Якщо ти завжди бадьорий, енергійний, у тебе відмінне травлення і нічим не затьмарене настрій — можеш сміливо закривати цю статтю! Вона стане в нагоді тим, хто відчуває нестерпну втому в кінці дня. Тим, кого переслідують проблеми з шлунком. Тим, кого наздоганяють неприємності із-за частих перепадів настрою.

Якщо ми вболіваємо, це означає, що ми робимо щось неправильно. Спосіб життя, режим сну і неспання, харчування — все це впливає на стан організму. Також на здоров’я впливають емоції — при надлишку негативних переживань виділяються певні гормони, які сприяють хворобам.

Ти здивуєшся, але лише одне просте дію допоможе запобігти неприємне захворювання і змінити якість життя на краще. Не доведеться особливо напружуватися! Досить під час їзди в громадському транспорті іноді стояти на одній нозі. Хоча б раз на кілька днів!

Профілактика геморою

Профілактика і лікування геморою, звичайно, різні речі. Якщо щось потрібно лікувати — терміново до лікаря! Ми розповідаємо про те, як запобігти захворюванню. Як уникнути проблеми, від якої, кажуть, страждає кожен третій японець. Сидячий спосіб життя — це неприродно, тіло людини реагує на нього жахливо.

В результаті постійного сидіння на одному місці порушується кровообіг в нижньому відділі тіла. Кров застоюється. З’являється простатит у чоловіків, міома матки у жінок, розвивається геморой.

Якщо приділиш своєму здоров’ю хоча б 15 хвилин у день, подібні біди обійдуть тебе стороною. Поки ти стоїш на одній нозі, поліпшується кровопостачання нижньої частини тіла, працюють сідничні м’язи. Це прекрасна профілактика будь-яких захворювань кишечника. Чому б не витратити час, який проводиш в громадському транспорті, з користю?

Традиційна китайська медицина подарувала нам знання про методику відновлення рівноваги між внутрішніми органами. Вправа називається «Золотий півень стоїть на одній нозі». Неважко здогадатися, що потрібно робити — необхідно утримувати рівновагу, спираючись лише на одну ногу.

Те ж саме можна проробляти, поки їдеш на роботу. Це найкраща профілактика: ти забудеш, що таке загострення геморою, якщо подібна проблема вже присутня.

Ми постійно поспішаємо, нам не вистачає часу робити зарядку, займатися своїм тілом. Чому б не спробувати такий легкий і доступний метод тренування організму? Особливо це буде корисно тим людям, які багато часу проводять в сидячому положенні.

Покажи цю статтю друзям! По-моєму, геніальний метод подбати про себе.

Джерело