Догляд за волоссям дівчаток виступає справжньою проблемою для мам, адже далеко не всі діти згодні на традиційні кіски і хвостики. Саме тому, як тільки справа доходить до першої цієї стрижки, велика частина мам традиційно зупиняється на поширених варіантах кшталт «боба», «каре», позбавляючи себе від зайвих складнощів та незручностей. Якщо ви хочете дізнатися, які ще існують цікаві дитячі стрижки для дівчаток, обов’язково прочитайте цю статтю.

Зміст сторінки

 • 1 Дитячі стрижки для дівчаток — опис цікавих варіантів
 • 2 1. Стрижка каре для дівчаток
 • 3 2. Стрижка шапочка
 • 4 3. Каскад
 • 5 4. Паж
 • 6 5. Стрижка БОБ для дівчаток
 • 7 6. Стрижка під хлопчика
 • 8 7. Піксі
 • 9 8. Аврора
 • 10 9. Стрижка для дівчаток Сессун
 • 11 10. Драбинка
 • 12 Рекомендації щодо вибору найбільш підходящої модної стрижки для дівчаток
 • 13 Прості варіанти красивих дівочих зачісок

Дитячі стрижки для дівчаток — опис цікавих варіантів

Розібравшись з правилами підбору найбільш підходящої зачіски, приступимо до найцікавішого – докладного опису популярних дитячих стрижок для дівчаток з фото. Вибираємо для дівчаток стрижку волосся:

Фото: Стрижка для дівчаток каре з чубчиком

1. Стрижка каре для дівчаток

На першому місці за популярністю серед дитячих стрижок, безумовно, знаходиться каре. Зачіска каре по своїй суті являє рівну густу чубок і волосся, підстрижені строго в геометричній формі (назва «каре» перекладається як «квадрат», на що дана стрижка дуже схожа). На сьогоднішній день крім класичного варіанту каре існує величезна кількість його різновидів.

Фото: Зачіска каре для дівчаток

Якщо ваше чадо має прямими і досить густим волоссям, краще всього віддати перевагу класичної зачіски каре, яка відрізняється рівною і чіткою лінією зрізу. А на тонких і хвилястих волоссі вигідніше виглядають багаторівневі, текстуровані варіанти цієї стрижки.

Будь-який малюк віковій категорії від трьох років легко призведе зачіску каре до ладу самостійно, скориставшись звичайною щіткою для волосся. Це стане для майбутньої дівчини відмінним організуючим навиком, а також можливістю зробити щоденні збори вранці в садок або школу набагато простіше і приємніше.

2. Стрижка шапочка

На другій позиції за популярністю у маляток знаходиться неймовірно зручна і симпатична стрижка під назвою шапочка. Свою назву вона отримала, так як за виглядом дуже схожа з цією деталлю гардероба. Для стрижки шапочка характерно наявність довгих волосся у верхній частині голови і коротких – у нижній. При цьому відбувається поділ волосся горизонтальним проділом на дві частини. Проділ може бути прямим або скошеним – виходячи з побажань батьків та самої дівчинки.

Фото: стрижка шапочка

Шапочка заслужено вважається універсальною зачіскою, адже вона однаково добре буде виглядати на волоссі будь-якого типу. Зазвичай довжину пасом роблять до рівня вух, зістригають по колу, а потиличну частину підстригають дуже коротко (може навіть використовуватись машинка). Потрібно зауважити, що даний варіант зачіски є справжньою знахідкою для батьків, так як практично не вимагає догляду за собою, крім розчісування.

Оцінити всю принадність цієї стрижки ви зможете, роздивившись як слід наведені нижче фотографії.

3. Каскад

Ще один варіант стрижки, що користується великою популярністю у дівчат та їхніх батьків – знаменитий каскад. Ви не помилитеся, якщо скажете, що каскад – це багаторівневе каре. Справжній майстер перукарського мистецтва зуміє створити цю зачіску на абсолютно будь-якій довжині пасма. Наприклад, спереду пасма можуть бути менше по довжині, поступово переходячи до більш довгі хвилі. При цьому перехід може бути поступовим, так і різким, додаючи зачісці певної зухвалості.

