Ні для кого не секрет, що майже все населення нашої планети вживає алкоголь. Хтось більше, а хтось-менше. Але інколи людина починає вживати надмірну кількість напоїв з високим градусом, боячись зізнатися навіть рідній дружині у своїй алкогольної залежності. Як же самостійно позбавитися від цієї напасті і повернути мир в сім’ю? Як кинути пити?

Користь чи шкода?

Багато людей щиро вважають, що регулярне вживання червоного вина або коньяку елітних сортів надає благотворний вплив на організм, швидко нормалізує тиск і регулюючи діяльність кровоносної системи. Також, на їхню думку, очевидна користь спиртовмісних напоїв в боротьбі з простудними захворюваннями. Ще користь алкоголю проявляється у створенні заспокійливого ефекту: багато людей випивають чарочку коньяку перед нарадою і проводять його на ура.

Якщо користь алкоголю очевидна, то шкоду, що наноситься організму, найчастіше помічають лише тоді, коли вже пізно щось робити. Наприклад, спиртне завдає непоправної шкоди клітинам мозку людини, які практично не відновлюються. Також шкода завдається і печінки, але її клітини здатні до відновлення, нехай і не швидко. Варто пам’ятати і про ту шкоду, яка наноситься сім’ї алкоголіка (особливо у даній ситуації будуть страждати дружина і діти): якщо чоловік п’є, то дружина частенько ходить уся в синцях, оскільки чоловік у нападі сп’яніння прийняв її за якесь чудовисько.

Наноситься шкоди і улюбленій роботі: відмова від улюбленої пляшці швидко викликає апатію, депресію або зрив, а продовження зловживання знизить пам’ять і увагу.

Найпоширеніші помилки

Розглянемо детальніше.

Повна відмова від прийому спиртного

Ця помилка поширена серед вразливих людей: переглянувши чергову соціальну рекламу про шкоду алкоголю, вони твердо вирішують вибрати тверезий спосіб життя. В процесі натхнення вони шукають в інтернеті найбільш

легкий спосіб кинути пити і натикаються на поради серії “відмова від алкоголю – найкращий спосіб стати непитущим”. Натхненні прикладом інтернет-кумирів, колишні алкоголіки викидають з дому все, що містить спирт: навіть пляшки улюбленого пива, самотньо стоять на підвіконні. Далі вони телефонують своїм друзям і хваляться, що більше не п’ють.

А після дружині доводиться викликати швидку допомогу: різко піднімається тиск, порушується серцевий ритм – і це не весь шкоду, завдану організму відмовою від спиртного. Пам’ятайте, що відходити від залежності потрібно не швидко, а повільно – плавно знижуючи кількість вживаних напоїв.

Вибір неправильного кошти

Алкогольна залежність з’являється з різних причин: невдоволення своїм зовнішнім виглядом, спроба забути якесь неприємне пригода, постійне спілкування з питущими компаніями і так далі.

Підібрати засіб самостійно досить важко: людина рідко здатний визнати істинну причину дружби з пляшкою, часто відмовляючись тим, що він п’є лише пиво (незважаючи на те, що біля підвіконня стоять пляшки горілки). Саме тому необхідна допомога сім’ї. Наприклад, дружина зможе точно сказати, коли почалася алкогольна залежність і чим вона була викликана.

Консультація з фахівцем вкрай необхідна, недостатньо просто вбивати в пошуковик запити з серії “як кинути пити”, інакше ефект від даних заходів зведеться до нуля.

Відсутність мотивації

Якщо чоловік п’є і насолоджується життям, а дружина вирішує всіма силами позбавити чоловіка від зеленого змія, то ця ідея приречена на провал. Можна помістити другу половину в спеціальну клініку, скуповувати новомодні спреї і пластирі, набувати такі засоби, як EASYnoDRINK і АлкоПрост, а також регулярно перевіряти рівень алкоголю алкотестером, але, якщо чоловік не збирається самостійно вести здоровий спосіб життя, то він знайде вихід із ситуації. Наприклад, як тільки дружина поїде у відрядження, він тут же зірве пластир, зашвырнет у дальній кут спрей і навіть не доторкнеться до EASYnoDRINK, АлкоПрост і алкотестера, замість цього побігши до улюбленим друзям разом з парою пляшок горілки і ящиком пива.

Які способи кинути пити є найбільш надійними?

Найлегший спосіб кинути пити – знайти необхідну мотивацію (тобто, людині потрібна мета). Наприклад, одному чоловікові дружина більше не дозволяла бачитися з дитиною, таким чином змушуючи його вибирати між пляшкою і власним сином. Звичайно ж, батьківські почуття швидко взяли гору, і з тих пір чоловік не дивився навіть на пиво. Але як кинути пити, якщо перед Вами не стоїть важкий вибір?

Кошти-замінники

В даний час є величезна кількість коштів-замінників спиртних напоїв, що володіють більшою користю при вживанні. До них відносяться:

  • Пластир.

Пластир вважається революційним винаходом в боротьбі з алкоголізмом, оскільки раніше пластирі використовували лише при нікотиновій залежності.

Як кинути пити за допомогою пластиру? Все робиться дуже просто і швидко: пластир наклеюється на шкіру і залишається там на визначений проміжок часу.

