Секс – це природна потреба будь-якої людини. Навколо цієї теми довгий час витають міфи і легенди. Що буде, якщо утримуватися від сексу? Чи Правда, що відсутність сексуального життя негативно впливає на здоров’я? Які фізичні та психічні наслідки утримання можуть виникнути у чоловіків, а які у жінок?

Нижче ми розповімо про 7 речі, з якими зіткнеться ваш організм, якщо ви з якоїсь причини відмовитеся від сексу. Звичайно, нічого смертельного не станеться, але приємного мало!

1. Ні, ваше піхву не стане «вже»

У суспільстві поширений міф, що якщо жінка довгий час не буде займатися сексом, то її піхву стане вже. Проте вчені давно довели, що форма і характеристики піхви ніяк не залежать від кількості сексуальних партнерів. І вже тим більше дівоча пліва не відновиться від довгого утримання. При цьому потрібно пам’ятати, що тканини піхви можуть втратити здатність розтягуватися у відповідь на проникнення, і в такий секс може виникнути дискомфорт. Але не панікуйте, це швидко проходить.

2. У чоловіків підвищується ризик виникнення еректильної дисфункції

Результати недавнього дослідження можуть розладнати чоловіків, які випали із сексуального життя. Утримання збільшує ризик виникнення імпотенції у зрілому віці. Дослідження проводилося за участю літніх чоловіків, з якого вчені зробили висновок, що регулярна сексуальна активність позитивним чином позначається на ерекції. Також існує припущення, що регулярне сім’явиверження скорочує ризик виникнення раку простати.

3. Імунна система стає більш уразливою

Секс позитивним чином позначається на імунній системі людини. У жінок це проявляється ще й у можливості завагітніти і виносити дитину. На жаль, якщо у вас немає часу або можливості займатися сексом, то імунна система з часом послаблюється.

4. Є ймовірність зниження лібідо

Деякі вчені припускають, що довгий стриманість призводить до повного або часткового зменшення сексуального бажання. Вони вважають, що організм зменшує кількість гормонів, що викидаються в кров у відповідь на збудження. Інша група вчених оспорює цей момент. Вони стверджують, що лібідо залежить виключно від кожної конкретної людини і його сексуального досвіду.

5. Ви стаєте більш дратівливі

Доведено, що регулярний секс знижує кількість стресів. І навпаки. Численні дослідження довели, що у людей, ведучих нерегулярне статеве життя, часто скаче кров’яний тиск у відповідь на стрес. Також відсутність сексу може посилити тривожність і занепокоєння людини.

6. Може постраждати серцево-судинна система

Повноцінна сексуальне життя сприятливо позначається на роботі серця. Регулярні заняття любов’ю забезпечують необхідну гормональну і аеробну струс організму.

7. Може зменшитися кількість мастила

Експерти сексуального здоров’я стверджують, що чим частіше ви займаєтеся сексом, тим більше мастила у вас виділяється при збудженні. Вимушена або добровільна перерва в сексі може вилитися в невелику проблему: наступного разу, коли ви займетеся любов’ю, вам доведеться докласти зусилля, щоб гарненько розігрітися».

Джерело