Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі

Десятки дрібних і рівних кісок називають афрокосичками. Як правило, у самі коси вплітають стрічки для краси, а для подовження волосся додаються штучні пасма. Такі зачіски підходять не всім, але багатьом, і поєднуються з будь-яким стилем і чином. Якщо у вас з’явилося бажання кардинально змінити образ, тоді африканські косички — ваш ідеальний варіант. До речі, з допомогою дредів, ви можете приховати наслідки невдалої стрижки. Афрокосички підійдуть не тільки дорослим, але і дітям, адже вони абсолютно безпечні. Дітям молодшого віку краще заплітати сфінкс або брейди.

Короткі дреди

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіОдна з різновидів афропричесок – дреди. Сьогодні шанс стати володарем дредів є і у коротковолосых хлопців і дівчат. Однак, тут варто пам’ятати, що при плетінні, волосся стають коротшими на одну третину. Тому досвідчені і знаючі майстри все ж радять відростити довжину приблизно 15 см, щоб довжина готової зачіски була оптимальною. Але не впадайте у відчай, власники коротких стрижок. На коротке волосся теж заплітають дредлоки. Звичайно, ми розуміємо, що під словом «короткі», мається на увазі не напівбокс, а довжина волосся хоча б 5 див. Тоді, можна закріпити на волосся «безопаски» — готові дреди, які не зашкодять своїм пасмам. Такий варіант вражає високою ціною, але в цьому випадку ваші волосся не постраждають, і ви зможете зняти дреди в будь-який момент.

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіЄ ще один варіант плетіння на короткі волосся – з синтетичного волоса. Дана техніка нічим не відрізняється від традиційної, але є одна відмінність – плетуть не ваші волосся, а штучні. Такий варіант часто використовують, коли клієнт прийшов до майстра з чубком. Загалом, на неї чіпляються штучні пасма.

Маски для догляду за дредами і афрокосичками

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіЩоб волосся не зіпсувався в процесі використання дредів, за ними потрібно доглядати. Вплітайте випали із загальної маси пасма гачком. Так зачіска прослужить довше і збереже при цьому свою форму. Купіть додому баночку реп’яхової олії і заведіть звичку робити маску. Тим більше, що вона така легка: змащуйте шкіру голови маслом реп’яха. За допомогою такої маски ви можете запобігти появі лупи. Ефективними будуть і сольові маски і примочки. Досить просто розчинити півсклянки солі з теплій воді, а потім отриману кашку нанести на шкіру голови. Помасажуйте і змийте водою. Поживно? Так! Так ще й допоможе включити в дреди відросле коріння. Загалом, навіть така зачіска як дреди, вимагає особливого догляду та харчування.

Етно кіски

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіСтиль етно зараз користується величезним успіхом. В його владі багато сфер: від дизайну одягу до дизайну квартир. Зараз, щоб виділятися з загальної маси, дівчата стали часто використовувати етнічні зачіски, а саме африканські косички. Один з основних плюсів такої зачіски – можливість на тривалий час полегшити догляд за волоссям. Ось така стильна диво-зачіска.

Африканські кіски

Афроамериканських кіски відносяться до брейдам. Від англійського «braid» — плетіння. Африканські косички – лише одна їх різновид. До речі, незважаючи на їх назву, плетуться ці косички самим звичайним і звичним нам способом – у три пасма. Закрутіть спіралькою дві прядки і у вас вийде якась мотузочок. Для створення джгутів, пасма закручують навколо своєї осі. Ковбаски ж роблять, обертаючи пасмо навколо іншої. А ще майстрині придумали плести псевдо-дреди. Зізнаємося, виглядають вони дуже схоже, але з другими волосся не звалюються. А це значить, що потім їх не потрібно буде видаляти.

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі  Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі

Любителям африканського стилю і бажають змінити свій імідж кіски припадуть до душі. До речі, щодо африканських косичок, вік не має значення. Але все ж, більшу популярність вони завоювали у молоді (серед якої багато чоловіків).

Довжина волосся для створення афрокосичок може бути будь-якою. Короткі волосся досить відростити до 7 див. Важливо тільки стан шевелюри. Слабким волосся плетіння не піде на користь. Також не рекомендується заплітати африканські косички, якщо волосся випадає у великих кількостях або ж є які-небудь захворювання шкіри голови. В тому числі і себорея. У цьому випадку, зачіска просто буде виглядати неохайно, і лупа може створити додатковий дискомфорт.