Фото: стрижки для дівчаток Каскад

Існує величезна кількість різних варіацій стрижки каскад, крім класичного виду перукар зможе запропонувати вашому маляті безліч цікавих варіантів. Потрібно, однак, помітити, що каскад – відповідна стрижка для дівчаток більш дорослого віку (починаючи від 6-7 років), вона навряд чи буде доречно виглядати на зовсім маленьких донечок, так і ні один батько не захоче морочити голову з досить складною укладанням для такої маленької дитини.

4. Паж

Розглядаючи інші дитячі стрижки для дівчаток, знаходимо ще один цікавий варіант стрижки, під назвою паж. Паж – це зачіска, яка буде зберігати ідеальну форму при будь-яких погодних умовах. Стрижка підходить для тих, хто від природи має рівні волосся хорошою густоти. Волосся і чубчик у «паже» зістригати по одній лінії, при цьому змінюється кут зрізу, він залежить від того, яка довжина пасм залишається на потилиці.

Найбільш привабливим чином зачіска паж виглядає на дівчатах, які мають овальне або кругле обличчя, в цьому випадку вона допоможе візуально скоректувати його форму і додасть вашій маленькій принцесі максимального чарівності і привабливості.

Стрижка паж виконується на волоссі різної довжини – коротких, довгих і середніх, але для діток, звичайно, найбільш прийнятним буде перший варіант, так як він є найбільш зручним і найменш важким для батьків.

5. Стрижка БОБ для дівчаток

На п’ятому місці нашого сьогоднішнього рейтингу дитячих стрижок знаходиться зачіска «боб». Це варіант універсальної стрижки, яка з однаковим успіхом буде виглядати і на 5-річної дівчинки і на дорослій дівчині. Також на зачіску не впливають жодні особливості волосся або зовнішності.

Фото: Стрижки для дівчаток Боб

Зазвичай стрижка боб поєднує в собі елементи каре, а саме: піднесеність в задній частині голови і об’єм від боба і чітку рівну лінію каре попереду. Але на сьогоднішній день існує величезна кількість варіацій боба, тому ви легко зможете підібрати найприйнятніший варіант для свого чада, який буде виглядати максимально привабливо.

Основний плюс стрижки «боб» полягає в тому, що вона дозволить вашій дівчинці ходити з розпущеним волоссям хоч цілий день, при цьому виглядати буде досить складно. Ви економите зусилля, час та власні нерви на укладанні, яка ще не дуже то й потрібна для дітей такого юного віку. Ознайомитися зі всією красою даного варіанта ви зможете на наступному фото.

6. Стрижка під хлопчика

Не всім батькам сподобається ця модель стрижки, але потрібно зауважити, що вона відрізняється підвищеною практичністю. Коротко пострижені прядки, які не розсипаються по плечах і позбавляють вас від необхідності допомагати своїй дочці виконувати щоденну укладку перед походом в садок або школу. В цьому випадку навіть гребінець не завжди буде необхідна – цю неймовірно просту стрижку можна привести в порядок за допомогою одного легкого руху руки.

Крім очевидних переваг є у цього варіанту, звичайно, і мінуси – така стрижка зовсім не привчає дитину до догляду за своїм волоссям, майбутньої жіночності, а навпаки, з стрижкою «під хлопчика» ваша дитина може сама почати вести себе як справжній шибеник. Загалом, віддавати перевагу чи ні цього варіанту – вирішувати вам і тільки вам, а ми хочемо запропонувати вашій увазі кілька варіантів фотографій цієї стрижки, які, можливо, допоможуть вам прийняти вірне рішення.

7. Піксі

Розбираючи дитячі стрижки для дівчаток, не можна обійти стороною такий цікавий і незвичайний варіант, як пікс. Стрижку пікс виконують на коротких або середніх по довжині волосся, які оформляються пошарово, при цьому пасма в області верхівки і потилиці оформляються у вигляді округлої і дуже симпатичною «шапочки».

Найважливішою деталлю стрижки «піксі» є область потилиці. Дуже коротких варіантах зачіски вона може зводитися до нуля, уравновешиваемая при цьому дуже довгою чубчиком. У більш довгих варіантах стрижки – довжина задніх прядок залишається максимальної.

Варіант писки підійде для дівчаток від 10-ти років, особливого сенсу робити таку складну зачіску маляткам немає, а в середньому шкільному віці ваша юна школярка зможе самостійно укладати це диво перукарського мистецтва, що також важливо. Існує багато варіантів стрижки «пікс», її виконують як на довгих, середніх і на коротких волоссі. При цьому довжину потиличної зони, бічних прядок, а також фасон чубчика підбирають в індивідуальному порядку.

