верби
Згідно з історичними записами, кора верби вперше була використана в 500 році до нашої ери китайцями, які використовували його для полегшення болю і лікування лихоманки.

Корінні американці також використовували це природне засіб для лікування головного болю, ревматичних і м’язових болів. Кора верби знімає остеоартрит і пов’язані з ними болі в суглобах, особливо в спині, шиї, колінах і стегнах.

6. Зелений чай
Зелений чай містить користю для здоров’я, що підтверджується великою кількістю досліджень. Він багатий антиоксидантами, так що ви можете включити його в свій щоденний раціон.

Зелений чай може допомогти вам запобігти і зменшити симптоми, пов’язані з ревматоїдним артритом. Регулярне вживання зеленого чаю допоможе вам зміцнити кістки і суглоби, так як він містить хімічні речовини, які блокує фермент, який руйнує ваші хрящі.

7. Евкаліпт
Листя тропічного евкаліпта вже давно використовуються в лікуванні артриту. Він багатий дубильними речовинами, які зменшують набряки і болі, викликані цим захворюванням.

Джерело