Елос епіляція (elos) – інноваційна методика видалення небажаного волосся, яка швидко завоювала популярність завдяки своїй безпеці і результативності. Технологія розроблена ізраїльською компанією SYNERON Medical і на сьогоднішній день є єдиною запатентованою методикою, що базується на одночасному застосуванні двох видів енергії. Абревіатура «Елос» розшифровується як «електрична оптична синергія» і розкриває суть процедури, яка об’єднує в собі вплив світлової оптичної енергії (IPL) та вплив радіохвиль (RF). Таке комбіноване дію дозволяє генерувати хвилі різної довжини, що забезпечує максимально глибоке проникнення і ефективне руйнування волосяних фолікулів зсередини.

Процедура елос епіляції універсальна, її можна застосовувати для будь-якого типу волосся і шкіри. Так, на відміну від лазерної епіляції, яка «бачить» тільки темні волоски, методика елос може використовуватися на самій білій шкірі зі світлим волоссям. В рівній мірі вона застосовна і для смаглявої шкіри з темними і щільними волосками. Елос епіляція вважається найбільш ефективною і безпечною процедурою, що дозволяє назавжди розпрощатися з небажаною рослинністю на будь-якій ділянці тіла: на руках, ногах, обличчі і навіть в зоні глибокого бікіні. Як здійснюється елос епіляція, в чому її переваги і чим вона відрізняється від інших методик, дізнаєтеся з нашої статті.

Зміст сторінки

 • 1 Елос епіляція — суть інноваційної процедури
 • 2 Показання
 • 3 Протипоказання
 • 4 Як підготуватися?
 • 5 Як проходить процедура?
 • 6 Догляд за шкірою після процедури
 • 7 Апарат для elos епіляції
 • 8 Можна зробити елос епіляції будинку?
 • 9 Ціна
 • 10 Дивіться відео: Епіляція: Що таке Elos? Відміну від фотоепіляції і IPL
 • 11 Дивіться відео: Елос-епіляція
 • 12 Відгуки про процедуру

Елос епіляція — суть інноваційної процедури

Елос епіляція – комбінований метод впливу, який поєднує в собі переваги кількох сучасних технологій (електро — фото – і лазерної епіляції). Під час процедури небажані волоски піддаються руйнівній дії електричного струму і високочастотного світлового імпульсу. Така потужна комбінація дозволяє зруйнувати не тільки волосся, але і саму цибулину, це гарантує припинення зростання небажаних волосся.

Як відомо, кожен волосок бере свій початок від фолікула (цибулини). Під час процедури світлова (оптична) енергія перетворюється в теплову, проникає углиб шкіри, і нагріває волосяний фолікул. Одночасно з цим електричний струм проходить по волосині до самого кореня і руйнує його, не травмуючи навколишні здорові тканини.

Технологія елос гарантує подвійний захист шкірних покривів, оскільки дозволяє контролювати силу нагріву і одночасно забезпечує охолодження оброблюваної поверхні. Це дозволяє уникнути опіків, подразнення шкіри і появи врослого волосків.

Ще один різновид процедури — лазерна епіляція елос, комбінує енергію діодного лазера з впливом радіохвиль (RF – енергії). Цей механізм дії забезпечує високу ефективність при епіляції світлого волосся і підходить для будь-якого типу шкіри, оскільки вміст меланіну (фарбувального пігменту) ніяк не впливає на потужність RF – випромінювання.

Діодний лазер має глибоку проникаючу здатність, він забезпечує нагрів волосяного стрижня по всій поверхні і полегшує руйнування волосяного фолікула струмами високої частоти. В цілому використання елос епіляції гарантує стійкий ефект і дозволяє отримати гладку і чисту шкіру без подразнень та інших ускладнень.

Свідчення

Процедуру рекомендують для усунення небажаного волосся при будь-якому типі шкірного покриву. Її застосування дозволяє позбутися від врослих волосків, що залишилися після попередніх невдалих епіляції. Сучасна методика допоможе позбутися від сильного подразнення шкіри, яке провокує щоденне гоління.

Косметологи рекомендують елос епіляції для усунення волосся на будь-якій ділянці тіла, з її допомогою можна позбутися навіть він легких пушкового волосся на ніжній шкірі в ділянці губ. При цьому процедура, що здійснюється досвідченим фахівцем, абсолютно безпечна і виключає ризик небажаної пігментації і опіків.

