Дієтичне харчування

Ви хочете сісти на дієту? Вас не влаштовує ваша фігура? Так що ж вам заважає? Вперед! Вибирайте для себе дієту, і худніть на здоров’я. Так роблять багато дівчат, але це помилково. У цій статті я хотіла б розповісти, чому це помилково, а також познайомити вас з поняттям «дієтичне харчування». Наш сайт Advice-About-Health радить всім, охочим схуднути, спочатку прочитати цю статтю, а потім вибирати дієту, щоб не зробити помилку.

Отже, що ж таке «дієтичне харчування»?

З давньогрецької це означає спосіб життя. Це дійсно так. Адже ви сидите на дієті не 1 – 2 тижні (я про правильні, тривалі дієти), тому за такий короткий проміжок часу організм не встигає перебудуватися на нове харчування, і ви не схуднете.

Дієтичне харчування — це дуже складний і довгий процес, який вимагає зусиль і терпіння. Не потрібно вдаватися в крайнощі і майже голодувати. Ні, важливо виключити деякі продукти, які дійсно негативно впливають на здоров’я і фігуру, а також дотримуватися нового харчування довго. Це ж, як спосіб життя Дієтичне харчування

Все про дієтичному харчуванні

Найголовніше – не обмежувати себе в життєво важливих продуктах. Якщо ви не будете вживати достатню кількість потрібних компонентів, у вас буде нестача вітамінів і органічних сполук. Тоді організм вам скаже «спасибі» і ви підете прямо до лікаря.

Якщо ви вирішили сідати на дієту, варто в обов’язковому порядку проконсультуватися з лікарем і перевірити стан здоров’я в цілому. Деяким людям не можна сідати на дієту, наприклад, у кого гіпертонія, хвороби серця, цукровий діабет і ще безліч інших. Дати вам правильну пораду може тільки лікар, виходячи з аналізів і особливостей вашого організму.

 

 

Дієтичне харчування має масу різновидів: по групі крові, з активованим вугіллям, система схуднення і інші дієти. І вибирати дієту потрібно дуже уважно, враховуючи всі чинники і особливості смаку і організму. Якщо одна дієта допомогла схуднути вашій подрузі, це не означає, що вона допоможе схуднути і вам. Це дуже індивідуальне питання, який зможе вирішити тільки ви самі і лікар.

Також не плутайте лікувальне дієтичне харчування і звичайне дієтичне харчування. Перше призначається, щоб вилікувати деякі хвороби, наприклад, гастрит, а друге призначає лікар або ж, що небажано, ви обираєте для себе самі.

Ні в якому разі не можна забувати про позитивні сторони дієтичного харчування: тільки позитивний настрій і готовність до зміни раціону харчування. Продукти повинні бути правильно підібрані, вони повинні повністю вас влаштовувати, бо, як ви зрозуміли, дієтичне харчування підбирається не на тиждень. Це спосіб життя.

А тепер давайте торкнемося тему монодієт. Ці дієти найбільш популярні серед всіх. Часто дівчата використовують їх тривалий час, що вкрай шкідливо для організму. Тому що в нього тоді не надходить потрібну кількість важливих речовин. Тому худнути на таких дієтах часто не рекомендується. Я б вам радила використовувати їх тільки в якості розвантажувальних днів.

Лікарі-дієтологи рекомендують всім, хто стежить за своїм здоров’ям і фігурою, харчуватися невеликими порціями. Зменшіть обсяг споживаної їжі, але частіше їжте. Це буде набагато корисніше, ніж їсти 3 рази на день, але багато.

Наслідуйте всіх порад, які я вам дала в цій статті. Це вже перший шлях до стрункої фігури Дієтичне харчування