Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

Слово хіпстера (hipster) походить від англійського to be hip, що означає «бути в темі». Ще в 40-х роках в Америці почали з’являтися люди, які виділялися незвичайним і модним зовнішнім виглядом. У хіпстерів своя культура і приєднатися до неї може кожен бажаючий людина. В основному хіпстера – це люди 15-30 років, які мають спільні інтереси у музиці, моді, в сучасних технічних прогрессорах і у сфері фотографій. Хіпстери дуже люблять стильні вінтажні речі і оригінальні стрижки. Саме “хіпстерске” культура несе натхнення модельєрам і стилістам.
Зачіски хіпстерів завжди виразні і їх складно не помітити. Вони включають в себе багато різних напрямків років.

Чоловічі стрижки хіпстерів

Особливої іменний стрижки у хіпстерів немає, але існують елементи укладання, які створюють індивідуальну стильну зачіску хлопців.

Довга чубчик і начіс

Незалежно від стрижки, завжди залишається подовженою. Найчастіше хіпстери укладають чубок чубчиком, роблячи сильний начіс. Така недбалість виглядає стильно і привабливо. Можна залишити прямий чубок, щоб вона прикривала одне око.

Сальні волосся

Ефект брудних волосся вийде допомогою використання засобів для укладання таких, як віск, мило або гель. Зачіска додасть хипстерскому образу привабливість і охайність

Чубчик і борода

Борода додає брутальності і мужності, а стрижка з начосом підійде хлопцям і з прямим волоссям, і з кучерявими.

Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

Вуса

Підкручені вузькі вуса доповнюють чоловічий образ. Для завершонности стилю, хіпстер може додати кільце в носі.

Андеркат

Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

Найпопулярніша чоловіча зачіска хіпстера — undercut. Выбривается частину голови внизу і віскі. Зверху волосся залишаємо довгими. Зручність стрижки в тому, що з неї можна створювати різні образи. Наприклад, можна з пасма на маківці зробити невеликий пучок. Така зачіска добре поєднується з бородою.

Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

Хипстерскую зачіску для чоловіків можна зробити і своїми руками:

 • Нанести на волосся пінку і взьерошить їх руками. Волосся укласти на будь-яку зручну сторону. Така гламурна недбалість підійде будь-якого типу зовнішності.
 • Володар довгого волосся може зібрати їх в хвіст.
 • Розчесати волосся нанести гель. Завдяки круглої гребінця, висушити волосся феном, піднімаючи їх вгору. Зафіксувати лаком.
 • Завдавши гель і зачесав волосся назад, отримуємо укладання ретро – часів.
 • Жіночі зачіски хіпстерів

  Хіпстери жіночої статі ніколи не ходять довго з однієї зачіскою. Дівчата роблять собі зачіски за останньою модою, але завжди додають елементи з минулого. Наприклад, з чорно – білих фільмів або старих фотографій.

  Зачіски з косами

  Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерівВсі види плетіння кіс зроблять дівчину хіпстера жіночною і ніжною особливою. Це може бути, як французька коса, так і оригінальний колосок.

  Ретро стиль

  Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

  Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

  Відносяться різні варіанти начосом, локонів. Вітається наявність чубчика будь-якої довжини.

  Екстремальні зачіски

  Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерівВибриті віскі на тлі довгих волосся, коротка чоловіча стрижка, яскраві кольори, накладні пасма, ірокез. Також дівчата доповнюють свій стиль укладання незвичайними шпильками, яскравими гумками і обідками.

  Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів

  Культура хіпстерів задає сучасному людству стиль і моду. Хіпстери — творчі люди і відчувають себе особливими. Доводять вони це своєю зовнішністю і поведінкою. Зачіски хіпстерів завжди відрізняються від звичайних чоловічих і жіночих варіантів.

  Чоловічі і жіночі зачіски хіпстерів