Чи можна робити епіляцію під час місячних?

Кожна дівчина знає, що місячні, як правило, починаються не вчасно. Що ж робити, якщо ця неприємність застигла вам, коли за вашим розкладом запланована епіляція? Чи можна робити епіляцію під час місячних? Деякі дівчата і жінки вважають, що в цей період слід утримуватися від цієї косметичної процедури. Але насправді епіляція при місячних може бути проведена при дотриманні деяких правил.

Загальні рекомендації

Запам’ятайте відповідь на питання, чи можна робити депіляцію під час місячних:

Так, якщо у вас немає інших медичних протипоказань.

Депіляція при місячних відбувається точно так само, як і в будь-який інший день жіночого циклу. Різниця полягає лише в тому, що в ці дні знижується больовий поріг через зміни гормонального фону.

  • Якщо при видаленні волосся ви зазвичай відчуваєте легкі неприємні відчуття, то будьте готові в критичні дні відчути біль сильніше;
  • Якщо для вас будь-яка епіляція – болісна катування, можливо, варто перенести процедуру на інший день або попросити майстра про додаткової анестезії.

Чи можна робити епіляцію під час місячних?

Крім того, дуже важливо ретельно дотримуватись правил підготовки до епіляції, а також рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою. Під час місячних вона стає більш чутливою, тому нехтування правилами з більшою ймовірністю призведе до ускладнень після епіляції, ніж в інші дні.

На третій і четвертий день місячних больовий поріг починає поступово повертатися до свого звичайного значення, а самими ризикованими вважаються два перших дні. Тому якщо у вас не заплановано терміновий захід, може бути, має сенс ці два дні перечекати і не проводити ніякі процедури.

Про способи видалення волосся, які заборонені при менструації, ми детальніше розповімо вам далі.

Відеоролик

Глибоке бікіні під час місячних

Будемо чесні, найчастіше питання «можна чи не можна» задають ті дівчата, які збираються депилировать глибоке бікіні під час місячних. Коли справа стосується інших частин тіла, можна навіть не говорити майстру про свій стан, якщо ви соромитеся. Але коли справа стосується зони бікіні, тримати менструацію в секреті протипоказано.

Будьте готові до того, що не всі салони працюють з клієнтками в даній ситуації, це пов’язано з питаннями стерильності та гігієни. Тому обов’язково попередьте майстра про факт менструації. Якщо він згоден з вами працювати, подбайте про гігієну під час сеансу. Візьміть з собою запас тампонів і вставте свіжий перед початком процедури.

Якщо ви боїтеся болю, можете заздалегідь прийняти таблетки і обробити шкіру маззю з ефектом анестезії. Вибирайте ліки з розумом, не забувайте про індивідуальні протипоказання. Після закінчення сеансу слід обробити чутливу шкіру знезаражувальним засобом, а також якісним зволожуючим кремом.

Чи можна робити епіляцію під час місячних?

Кращі способи епіляції в критичні дні

Запам’ятайте, що не всі методи позбавлення від небажаного волосся можна при місячних. Частина з них є рекомендованими для «червоних днів календаря», а інші краще відкласти і перечекати, поки цей огидний період не закінчиться.

Гоління

Як і у випадку вагітності, при настанні менструації самим безпечним і простим способом для позбавлення від непотрібної рослинності є звичайна бритва. Однак якщо ви до цього не тримали бритву в руках, вибираючи інші способи депіляції, знайомство з нею теж краще відкласти. По неакуратності ви можете завдати собі невеликі порізи, які в критичні дні будуть гоїтися довше.

Крем для депіляції

Дуже зручний засіб для того, щоб привести себе в порядок. Крем для депіляції протипоказань майже не має, за винятком можливої алергічної реакції. Але у випадку покупки якісного кошти в дорогому магазині подібне практично виключено.

Чи можна робити епіляцію під час місячних?

Шугарінг

Шугарінг бікіні під час місячних вважається самим безболісним способом приведення в порядок цієї делікатної зони. Волоски під час проведення сеансу висмикується у напрямку їх росту, що зменшує больові відчуття.

Увага! Це не означає, що процедура шугарінга абсолютно безболісна. Ви можете випробувати больові відчуття під час сеансу, але вони будуть менш виражені в порівнянні з іншими способами епіляції.

Чи можна робити шугарінг при місячних? Так, при суворому дотриманні техніки виконання процедури. Прочитати детальніше про техніку проведення шугарінга ви можете тут.

Чи можна робити епіляцію під час місячних?

Ваксинг

Це аналог цукрової депіляції, при якому замість сиропу для видалення волосків застосовується бджолиний віск. Оскільки ці два методи дуже близькі, воскова епіляція також входить в список дозволених процедур під час місячних.

Електро – фото – та лазерна епіляція

Сучасні методи видалення волосся, визнані найефективнішими, є разом з цим і найбільш болючими. Багато дівчата уникають цих процедур і в звичайні дні, так як вони вкрай неприємні. Лікарі дерматологи категорично забороняють проводити електричну, лазерну і фотоепіляції в критичні дні з-за підвищеного ризику больового шоку, нервового потрясіння і подальших ускладнень на шкірі.

Чи можна робити лазерну епіляцію під час місячних? Ні, виберіть інший спосіб зробити своє тіло гладким або дочекайтеся закінчення цих днів.

Чи можна робити епіляцію під час місячних?

Висновок

Під час місячних організм жінки потребує підвищеної турботи і уваги. Багато пані, відчуваючи це стан, під час місячних більше часу присвячують відпочинку і розслабленню. Але навіть якщо ви з тих дівчат, які вважають, що критичні дні – не привід змінювати що-небудь у своїх планах, задумайтеся про те, що до видалення волосся при місячних потрібно підійти з розумом.

Ми бажаємо вам жіночої краси і жіночого здоров’я!