Драже «Тенторіум плюс»: інструкція, ціна, відгуки, де купити

Продукти бджільництва дуже корисні, але доступні не всім. Якщо у вас немає можливості їх купувати і регулярно вживати, то просто почніть приймати драже «Тенторіум плюс».

Драже «Тенторіум плюс»: інструкція, ціна, відгуки, де купити

Зміст

 • 1 Опис кошти
 • 2 Компоненти кошти та їх дивовижні властивості
 • 3 Показання до застосування
 • 4 Застосування
 • 5 Протипоказання і можливі побічні ефекти
 • 6 Ціна
 • 7 Як придбати драже?
 • 8 Плюси і мінуси
 • 9 Відгуки

Опис кошти

«Тенторіум плюс» – це не просто комплексна біологічно-активна добавка. Як заявляють виробники, такий засіб може вважатися повноцінним і дуже корисним додатковим продуктом харчування. У продукті збалансовано і оптимально поєднуються одразу три натуральних продукту бджільництва: мед, пилок і прополіс. І вони чинять виражений комплексний вплив, що дозволяє зміцнювати здоров’я і усувати дефіцит корисних речовин, а також поповнювати їх запаси. Випускається цей засіб у формі драже, а об’єм однієї упаковки складає 300 грамів.

Компоненти кошти та їх дивовижні властивості

У складі продукту всього три продукти бджільництва, але кожен з них унікальний і є джерелом корисних речовин, необхідних для нормального і повноцінного функціонування людського організму. Вони містять незамінні амінокислоти, ферменти, різні мікроелементи, вітаміни та мінерали.

Складові кошти «Тенторіум плюс» і їх дивовижні корисні властивості:

 • Бджолиний віск – це потужне природне регенеруючу засіб, запускає процеси відновлення пошкоджених тканин, у тому числі слизових оболонок органів шлунково-кишкового тракту. Крім того, даний компонент нормалізує травлення і покращує апетит, а також має адсорбуючі властивості, завдяки яким виводить з організму шлаки, токсини та інші шкідливі речовини. А ще віск надає антибактеріальну та протизапальну дії.
 • Натуральна пилок володіє вираженими антиоксидантними властивостями, що дозволяють нейтралізувати дію вільних радикалів, тим самим зупиняючи старіння тканин і запобігає розвитку онкологічних захворювань. А ще цей природний компонент значно покращує склад крові і нормалізує кровотворну функцію, прискорює обмінні процеси, сприяє правильному засвоєнню їжі, зміцнює імунітет і підвищує стійкість організму до різних інфекцій.
 • Прополіс – це унікальне природне загальнозміцнюючий засіб, що допомагає відновлювати організм після серйозних захворювань і травм, купірується запалення, а також забезпечує стійкий захист організму від атак бактерій, грибків і вірусів. Також цей продукт бджільництва нормалізує метаболізм, тонізує, покращує клітинне дихання і зміцнює мембрани клітин, володіє знеболюючими властивостями і допомагає зберегти молодість.

Драже «Тенторіум плюс»: інструкція, ціна, відгуки, де купити

Всі ці дивовижні компоненти дозволяють продукту «Тенторіум плюс» зменшувати рівень шкідливого холестерину, очищати судини, покращувати роботу печінки і майже всіх органів травлення, відновлювати окисно-відновні реакції і обмінні процеси, покращувати склад крові, приводити в порядок функціонування серцево-судинної системи, забезпечувати повноцінну детоксикацію, зміцнювати здоров’я, а також покращувати кровообіг і роботу нервової системи.

Показання до застосування

Інструкція містить дані про те, що застосування продукту «Тенторіум плюс» показано при захворюваннях печінки, кишечника, шлунка, при різних інфекціях (включаючи сальмонельоз, шигельоз та інші), часті стреси і депресії, ранніх ознаках старіння, анемії, імунодефіцитних станах або зниженні імунітету, променевих ураженнях, при атеросклерозі, похмільному синдромі, хворобах серцево-судинної системи, простатиті, підвищених навантаженнях (як фізичних, так і емоційних або розумових), хворобах суглобів (ревматизм, подагра) і при інших проблемах зі здоров’ям.

Застосування

Для досягнення позитивного терапевтичного ефекту рекомендується приймати по чайній ложці драже двічі на день за тридцять хвилин до їжі. Здійснювати прийом бажано в першій половині дня.

Драже «Тенторіум плюс»: інструкція, ціна, відгуки, де купити

Протипоказання і можливі побічні ефекти

Засіб протипоказаний при індивідуальній гіперчутливості до продуктів бджільництва та схильності до алергії на них. Ймовірні побічні явища – алергічні реакції.

Порада: перед застосуванням зверніться до лікаря за консультацією, щоб виключити ризики небажаних реакцій.

Ціна

Ціна однієї упаковки «Тенторіум плюс» (300 грамів драже) становить 1569 рублів.

Як придбати драже?

Придбати засіб «Тенторіум плюс» можна через інтернет. Але зробити замовлення ви можете на офіційному сайті компанії-виробника, так ви гарантуєте придбання справжньої і якісної продукції. Пройдіть процедуру реєстрації, вкажіть кількість упаковок і свої особисті дані, виберіть відповідний спосіб доставки та внести передоплату у розмірі повної вартості.

Отримати товар ви зможете небудь в одному з пунктів видачі, або на найближчому поштовому відділенні, або в розташованому у вашому місті підрозділі транспортної компанії. Доставка може зайняти від двох-трьох днів до місяця.

Плюси і мінуси

До плюсів кошти можна віднести високу і доведену ефективність, комплексний вплив в різних напрямках, повністю натуральний і унікальний склад, простоту застосування, а також мінімальна кількість протипоказань. Мінуси: досить висока ціна і відсутність можливості придбання в аптеці.

Відгуки

Відгуки про засіб «Тенторіум плюс»:

 • «Нам з чоловіком драже відмінно допомагають при стресах, причому ефект помітний вже через тиждень, так що нерви можна привести в порядок швидко. Плюс імунітет відмінно зміцнюється, що теж актуально».
 • «Ароматний, смачний і, що найголовніше, ефективний продукт, зміцнює здоров’я».
 • «Моя паличка-виручалочка в будь-яких ситуаціях: при застудах, суглобових болях, інфекціях, частих стресах. Цього засобу я довіряю».

Оцініть продукт «Тенторіум плюс» в дію, якщо ви дбаєте про своє здоров’я.

Драже «Тенторіум плюс»: інструкція, ціна, відгуки, де купити