Додаткова користь пластиру обумовлена травами, що входять до його складу: вони забезпечують заспокійливий і зміцнювальний вплив на організм, роблячи процес відвикання від спиртного швидким і безболісним. Крім того, пластир володіє невисокою вартістю.

  • Спрей

Спрей від алкоголізму також є революційною розробкою від фахівців, які раніше займалися створенням спрею від нікотинової залежності.

Як кинути пити за допомогою спрею? Все дуже просто – необхідно ретельно дотримуватися інструкції і попередньо проконсультуватися з фахівцем (спрей містить безліч натуральних компонентів, здатних викликати алергічну реакцію). Завдяки своєму складу, спрей впливає на організм, завдяки чому останній виділяє гормони задоволення (вони ж виділяються в процесі пиття спиртного). Спрей дуже зручний у застосуванні: його можна налити в якесь питво (цим дуже часто користуються сім’ї алкоголіків), яке дружина дасть чоловікові.

  • EASYnoDRINK

EASYnoDRINK – це засіб нового покоління, випущеного компанією, раніше виробляє порошок, що рятує від нікотинової залежності. Згідно з дослідженнями експертів, EASYnoDRINK варто вибирати людей, які володіють слабкою волею: екстракти більш, ніж двадцяти різних компонентів будуть придушувати бажання пити алкоголь (навіть пиво).

EаSYnoDRINK дуже популярний серед дружин алкоголіків: його просто підмішати в будь-який напій (EASYnoDRINK не вимагає додаткового кип’ятіння) і дати випити чоловікові. EASYnoDRINK не володіє неприємним запахом, що робить його використання непомітним як в побуті, так і на роботі. Крім того, ціна EASYnoDRINK не перевищує вартість пари пляшок середнього сорти віскі.

  • АлкоПрост

АлкоПрост – це революційної засіб, що з’явився на ринку порівняно недавно. Творці препарату проводили лабораторні дослідження, які довели користь впливу АлкоПрост на організм людини. Більше десяти різних натуральних компонентів робить АлкоПрост унікальним засобом, після прийому якого організм перестає відчувати тягу навіть до пива.

Як кинути пити за допомогою АлкоПрост?

Головне – чітке дотримання всіх інструкцій: творці АлкоПрост продумали спеціальний розклад прийому препарату. Якщо Ви боїтеся пропустити чергову дозу ліків, то попросіть дружину або іншого члена сім’ї допомогти Вам. Пам’ятайте, перед прийомом АлкоПрост рекомендується проконсультуватися з фахівцями.

  • Алкотестер

Алкотестер використовується в якості перевірки ефективності лікування. Наприклад, якщо людина проходить курс в домашніх умовах, сім’я екс-алкоголіка може з допомогою алкотестера швидко з’ясувати, чи він пив або ж вибрав шлях непитущого. Пам’ятайте, що для точного визначення результатів необхідно мати кілька алкотестерів і повну картину дня пацієнта (наприклад, якщо хворий пив спиртові розчини ліків, то показання будуть некоректними).

Також власний алкотестер рекомендується мати в автомобільній аптечці, щоб скористатися ним замість алкотестера, люб’язно запропонованого співробітниками ДАІ (відмова від використання алкотестера буде каратися великим штрафом).

Лікування в спеціальній клініці

Даний метод варто вибрати сміливій людині, не стесняющему сказати лікареві: “Так, я п’ю більше, ніж раніше, причому вже не звичайне пиво, а коньяк. Будь ласка, допоможіть мені”. Це досить легкий спосіб кинути пити, оскільки за Вами спостерігати кваліфіковані фахівці і грамотної персонал, основною метою якого буде не швидке позбавлення від симптомів залежності, а повне оздоровлення організму.

Знахарські способи

Безумовно, у кожного села є власна знахарка, яка виготовляє відвари від алкоголізму. Слід пам’ятати, що, вибравши цей спосіб, Ви усвідомлюєте можливу шкоду від алергічної реакції на будь-який компонент.

Допомога Аллена Карра

Аллен Карр, автор відомої книги, допомагає позбавитися від нікотинової залежності, не обійшов увагою і таку страшну річ, як алкогольна залежність – саме їй присвячується новий твір. У ньому Аллен Карр допомагає своїм читачам самостійно і, що найважливіше, абсолютно свідомо перестати вживати алкоголь.

Книга Аллена Карра носить назву “легкий спосіб кинути пити”. Але це зовсім не означає, що Вам не доведеться працювати над собою. Якщо Ви вирішили вибрати здоров’я і користь для організму, то будьте готові старанно працювати протягом всього курсу. Аллен Карр гарантує позитивний результат тільки в тому випадку, якщо Ви будете слідувати всім його вказівкам (якщо Ви не впевнені в собі, попросіть сім’ю допомогти Вам на перших кроках). Аллен Карр не позиціонує свою книгу, як швидкий спосіб позбутися від залежності – можливо, що Вам доведеться вибрати довгий шлях боротьби з алкоголем, але цей варіант варто того: обравши в якості свого наставника Карра, Ви зможете позбутися від тяги до спиртного без допомоги пластирів, спреїв і навіть таких засобів, як EASYnoDRINK, АлкоПрост і Алкотестер.

Аллен Карр просить читачів рекомендувати свої книги якомога більшої аудиторії. Тому, якщо у Вашій родині хтось страждає від залежності, порадьте родичу вибрати саме той засіб, яке допомогло Вам.