Утримання вологи є недугою, який з’являється з-за неправильного способу життя. Набряк, набрякання і здуття живота є найбільш поширеними симптомами затримки рідини в організмі. Іншими словами, в тілі накопичується занадто багато води.

Але це зовсім не означає, що ви випили багато рідини! Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує дорослим чоловікам пити по 3,7 літрів води в день, а жінкам — по 2,7 літрів. І все ж, цієї норми дотримується лише 30% осіб.

Якщо ви страждаєте від влагоудержания, у вас більше шансів мати надлишок натрію в крові. Цей стан може бути викликаний навіть різними лікарськими препаратами, гормональними змінами або проблемами з серцем і нирками. Вам не варто пити менше води! Замість цього спробуйте ці домашні засоби:

1. Піднімайте ноги. Спробуйте полежати деякий час з піднятими ногами, щоб вивести рідину з ніг і щиколоток.

2. Замініть сіль травами. Сіль шкодить здоров’ю, тому візьміть за звичку замінювати її розмарин, орегано, чебрецем та іншими травами.

3. Поменше солодкого! Діабетики знаходяться в зоні ризику. Це відбувається тому, що затримка води частково викликана нездатністю інсуліну очищати організм.

4. Банани, фініки, шпинат. Ось вам рецепт смачного смузі!

5. Чай з петрушкою. Саме він допоможе вимити з організму надлишок води.

6. Журавлинний сік. Це ще один сечогінний напій, який допоможе позбутися від рідини в найкоротші терміни.

7. Часник. Він допомагає очищати організм від токсинів і допомагає виводити лушнюю воду.

8. Прогулянки, плавання, їзда на велосипеді. Мова йде про різних фізичних навантаженнях, тому що вони дозволяють позбавлятися від рідини через піт. Не забувайте про це!

Якщо ці поради не допомагають, вам обов’язково слід звернутися до лікаря! В ідеалі варто сходити до лікаря відразу, щоб він вибрав для вас найкращий спосіб лікування.

Джерело