8. Аврора

Досить приваблива модель стрижки для дівчинки-підлітка або молодшої школярки – стрижка під красивою назвою «аврора». За принципом свого створення ця стрижка дуже схожа з каскадом, але вона володіє деякими відмінностями. Потрібно зауважити, що «аврора» буде виглядати привабливо на будь-якій довжині прядок, також вона відноситься до категорії універсальних зачісок, однаково добре смотрящих на дівчат з різним типажем зовнішності.

У цій стрижці локони зістригати також як і в каскаді, але є одна кардинальна відмінність між цими двома варіантами зачісок. В «аврорі» більш помітна лінія переходу між різними прядками. Завдяки цьому стрижку виконують на волоссі різної довжини. Візуально ця хитромудра зачіска додасть волоссю вашої донечки обсягу, навіть якщо від природи вони не відрізняються підвищеною густотою.

9. Стрижка для дівчаток Сессун

Знаменита на весь світ стрижка «сессон» може виконуватись не тільки на зрілих жінок, але і на дівчатах і навіть дівчаток. Настільки широку популярність даного варіанту приносить його стильний зовнішній вигляд, а також простота укладання. Відправляючи свою дитину в школу, вам не потрібно буде витрачати багато часу, щоб забезпечити йому повноцінне укладання – досить розчесати волосся звичайної гребінцем.

З мінусів даного варіанту – досить складно знайти майстра, який правильно виконає цю непросту стрижку ще й на дитячих волоссі. У всьому іншому можете бути впевнені, що зачіска сподобається і вам, і вашій дитині і буде викликати у вас виключно позитивні емоції. Щоб зрозуміти, якою повинна бути зачіска «сессон», потрібно звернутися до відео з майстер-класом нижче.

10. Драбинка

Дитяча зачіска під назвою «драбинка» буде дуже добре виглядати на дівчаток, які мають густі, тонкі пасма. У першому випадку стрижка вигідно підкреслить природну красу локонів вашої доньки, а у другому – візуально додасть необхідного обсягу.

Потрібно зауважити, що надто кучеряве волосся не дуже мають потребу в додатковому обсязі, тому «драбинку» не можна назвати підходящим варіантом для даного типу волосся.

Чубчик у зачісці цієї моделі формується виходячи з побажань маленької клієнтки або її батьків. Вона може бути прямою, короткою, косою, а також відрізнятися рваними кінчиками. Вибираючи найбільш підходящий варіант чубчика, виходьте, насамперед, з віку вашої доньки, не потрібно відпускати занадто довгу чубок зовсім маленьким дітям, в цьому випадку вона буде постійно лізти в очі і може навіть призвести до виникнення такої патології як косоокість.

Рекомендації по вибору найбільш підходящої модної стрижки для дівчаток

Вдалою може вважатися тільки та стрижка, яка крім краси буде поєднувати в собі зручність, як для самої дитини, так і для її батьків. Якщо ви розглядаєте різні дитячі стрижки для дівчаток і не знаєте, який з них краще зупинитися, радимо вам скористатися наступними рекомендаціями:

 • Чубчик – краще всього зупинитися на короткій чубку, адже волосся, постійно лізуть в очі, можуть спровокувати розвиток косоокості. Однак, існує частина стрижок, які неможливі без довгої чубчика, в такій ситуації батькам доведеться постійно підколювати волосся шпильками або шпильками щоб уникнути подібних неприємностей.
 • Модифікація стрижки – абсолютно будь-яку зачіску для дитини повинен підбирати професійний перукар, беручи при цьому до уваги овал обличчя, довжину носа, розмір вух та інших частин тіла. Вік в цьому випадку не робить ніякого впливу, тому якщо у вашої дівчинки кругле обличчя, краще всього зупинитися на довгому волоссі або ж віддати свою перевагу асиметричних стрижок. Для дітей, що мають подовжене або овальне обличчя, ідеально підійдуть короткі зачіски.
 • Аксесуари – доповнюйте образ різними яскравими деталями (з цією метою можуть використовуватися модні заколочки, обідки, прикрашені квітами і багато інші декоративні елементи). Не бійтеся використовувати прикраси навіть на дуже коротких волоссі, адже всі діти обожнюють виглядати яскраво.
 • Укладання – абсолютно будь-яка зачіска зіпсується після активних ігор, тому з раннього дитинства треба пояснювати дитині, яким повинен бути правильний догляд за волоссям.
 • Дівчинка повинна бути впевнена в тому, що її зачіска найкрасивіша, але повинна стежити за тим, щоб протягом всього часу дня прядки волосся не заважали їй і не лізли в очі.
 • Розглядаючи найбільш зручні дитячі стрижки для дівчаток, не можна не згадати класичні варіанти – «боб» і «каре». При цьому зачіски можуть, як мати класичний стиль, так і відрізнятися індивідуальним підходом. Відправляючи дитину до перукаря потрібно врахувати такі показники як схильність волосся до завиванию та їх густота.
 • Прості варіанти красивих дівочих зачісок

