Дешеві аналоги «Таміфлю» з цінами

Застуди і грип здатні вивести з ладу в самий несподіваний момент. Але своєчасне правильне лікування може істотно скоротити перебіг хвороби, полегшити її прояви і звести до мінімуму наслідки. Серед препаратів, що гарантують швидкий результат при лікуванні ГРВІ та грипу, затребуваний «Таміфлю», антивірусний препарат. Виписуючи рецепт, лікар запропонує також аналоги «Таміфлю», лікарські препарати, які можуть ефективно замінити «Таміфлю» і при цьому бути більш дешевими або більше підходити пацієнту за показаннями.

Дешеві аналоги «Таміфлю» з цінами

Зміст

 • 1 Застосування «Таміфлю»
 • 2 Аналоги «Таміфлю»
  • 2.1 «Амізон»
  • 2.2 «Анаферон»
  • 2.3 «Іммунал» («Стиммунал»)
  • 2.4 «Інгавірін»
  • 2.5 «Лаферобіон»
  • 2.6 «Умкалор»

Застосування Таміфлю»

Виробник – «Хоффман ля Рош», Швейцарія. Діюча речовина – озельтамівір. Ліки призначається для лікування вірусних простудних захворювань – грипу та ГРВІ. Препарат можна приймати як профілактичний засіб від простудних захворювань і грипу після контакту з хворою людиною.

«Таміфлю» практично не має протипоказань, окрім можливості алергії на препарат із-за підвищеної чутливості. Також не варто пити під час вагітності та грудного вигодовування, а також давати дітям до 1 року (вагою до 15 кг).

Побічною дією «Таміфлю» може бути нудота і блювота (переважно у дітей). Така ж реакція може бути викликана при перевищенні дози препарату. Щоб зменшити ступінь прояву побічної дії можна приймати ліки разом з їжею.

«Таміфлю» призначають дітям. У віці 1 року і до 13 років. Дозу визначає вага дитини:

 • 15 кг – по 30 мг вранці і ввечері;
 • 15-23 кг 45 мг вранці і ввечері;
 • 23-40 кг 60 мг двічі на день;
 • дітям від 40 кг та дорослим людям призначають пити по 1 капсулі 75 мг двічі на день.

Ліки приймають протягом 5 днів. Ціна за 10 капсул – від 1200 рублів, порошок для приготування суспензії коштує від 1600 рублів.

Аналоги «Таміфлю»

Оскільки завжди мають місце непередбачувані ситуації – не влаштовує ціна ліки або його немає в аптеці – можна використовувати для лікування аналоги препарату. Аналогічних «Таміфлю» за складом препаратів в Росії не існує. Але можна підібрати не менш ефективні протизастудні ліки інших виробників, але більш доступні.

«Амізон»

Противірусний препарат интерфероногенного дії. Призначається для лікування та профілактики простудних захворювань, грипу. Виробник – «ВАТ Фармак», Україна. Випускається в таблетках. Активна речовина «Амізону» відноситься до похідних 4-пиридинкарбоновой кислоти.

Ціна за 10 таблеток вагою 0,125 г — від 80 рублів, 0,25 м – від 100 рублів, 0,5 м – від 145 рублів. Можна купити сироп «Амізон» об’ємом 100 мл – від 150 рублів.

Препарат діє моментально. Збиває Температуру до 37.2 – 37.4, щоб дати організму можливість сформувати імунітет до поточного вірусу.

«Анаферон»

Гомеопатичний препарат імуномодулюючої та противірусної дії. Виробник – «Матеріа Медика, Росія. В аптеці можна купити «Анаферон» дитячий і дорослий. Випускається в таблетках по 20 штук в упаковці. Вартість «Анаферону» – від 200 рублів за упаковку.

Активна діюча речовина в препараті відсутня, але присутні антитіла проти інтерферону людини (афинно очищені). Препарат призначають для лікування і профілактики вірусних інфекцій: грипу, ГРВІ, герпесу, вітряної віспи. Лікування «Анафероном» дає позитивний результат протягом 3-х днів. При відсутності результату слід підібрати інше лікування.

Дешеві аналоги «Таміфлю» з цінами

«Іммунал» («Стиммунал»)

Імуностимулюючий препарат. Виробник: «Лек», Швейцарія. Діюча речовина — ехінацея. Препарат рекомендується для підсилення імунітету при частих застудах, як профілактичний протигрипозне засіб, при тривалому лікуванні антибіотиками.

При застосуванні ліків під час хвороби воно сприяє зменшенню запального процесу, клінічних проявів захворювання, поліпшенню самопочуття. «Іммунал» продається в аптеках в таблетках і краплі для прийому всередину. 20 таблеток коштують від 270 рублів. Краплі 50 мл – від 300 рублів.

«Стиммунал», 20 таблеток – від 120 рублів.

«Інгавірін»

Ліки рекомендують для профілактики і лікування ГРВІ. грипу типу А, В, парагрипу, РС-інфекції (супроводжуються вірусним ураженням дихальних шляхів і завдає бронхіти, пневмонії). Виробник: «Valenta», Росія. Діюча речовина — имидазолилэтанамид пентандиовой кислоти (витаглутам).Препарат має спрямованих на противірусною дією. Активізує вироблення інтерферону.

Володіє жарознижуючим ефектом, знижує ступінь інтоксикації організму при вірусній інфекції, володіє протизапальними властивостями, зменшує катаральні прояви захворювання, покращує самопочуття, скорочує тривалість захворювання.

Випускається препарат для дітей в капсулах вагою 60 мг. Ціна за 7 капсул – від 378 рублів. Для дорослих пропонуються «Інгавірін» капсули вагою 90 мг вартістю від 460 рублів за 7 капсул.

Дешеві аналоги «Таміфлю» з цінами

«Лаферобіон»

Має противірусну, імуномодулюючу та протипухлинну дію. Виробник: «Біофарма», Україна, Київ. Діюча речовина — генерований людський інтерферон, який відповідає інтерферону a-2b. Показання: грип, ГРВІ, змішані вірусно-бактеріальні захворювання, герпес, гепатит В, вірус папіломи людини, пухлини (меланома, рак, саркома).

Випускається у вигляді порошку для приготування назального та ін’єкційного розчинів, а також у вигляді свічок. Ціна препарату за 5 свічок/супозиторій стартує від 112 рублів. Порошок можна купити в середньому за 400 рублів (10 флаконів).

Препарати, що включають генерований людський інтерферон, a-2b – «Віферон», «Інтрон-А», «Альфарекин».

«Умкалор»

Антимікробний імуномодулюючий препарат. Виробник: «Доктор Вильмар Швабе», Німеччина. Активна речовина – рідкий екстракт кореня південноафриканського рослини пеларгонії сидовидной. Ефективний при простудних захворюваннях, що супроводжуються запаленням верхніх дихальних шляхів, горла, при нежиті. Знижує ступінь запалення, знеболює, очищає дихання, покращує самопочуття.

Випускається у вигляді розчину для перорального прийому об’ємом 20 і 50 мл Коштує в середньому 300-500 рублів.

Результат лікування залежить від 3-х речей: правильно поставленого діагнозу, призначеного лікування та відповідального виконання лікарських рекомендацій. Самолікування може не дати очікуваного ефекту, затягнути з правильним лікуванням, привести до розвитку ускладнень.

Приймайте правильні рішення і будьте здорові!

Дешеві аналоги «Таміфлю» з цінами