Біг для схуднення

Дуже багато молоді люди все частіше віддають перевагу бігу вранці. Це найдешевший вид спорту, який може дозволити собі практично кожен. Користь від бігу – величезна: на тлі поліпшення самопочуття м’язи приходять у тонус, целюліт тане на очах, а тіло втрачає зайві кілограми.

Біг для схуднення

Перше, про що треба згадати – протипоказання. Біг по ранках для схуднення – це досить інтенсивний вид фізичного навантаження. Під час бігу наше серце відчуває навантаження, а разом з ним – вся кровоносна система; м’язи і кістки також відчувають незвичне тиск. Людям з високим ступенем ожиріння не варто починати відразу з бігу – кістки стоп і ніг можуть не витримати таких навантажень. В такому випадку краще починати зі спортивної ходьби, вибравши прийнятну для себе швидкість. Також заборона на біг стосується людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями, хворобами легень, які мають проблеми з хребтом або суглобами. Їм теж набагато корисніше буде ходити.

Щоб ваш біг для схуднення приносив результати, потрібно почати займатися правильно.

  • Прокинувшись вранці, приблизно за 30 хвилин до пробіжки, випийте склянку чистої води. При физнагрузках тіло інтенсивно потіти і втрачати вологу, тому зробіть невеликий водний запас заздалегідь.
  • Ранкову пробіжку найкраще робити з 6 до 7 ранку.
  • Бігати можна не тільки по стадіону. Біжіть по вулицях, парках, алеях і скверах. Новачкам навіть переважніше вибрати пересічену місцевість – це не дає нудьгувати.
  • Не починайте в перший же день бігти швидко. Взагалі перший тиждень може у вас піти на адаптацію до нових навантажень. Перше коло по стадіону краще почати з швидкої ходьби. Відчуйте свої розігріті м’язи, переконайтеся, що дихайте рівно і спокійно. Тепер можна перейти на неквапливий біг. Через кілька днів можете бігати швидко.
  • З незвички ви можете швидко втомлюватися – ні в якому разі не зупиняйтеся! Переходьте на ходьбу і намагайтеся не збити дихання. Коли відчуєте, що сили відновилися, знову починайте бігти.

Біг для схуднення

Добре самопочуття, нормальний кровообіг, міцне серце, рівний колір обличчя, здоровий кишечник, позбавлення від токсинів і шлаків, втрата зайвої ваги, бадьорість і гарний настрій – все це нам дає регулярний біг для схуднення. Скільки потрібно бігати, щоб помітити перші радісні результати на вагах? Постійно!

Біг – це механізм, що крутить млин. Якщо механізм зупинився, то й борошна не буде. Так і в питаннях боротьби із зайвими кілограмами – результат буде тільки тоді, поки ви займаєтеся. Як тільки ви припиніть ранкові пробіжки, зупиниться і схуднення. Ефективний спосіб скинути зайву вагу – це будь-регулярний (тобто щоденний) вид спорту, в тому числі і біг.