Протипоказання

Перед процедурою епіляції бажано пройти обстеження у деяких фахівців, наприклад, у гінеколога (якщо буде проводитись елос епіляція бікіні) або ендокринолога. Питання про додаткових консультаціях вирішується при відвідуванні спеціаліста. Професійний косметолог обов’язково оцінить стан шкіри і волосся і виявить можливі протипоказання елос епіляції, оскільки до проведення процедури є ряд обмежень. Її не можна робити при наступних станах:

 • Алергічна реакція на світлове випромінювання
 • Наявність серцевого стимулятора або інших імплантатів
 • Онкологічні, ендокринні, венеричні захворювання
 • Гіпертонія, цукровий діабет
 • Патології системи крові (порушення згортання крові)
 • Шкірні захворювання (гнійнички та інші висипання на шкірі)
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Варикозна хвороба
 • Ослаблення імунітету внаслідок тривалого прийому лікарських засобів
 • Імунодефіцитні стани (СНІД, ВІЛ)
 • Захворювання внутрішніх органів
 • Період вагітності і грудного вигодовування

Від процедури слід утриматися і в тому випадку, якщо ви недавно відвідували солярій або приймали препарати з фотосенсибілізуючу дію. Крім цього, слід враховувати, що методика елос несумісна з іншими видами епіляції.

Як підготуватися?

Елос епіляція вважається цілком безпечною, тим не менш, перед її проведенням необхідна певна попередня підготовка. Так, епіляцію не рекомендують проводити на шкірі зі свіжим засмагою. Тому, якщо ви плануєте сеанс, то за 2 тижні після процедури слід уникати перебування під прямими сонячними променями і відмовитися від відвідування солярію. Крім цього, такий же термін слід витримати після проведення будь ін’єкційної косметологічної процедури або глибокого хімічного пілінгу.

За 3 дні до епіляції фахівці рекомендують збрити волосся в зоні передбачуваної обробки. За цей час вони зростуть до оптимальної довжини (2 мм), при якій їх буде легше видалити. Якщо на шкірі часто з’являються герпетичні висипання, то в цілях профілактики слід за кілька днів до процедури почати прийом противірусних засобів і продовжити їх приймати ще пару днів після епіляції.

Як проходить процедура?

Під час консультації лікар – косметолог пояснить принцип дії інноваційної процедури і розповість про її основні етапи. Вплив на шкіру здійснюється з допомогою спеціальних апаратів різної модифікації. Крім цього, для обробки шкіри будуть використовуватися антисептики, захисний і пом’якшувальний гель або аерозоль. Оскільки процедура відрізняється деякою хворобливістю, для пацієнтів з підвищеною чутливістю і низьким больовим порогом застосовують місцеві анестетики.

Перед початком процедури на эпилируемый ділянку шкіри наносять охолоджуючий світлопроникний гель, який захистить шкіру від перегрівання, знизить її чутливість і забезпечить контакт наконечника аплікатора з шкірою. Це важлива умова, так як в тих випадках, коли наконечник апарату, який представляє собою кристал з електродами, не приходить в щільне зіткнення з шкірою, ефективність процедури значно знижується.

Далі лікар і пацієнт одягають темні окуляри, які будуть оберігати очі від світлових спалахів. Після цього фахівець приступає безпосередньо до маніпуляції і починає обробку шкіри за допомогою спеціальної насадки (аплікатора). В цей час апарат генерує короткі і сильні світлові імпульси, і пацієнт може відчувати неприємні відчуття поколювання, які нагадують болючий щипок, що триває частки секунди. Ці відчуття цілком терпимі, тому знеболювання застосовують тільки при низькому порозі больової чутливості. Після процедури на шкіру наносять спеціальний заспокійливий спрей, який усуває подразнення.

Процедура триває від 10 хвилин до двох годин, в залежності від площі оброблюваної зони. При цьому слід враховувати, що максимальний результат можна отримати тільки після повного курсу процедур, який становить від 5 до 10 сеансів. Між ними витримують обов’язковий інтервал, тривалість якого залежить від часу дозрівання волосяного фолікула.