Мабуть, інших протипоказань тут не мається.

Спосіб плетіння

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі

Для плетіння африканських кісок не обов’язково попереднє миття голови. Майстер ділить волосся горизонтальним проділом, потім прибирає верхню частину в пучок. Виділяючи невелику прядку, перукар кріпить біля коренів канекалоновую нитка. Коли своє волосся закінчився, починається вплетення додаткових штучних ниток. Брейди завжди плетуться з додаванням штучних матеріалів. Без них це було б зовсім іншою зачіскою. Виглядає готова зачіска об’ємно і важко, але враження оманливе. Матеріали вставок досить легкі, тому і результат буде хороший. Як правило, в кінці плетіння косички закріплюється або невеликим декоративним елементом (бусинкою, гумкою), або запаюються. При цьому волосся не ушкоджуються, так як закінчується косичка тільки штучними нитками. Єдина затримка у всій цій історії з афроамериканскими кісками – час плетіння. Звичайно, все залежить від довжини волосся і темпу роботи майстра, але час плетіння не менше 3 години.

Відеоінструкція

Сенегальские кіски

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі

А тепер пропонуємо розібратися з сенегальскими кісками. Таке плетіння дуже красиво. Чуємо про нього і бачимо його ми досить рідко. Воно не так відомо, як африканські косички, але від цього не менш красиво. Сенегальская косичка складається з двох туго скручених пасом, що разом утворюють гладкий джгут. Особливість даного виду кісок полягає в тому, що він плетуться не з трьох пасм, а з двох. Така косичка навіть нагадує свого роду канат. Плюс таких кісок в тому, що вони виглядають нестандартно, повітряно і загадково. Такі кіски нагадують африканські, але в цих тиск на волосся набагато нижче. Тому їх можна заплітати на рідких волоссі. Але і термін носіння у цих видів відрізняється. Африканські ви переносите набагато довше сенегальських. Але відчуття від нової зачіски ніщо не зіпсує.

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіУ сенегальських кісок навіть є свій дизайн. Плетіння дозволяє комбінувати декілька кольорів. Так, можна зробити одну частину коси білою, а другу червоною. Переходи в таких косичках виглядають гармонійно і ефектно. Кінчик, як і в африканської кіски, прикрашається декоративним елементом. Щоб не перевантажувати кіски, не прикрашайте їх по всій довжині. Застосуйте свій креатив тільки на кінчиках волосся.

Вимоги

До плетіння сенегальських кісок теж є певні вимоги.

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіТакі кіски плетуться на волосся довжиною не менше 7 см Для плетіння сенегальських кісок знадобиться чотири пачки канекалоновой нитки, з урахуванням того, що в пачці 200 грам матеріалу. Для плетіння також можна використовувати будь-який вид канекалону, в тому числі і «Поні», який світитися в темряві і його кольори змінюються на сонці.

Термін шкарпетки сенегальських кісок — не більше двох місяців.

Кіски Зізі

Останні в цій статті – кіски зізі. Вони дуже дрібні, і з плетіння схожі на африканські. Але їх особливість в тому, що це вже готові кіски, які особливим чином вплітаються в пасма. За рахунок такого плетива час роботи майстра скорочується і становить від трьох до п’яти годин.

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі

Кіски Зізі з фото бувають декількох видів:

  • прямі
  • хвилясті
  • гофровані
  • сью

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски ЗізіОдне з головних переваг кісок зізі – їх легкість і відсутність навантаження на волосся. Вони в два рази легше африканських кісок.

При всьому цьому в результаті кількість кісок становить від 520 до 650 штук. Тому зачіска виходить густий і об’ємною.

Для плетіння кісок зізі довжина волосся може становити всього п’ять див. Коротким волоссям ідеально підійде точковий спосіб плетіння, а ось на довге волосся краще заплітати через брейди. Ніякого особливого догляду зізі не вимагають, що є певним плюсом. В середньому їх довжина досягає 70 – 80см.

Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі Афрокосички, дреди, сенегальские коси і кіски Зізі

З безлічі кісок і виберете з фото ті, що підходять вам більше за всіх, звичайно, подобаються. Не бійтеся змінюватися, експериментуйте!