Очищення товстої кишки — хороший спосіб, щоб вивести токсини з організму і відновити травну систему.

У попередніх статтях ми багато писали про різних способах очищення кишечника, але цей спосіб, мабуть, найпростіший спосіб очищення прямої кишки, коли вам потрібно зробити це швидко, але якісно.

ЦЕ ЗАСІБ СКЛАДАЄТЬСЯ ВСЬОГО З 2 ІНГРЕДІЄНТІВ І ОЧИЩАЄ ВАШ КИШЕЧНИК МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО

Приготовлений вдома напій — зробить все безпечно, ніжно і ефективно. Найдивніше, що цей спосіб практично нешкідливий, він не просто очищає організм, а допомагає йому відфільтрувати погані відходи, і зберегти хороший бактеріальний баланс вашої травної системи.

ЯК ЦІ ДВА КОМПОНЕНТИ ПРАЦЮЮТЬ?

Останнім часом нефільтрований яблучний оцет почав користуватися великою популярністю у медиків і представників науково-дослідницького співтовариства, а також тих, хто шукає рішення проблем зі здоров’ям за допомогою природних засобів. Цей недорогий спосіб володіє безліччю позитивних властивостей для здоров’я всього організму і товстої кишки зокрема.

Наступного разу, коли ви підете в магазин за яблучним оцтом, зверніть увагу на сорт оцту, у якого на дні пляшки мутнуватий осад. Цей штука, називається «мати». Не смійтеся. Що ви хочете, адже її так називають, так як вона володіє безліччю поживних властивостей, які не були відфільтровані в процесі пастеризації оцту. Ці не фільтровані частинки оцту дадуть вам найбільшу користь для швидкого очищення прямої кишки.

«Мати» яблучного оцту містить ацетобактеры, які з’єднуючись з киснем, сприяють бродінню яблучного оцту. Це корисні бактерії руйнують їжу в нашому кишечнику.Яблучний оцет може також допомогти зменшити нерівність у жизнеобразующих процесах кишечника, а також знизити рівень цукру в крові після їжі, ну і звичайно ж знизити кров’яний тиск.

ЯК ЗРОБИТИ ЦЕ ЗАСІБ

Цей рецепт очищення товстої кишки дуже простий. Вам знадобляться всього два компоненти — це непастеризований яблучний оцет з «матір’ю» плаваючою на дні і трохи натурального меду. Перш ніж почати — струсніть пляшку яблучного оцту, щоб змішати осад, який осідає на дні пляшки.

У 200 гр склянці теплої води доповнення:

  • 2 столові ложки яблучного оцту
  • 2 столові ложки натурального меду

Перемішайте добре цю суміш, поки мед не розчиниться. Ви можете пити цей напій на початку робочого дня чи в будь-який час коли відчуєте, що вам необхідно очистити пряму кишку. Не соромтеся продовжувати свою звичайну повсякденну діяльність, не піклуючись про те, коли почнеться процес очищення.

З цим типом очищення Вам не потрібно постійно бути поруч з туалетом. Знову ж таки, хоча наслідки цієї очищення — швидкодіючі, вони легко засвоюються травною системою, ви не будете відчувати швидкі позиви вашого кишечника, коли вип’єте його.

КОРИСТЬ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ВІД ЦЬОГО КОШТИ

Дослідники журналу Food Science кажуть, що оцет — дуже корисна речовина, яка має безліччю з’єднань благотворно впливають на здоров’я. Відомо, що терапевтичні ефекти оцту з’являються у зв’язку з вживання в їжу великої кількості біологічно активних компонентів, які він містить: оцтову кислоту, галову кислоту, катехін, ephicatechin, хлорогенову кислоту, кавову кислоту, п-кумарову кислоту, і ферулову кислоти.

Також дослідники говорять, що оцет включає в себе багато біологічно активних з’єднань, які дають нашому організму безліч корисних властивостей:

  • Відмінний антиоксидант
  • Боротьба з діабетом
  • Антимікробний засіб
  • Боротьба з злоякісними пухлинами
  • Допомога при ожирінні
  • Гіпертонії
  • Зниження рівня холестерину

Зокрема, що стосується раку товстої кишки, японське дослідження показало, що винний оцет рисовий знижує рак товстої кишки у щурів. Було виявлено, що оцет здатний вбити різні типи ракових клітин, в тому числі легень, молочної залози, сечового міхура і клітини раку простати.

«Натуральний мед володіє безліччю корисних властивостей для нашого здоров’я, він допомагає швидко вивести токсини і очистити пряму кишку. Мед може також зменшити ризик розвитку раку товстої кишки — за даними останніх досліджень в журналі біомедицині та біотехнології. Мед містить евгенол, A-фенольне сполучення, яке було показано, має протипухлинні властивості. Проводячи експерименти з концентраціями евгенолу, вчені змогли зменшити поширення раку товстої кишки майже на 40%.

Активні сполуки в натуральному меді допомагають вбити в організмі ракові клітини, що є чудовим приводом для того, щоб використовувати його для безпечного очищення товстої кишки. Ми також отримуємо пробіотики з нефільтрованого меду. Пробіотики допомагають відновити здорові бактерії у вашій травній системі. Ці бактерії допомагають перетравлювати їжу і засвоювати живильні речовини. Мед допомагає збільшити рівень хороших бактерій у вашій системі.

Джерело