Елос епіляція глибокого бікіні вважається найбільш болючою, оскільки в цій області найбільш ніжна і чутлива шкіра. Тому процедуру проводять із застосуванням спеціального знеболюючого гелю, що дозволяє зробити її цілком терпимою. Тривалість сеансу складає близько 50 хвилин. Для того щоб повністю позбутися від рослинності в цій зоні знадобиться 6-8 сеансів, після яких шкіра буде гладкою і рівною, а небажані волоски зникнуть назавжди. Ті, хто вже пройшов через цю процедуру, стверджують, що застосування знеболювального гелю знімає неприємні відчуття, і елос епіляція переноситься набагато легше, порівняно з тим же шугарингом або воскової епіляції.

Після першої обробки волосся будуть зникати протягом місяця, тому наступний сеанс проводять зазвичай через 4-6 тижнів після першого. З кожною наступною процедурою волоски будуть ставати все тоншою і слабкіше, і через кілька місяців їх зростання припиниться. Під час кожного сеансу руйнується близько 10% волосся, що знаходяться в стадії активного росту і кожна наступна процедура впливає на залишилися волоски, поступово зводячи їх кількість до нуля. Щоб позбутися від волосся повністю, одноразового застосування елос епіляції недостатньо, процедури потрібно робити довго, іноді протягом року.

Довіряти проведення процедури варто тільки висококваліфікованому і досвідченому фахівцеві, оскільки при неправильно запрограмованому апараті або недостатньому використанні охолоджуючого гелю можливі такі наслідки елос епіляції, як почервоніння і подразнення шкіри чи опіки.

Догляд за шкірою після процедури

Після елос епіляції потрібно дотримуватися деяких рекомендацій:

 • Протягом 3-х діб забороняється приймати гарячу ванну, відвідувати сауну, лазню або басейн. Весь цей час на шкіру слід наносити крем або лосьйон Пантенол, який забезпечить дбайливий догляд, зніме роздратування і запобігає сухість шкірних покривів.
 • Після процедури протягом кількох днів слід утримуватися від занять спортом і фізичних навантажень.
 • Протягом 2-х тижнів після епіляції рекомендується уникати перебування на сонці і відмовитися від відвідування солярію. Перед виходом на вулицю на оброблені відкриті ділянки тіла слід наносити захисні креми з УФ-фільтром.
 • Протягом тижня після епіляції не слід використовувати косметичні засоби в зоні обробки, застосовувати скраби і лосьйони з вмістом спирту.
 • Апарат для elos епіляції

  Найпопулярнішим апаратом для елос епіляції вважається пристрій під назвою E-max. Воно відрізняється надійністю, безпекою і гарантує високу ефективність процедури. За один сеанс забезпечується руйнування значної кількості фолікулів, що веде до уповільнення росту волосся.

  Це обладнання дає можливість обробляти один квадратний сантиметр шкірного покриву менше, ніж за одну секунду впливу. Апарат за одну процедуру дозволяє зруйнувати до 12 % волосяних фолікул, його застосування не заподіює істотної болю, тому це устаткування часто застосовують для обробки зони бікіні.

  Переваги і недоліки елос епіляції

  До переваг методу належать:

  • Можливість видалення волосся будь-якого кольору (темних, світлих, рудих і навіть сєдих) і будь структури тонких, грубих або пушкового);
  • Апарат здійснює точкове вплив, тобто руйнуванню піддається кожен окремо взятий волосся;
  • Процедури стимулює вироблення власного еластину і колагену, що забезпечує шкірі пружність і підтримує її хорошому стані.
  • Епіляцію можна проводити на будь-якій ділянці тіла (на обличчі, спині, руках, ногах, в області пахв і зони бікіні).
  • Стійкий ефект. Після повного курсу процедур небажана рослинність зникає назавжди.

  Недоліків методу зовсім небагато:

  • Деяка болючість під час проведення процедури. Але використання спеціального охолоджуючого гелю робить ці відчуття цілком терпимими.
  • Неправильний вибір потужності на апараті для епіляції може призвести до роздратування шкірного покриву і навіть викликати опіки. Тому процедуру повинен виконувати тільки досвідчений і кваліфікований фахівець.
  • Елос епіляція може виявитися неефективною при надлишкове оволосіння (гірсутизм) і на занадто засмаглою і смаглявою шкірі.
  • Щоб повністю позбавитися від волосся, процедури потрібно робити довгостроково, з дотриманням перерви між ними в 1 місяць, тому остаточного результату інколи треба чекати впродовж року.

  Можна зробити елос епіляції будинку?

