Аскофен: показання до застосування, що підвищує або знижує тиск?

Зміст статті:

  • 1 Склад
  • 2 Інструкція по застосуванню засобу
  • 3 Поради

Аскофен виробляється у таблетках і може знижувати жар, а також надавати знеболюючий ефект.

Його часто призначають тим, хто страждає головним болем, мігренню, при менструальних циклах, міалгії, невралгії, гарячкових станах та інших захворюваннях.

У складі препарату міститься кофеїн, фенацетин, кислоти. Хоч в інструкції до даного засобу прямо і не сказано, Аскофен підвищує або знижує тиск, його нерідко приймають ті, хто страждає гіпотонією.

Склад

Аскофен: показання до застосування, що підвищує або знижує тиск?Судячи за відгуками таких пацієнтів, засіб дійсно може підвищити тиск.

Воно також допоможе позбутися від неприємних відчуттів при цьому, від слабкості, сонливості, швидкої стомлюваності, запаморочення та інших симптомів.

У складі препарату наступні компоненти:

  • Фенацетин. Сприяє зниженню спека і запальних процесів в організмі.
  • Ацетилсаліцилова кислота. Засіб ефективно від жару. Також може усувати запальні процеси, знімає болю і набряклості.
  • Кофеїн. Покращує роботу мозку. В результаті у людини знижується сонливість, підвищується працездатність.

Крім зазначених вище компонентів, в ліках також є і допоміжні речовини, наприклад, крохмаль, лимонна кислота, повідон, тальк та інші.

Інструкція по застосуванню засобу

Лікарі не рекомендують зловживати ніякими лікарськими препаратами, в тому числі і цим. Щоб підняти життєвий тонус, сьогодні є такі засоби, які не викликають побічних ефектів, але при цьому ефективно допомагають при гіпотонії.

Так, наприклад, в аптеці можна купити настоянку женьшеню. Приймати такі кошти можна по 10 крапель раз в день. Зазвичай це роблять вранці.

Також фахівці радять тим, хто страждає низьким тиском, пити більше рідини і позбутися від шкідливих звичок. Почати займатися спортом і переглянути своє харчування. З ранку підбадьоритися при гіпотонії можна чашкою кави, чаю або напою з цикорію.

Всі ці методи були випробувані протягом тривалого періоду часу різними пацієнтами. Так як Аскофен теж дієвий при зниженому тиску, так як в його складі є кофеїн, то його треба приймати разом з іншими способами підвищення тиску.

Але тут треба пам’ятати, що вживати більше однієї таблетки Аскофену в день не слід. Він допоможе також і підвищити настрій. Слід пам’ятати, що вживання Аскофену і алкоголю неприпустимо.

Фахівці також відзначають, що Аскофен може підвищувати тиск, а тому гіпертонікам його слід приймати з великою обережністю. Перед початком прийому треба проконсультуватися у лікаря.

Аскофен: показання до застосування, що підвищує або знижує тиск?Аскофен, як і будь-який інший медичний препарат, може чинити на організм негативні впливи. Відгуки пацієнтів про це свідчать. Так як засіб підвищує тиск, з його застосуванням треба бути обережним. Саме з цієї причини рішення приймати засіб того чи іншого пацієнта повинен тільки лікар.

В особливу категорію потрапляють ті, у кого спостерігається артеріальна гіпертензія або гіпертонія. Дози кофеїну, що міститься в таблетці, може бути достатньо для того, щоб у таких людей рівень тиску піднявся до критичного. Це може мати фатальні наслідки.

Але при цьому гіпотонікам, яким треба підвищити тиск, Аскофен підійде. Кількість кофеїну, який міститься в таблетці, не може чинити прямого впливу на нервову систему. Але при цьому для підвищення тиску його буде достатньо.

Також Аскофен стимулює судини, розслаблюючи їх і поліпшує кровообіг. Багатьом гіпотонікам достатньо навіть незначної дози таблетки, щоб трохи підвищити тиск і відчути бадьорість.

Сьогодні є багато засобів, які можуть допомогти як при підвищеній, так і при зниженому тиску. Тому у пацієнтів є вибір. Але починати приймати ті чи інші ліки треба тільки після консультації з лікарем.

Саме Аскофен може чинити на організм такий вплив у гіпотоніка, яке буде оптимальним для нього, так як у складі міститься кофеїн. Особливе вплив препарат виявляє на пацієнта при перепадах погоди.

Поради

Незважаючи на те, що лікарі відзначають, що Аскофен не можна використовувати для стабілізації тиску, як основний засіб, тим не менш, препарат в деяких випадках допомагає привести його в норму.

  • Рекомендується також для стабілізації стану пити чай з різними настоями.
  • Робити це треба на протязі 10-14 днів.
  • Такі настої, наприклад, із женьшеню, можуть підвищити тонус організму, привести в норму роботу серця, а також поліпшити загальне самопочуття.

Аскофен: показання до застосування, що підвищує або знижує тиск?Вартість даного препарату в аптеках РФ може змінюватись в межах 300 рублів за упаковку. Придбати засіб модно також і за допомогою інтернету.

Також на сьогодні є і спеціальна гімнастика, яка поряд з Аскофеном сприятиме підвищенню тиску.

Але якщо немає можливості вирішити проблему з низьким тиском за допомогою вказаних вище методів, то тоді на допомогу прийде Аскофен. Єдине – не рекомендується до допомоги препарату вдаватися систематично.

Відео до цієї статті розповість, як пити таблетки від тиску.