  Розглянувши найпопулярніші дитячі стрижки для дівчаток, перейдемо безпосередньо до укладання волосся. У найбільш ранньому віці (до чотирьох-п’яти років) з популярних дитячих зачісок для дівчаток можна виділити:

  • хвостики – можуть бути низькими і високими, з’єднуватися один з одним, утворюючи сіточку;
  • короткі кіски, які зазвичай починаються від лінії скронь;
  • розпущене волосся, зібрані з допомогою пов’язки або обідка.

  До молодшого шкільного віку зачіски для дівчаток починають поступово ускладнюватися, тут у них присутні вже більш складні елементи. До цього віку локони відростають вже до такої міри, що стає можливим зробити з них практично будь-яку перукарню композицію. Першими по популярності і любові малят, а також їх матерів знаходяться різні плетіння:

  • французька коса – є найпростішим варіантом, який потрібно вміти робити, так як він представляє з себе базу для більшої частини укладок. У цьому варіанті плетіння основне місце займає коса, що складається з трьох пасм, що перехрещуються один з одним. Потім у міру утворення нових ланок до них починають додаватися бічні частини, ширина яких дорівнює активним прядків. Завдяки своїй універсальності французька коса на сьогоднішній день – це негласний символ навчальної зачіски. Також вона викликає асоціацію з пишними бантами школярок і днем знань – 1 вересня.
  • коса з джгутів – виступає ще більш простим варіантом зачіски, яка не має обмежень за віком і силуету стрижки: можна з рівним успіхом виконувати це плетіння і дівчаткам, які мають короткі волосся, і тим, хто є щасливою володаркою локонів до пояса. Щоб створити косу з джгутів вам потрібно розділити дві прядки, кожну з яких скрутити в окремий не дуже тугий джгут, потім обернути їх між собою в протилежному напрямку. При цьому укладання буде дуже вигідно виглядати на густих локонах, зібраних на верхівці у хвіст, а потім закручених з допомогою джгута в щільну і довгу косу.

  Крім цього, безумовно, не можна не згадати про більш складних варіантах плетіння – приміром, що складаються з чотирьох пасм. Їх основна складність полягає не тільки в технології створення, але і в значній кількості часу, протягом якого малюк змушений сидіти знерухомлені. Тому не можна сказати, що вони підійдуть для кожної маленької принцеси, а також її мами.

  Мами, які хочуть підібрати щось особливе для своєї доньки і при цьому не витратити багато зусиль, починають просто комбінувати всі перераховані вище варіанти і в разі потреби доповнювати зачіску пучками або накрученими кучерями.

  Завершуючи тему дитячі стрижки для дівчаток, хотілося б зауважити, що підбираючи відповідну зачіску для своєї малечі потрібно орієнтуватися не тільки на вигляд, але і на простоту виконання, якщо ви не бажаєте витрачати багато часу і зусиль на укладку.

  За великим рахунком немає значної різниці між дитячими стрижками і дорослими, єдиний нюанс – зачіски маленьких леді повинні бути м’якшими, адже всі дівчата є маленькими принцесами і будь-яка агресія в їх образі повинна повністю бути відсутнім. Якщо ваш вибір впаде на зачіски з розряду «драбинка» або «каскад», приділіть особливу увагу довжині прядок, адже в процесі своєї творчої активності дитини будуть заважати постійно вываливающиеся з зачіски локони.

  Також не бійтеся з маленького віку привчати дівчинку вести себе як справжня леді – розчісувати волосся, збирати їх у пучок або косичку, а також використовувати прикраси. Все це закладе у дитини правильне поняття своєї ролі в цьому світі і посприяє розвитку жіночності в майбутньому.