  Елос епіляції в домашніх умовах можна зробити, якщо у вас є досвід подібних процедур і є в наявності професійний апарат. В інших ситуаціях спроби самостійного усунення небажаного волосся можуть закінчитися плачевно і спровокувати серйозні ускладнення.

  Не варто забувати, що ця процедура вимагає спеціальних знань, так як слід правильно оцінити структуру волосся і шкірного покриву і відповідно до цього встановити параметри апарату. Без відповідних навичок зробити це неможливо, так що не варто ризикувати, а краще довірити проведення процедури професіоналам своєї справи.

  У чому різниця між елос і лазерною епіляцією?

  Багатьох клієнтів косметичних салонів цікавить питання, що краще, лазерна епіляція або елос? При лазерної епіляції тепловий вплив руйнує волосяний фолікул за рахунок того, що пігмент меланін, який міститься у волоссі, поглинає цю енергію. Тому лазерна методика ефективна для епіляції темних волосся і практично безсила при видаленні світлих волосків. Процедура з використанням лазера практично безболісна, до того ж за один раз вдається обробити більший відсоток волосся за більш короткий проміжок часу.

  Мінусом елос епіляції є болючість. Процедура проходить у два етапи, спочатку лазер нагріває волосяну цибулину, а потім подається струм високої частоти, який і руйнує волосяні фолікули. При цьому методі обробляється кожен волосок окремо, що збільшує тривалість процедури, зате гарантує велику результативність. Елос епіляція вимагає менше сеансів ніж, лазерна, але коштує дорожче.

  Ціна

  Вартість послуги визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від багатьох параметрів. Враховується колір і структура волосся, густота волосяного покриву, стан шкіри. Остаточна ціна елос епіляції формується з урахуванням різновиди використовуваного обладнання, кваліфікації персоналу та престижності косметичного салону.

  Будьте обережні, якщо вам пропонують подібну послугу за низькою вартістю, швидше за все це пов’язано з низьким професіоналізмом лікарів і зношеністю обладнання. Орієнтуйтеся на середні ціни за одну процедуру:

  • Область пахв – від 3000 рублів
  • Вусики над верхньою губою – від 2500 рублів
  • Глибоке бікіні – від 7500 рублів
  • Область спини – від 10 000 рублів
  • Епіляція обох ніг – від 16 500 рублів.

  Дивіться відео: Епіляція: Що таке Elos? Відміну від фотоепіляції і IPL

  Дивіться відео: Елос-епіляція

  В цілому відгуки про елос епіляції підтверджують ефективність процедури і говорять про те, що її застосування дозволило добитися прекрасного естетичного ефекту і назавжди позбавило від небажаного волосся. У той же час, в деяких відгуках пишуть про те, що не вдалося досягти потрібного результат, але такі ситуації зазвичай пов’язані з індивідуальними особливостями клієнта, або з медичними протипоказаннями до процедури.

  Відгуки про процедуру

  Відгук №1

  Я робила елос епіляції в зоні пахв. Відчуття, звичайно, не дуже приємні, але цілком толерантні. Після процедури шкіра була гладкою, але через місяць волоски знову стали з’являтися.

  Після цього пройшла ще 2 процедури з інтервалом в місяць. І зараз просто краса, грубі волосся взагалі не ростуть, а ось пушкове з’являються. Але оскільки у мене світле волосся, вони зовсім непомітні і такий результат мене цілком влаштовує.

  Ніка, Москва

  Відгук №2

  Я робила елос епіляції зони бікіні. Відчуття були дуже болючими, але я мужньо терпіла, сподівалася, що після кількох процедур назавжди позбудуся волосся.

  У підсумку зробила 5 процедур, заплатила купу грошей, а результат не радує. До ідеалу ще далеко, волосся продовжують рости, правда, вже не в такій кількості.

  Олександра, Єкатеринбург

  Відгук №3

  Робила елос епіляції ніг, після 2-х сеансів зникло близько 20 % волосся. Планую продовжувати процедури, сподіваюся, що таким чином вдасться позбавитися від зайвої рослинності назавжди.

  Юлія, Спб

  Відгук №4

  Я робила епіляцію вусиків над верхньою губою. Вони у мене від природи темне і виділялися на обличчі, що стало причиною комплексів. Після 2-х сеансів вусики зникли і більше не ростуть. Я дуже задоволена результатом і вважаю, що по ефективності елос епіляції перевершує всі інші процедури.

  Тамара, Мінськ