Допомагає браслет від хропіння Snore Stopper

Хропіння — проблема, з якою може зіткнутися людина незалежно від віку чи гендерної приналежності. Крім того, що хропіння заподіює занепокоєння оточуючим, він серйозно порушує сон, що в свою чергу позначається на рівні працездатності, настрої, емоційності. Як простий на вигляд браслет від хропіння допоможе вирішити проблему і що про це думають люди, які безпосередньо зіткнулися з проблемою? Про це нижче.

Зміст

 • Що таке храп і чому він виникає
 • Характеристики браслета — з чого складається
 • Принцип дії пристрою
 • Як правильно використовувати браслет
 • Що кажуть покупці: думки
 • Переваги пристрою в боротьбі проти хропіння

Що таке храп і чому він виникає

Знаючи природу хропіння, буде простіше зрозуміти принцип дії електронного браслета. Отже, під хропінням розуміють звуковий феномен, що виникає як наслідок порушеного дихання. За появу звуку відповідають вібруючі м’які тканини глотки, що реагують на коливання повітря, що циркулює по дихальним шляхам.

Допомагає браслет від хропіння Snore Stopper

Статистика невтішна. У дорослому віці хропе кожен третій чоловік, завдаючи дискомфорт оточуючим його людям, ризикуючи зіткнутися з зупинкою дихання уві сні.

Причинами проблеми найчастіше є:

 • деформована носова перегородка;
 • вузькі носові або ротові проходи;
 • збільшені мигдалини;
 • зайва вага;
 • неправильний прикус;
 • поліпи.

Все це вирішувані проблеми, з якими можна і потрібно боротися.

На проміжному етапі впоратися з хропінням допоможе якісний електронний пристрій — Snore Stopper проти хропіння з унікальним принципом роботи.

Характеристики браслета — з чого складається

На перший погляд пристрій здається звичайним браслетом для фітнесу. Насправді ж розроблено воно було спеціально для людей, не здатних самостійно вирішити проблему хропіння.

У комплект з пристроєм входять сам браслет, ремінець з можливістю регулювання розміру, струмопровідний гель і аркуш-вкладиш з інструкцією. Працює пристрій від простих батарейок ААА.

Допомагає браслет від хропіння Snore Stopper

Принцип дії пристрою

Електронний прилад Snore Stopper ss 650 унікальний тим, що допомагає впоратися з хропінням і працює як профілактичний пристрій. Через 6-8 тижнів використання вже можна буде відзначити позитивну динаміку. Регулярне використання браслета протягом тривалого часу допоможе вирішити проблему раз і назавжди.

Пристрій діє за простим принципом. До складу його включений біосенсор, що реагує на звуки однієї чистоти.

Як тільки він вловлює три однакових звуку поспіль, посилає імпульс, на який людина реагує, змінюючи позу. У разі неефективності короткого імпульсу, прилад посилає більш довгий — до 25 секунд.

Точна електроніка працює таким чином, щоб виключати реакцію приладу на сторонні шуми.

Як правильно використовувати браслет

Перед використанням браслета, важливо уважно вивчити інструкцію. Там зазначено, що прилад заборонено застосовувати при вагітності або у випадках проблем з серцем. Браслет також категорично заборонено надягати на уражені ділянки шкіри, інші частини тіла.

Щоб пристрій коректно працювало, творці рекомендують перед використанням змащувати руку спеціальним гелем для кращої провідності сигналу, вибирати оптимальний розмір ремінця. Після 12 годин безперервної роботи пристрій самостійно відключається.

Не можна використовувати прилад в сукупності з іншими електронними пристроями, такими, наприклад, як кардіостимулятор.

Допомагає браслет від хропіння Snore Stopper

Що кажуть покупці: думки

Щоб зрозуміти, snore stopper розлучення чи ні, має сенс вивчити реальні відгуки користувачів. Ось про що вони пишуть:

Соня, 27 років: «Купила своєму чоловікові браслет, не вірила, що допоможе, але сталося диво! Нарешті я можу спати спокійно. Рекомендую!».

Олександр, 42 роки: «Чудовий прилад, брав для себе, дружина в захваті, вже другу ніч в будинку тиша».

Вадим, 31 рік: «Річ просто супер, брав для батька, хропе в силу віку неймовірно. Після першої ж ночі помітив результат, а через тиждень хропіння зник зовсім».

Михайло, 38 років: «Замовив собі пристрій, але розчарувався. Два тижні одягав перед сном згідно інструкції, але хропіння не пішов. Є проблеми з носовою перегородкою, може бути справа в цьому, але рекомендувати браслет точно не буду, так як мені він не допоміг».

Допомагає браслет від хропіння Snore Stopper

Переваги пристрою в боротьбі проти хропіння

В цілому позитивні відгуки купили підтверджують, що прилад працює. Самі ж розробники звертають увагу на такі позитивні моменти:

 • пристрій не перериває сон;
 • допомагає позбутися хропіння в короткі терміни;
 • самостійно вимикається після 12 годин роботи;
 • діє протягом всієї ночі;
 • не має побічних дій;
 • візуально схожий з звичайними годинами з сучасним дизайном.

Таким чином, можна відзначити, що браслет Snore Stopper — хороша можливість назавжди позбутися від хропіння з мінімумом затрат сил, грошей і часу, природним шляхом під час сну. Щоб добитися результату і закріпити його на довгий час, потрібно використовувати прилад протягом тривалого часу, дотримуючись інструкції, «перевчаючи» таким чином м’язи гортані до нового правильному положенню в період нічного сну.