Інструкція по застосуванню і ціна Фитомуцила, відгуки

Існує безліч способів зниження ваги: різні дієти, комплекси вправ і препарати. Наприклад, останнім часом багато використовують Фитомуцил для схуднення. А чи справді він так ефективний? І як його правильно і безпечно застосовувати?

Зміст

 • 1 Що це за препарат?
 • 2 Склад
 • 3 Як це діє?
 • 4 Показання до застосування
 • 5 Протипоказання
 • 6 Застосування при вагітності
 • 7 Особливі вказівки
 • 8 Форма випуску
 • 9 Як приймати?
 • 10 Побічні ефекти
 • 11 Ціна
 • 12 чи Є аналоги?
 • 13 Відгуки

Що це за препарат?

«Фитомуцил Слім Смарт» — це біологічно активна добавка, причому на основі абсолютно натуральних рослинних компонентів. Інструкція по застосуванню говорить, що цей засіб може використовуватися для контролю маси тіла, а також природного очищення кишечника і всього організму в цілому.

Склад

Склад засоби «Фитомуцил Слім Смарт» повністю натуральний. Діючих речовин всього два. Перше – це лушпиння насіння подорожника. Другий – глюкоманнан, який являє собою рослинну водорозчинне волокно, що отримується з кореня такої рослини як Конжак (іноді його називають Коньяк).

Як вже було зазначено, склад натуральний, так що крім активних речовин у ньому немає нічого. В даному препараті ви не знайдете барвників, консервантів, крохмалю, глюкози і так далі. До речі, деякі аналоги препарату відрізняються вмістом штучних речовин. Наприклад, до складу засобу «Мукофальк» входить чимало непотрібних допоміжних компонентів.

Як це діє?

До складу входять компоненти, які є природними джерелами клітковини. А вона просто необхідна людському організму, перш за все, для повноцінного і правильного травлення, тому розглянутий препарат та його аналоги вельми корисні. Взагалі, добова потреба дорослої середньостатистичної людини в цьому речовині становить близько 30-35 грамів. Але отримати такий обсяг мало кому вдається. У зв’язку з сучасним способом живлення більшості людей, доза становить не більше 15 грамів, тобто менше половини встановленої норми.

Але як на організм впливає клітковина? Її вплив здійснюється одразу в кількох напрямках:

 • М’яке очищення кишечника. Потрапляючи в нього, клітковина вбирає рідину і розбухає, наче губка. Завдяки цьому вона буквально проштовхує вміст, одночасно стимулюючи перистальтику кишкових стінок. Тобто відбувається м’яке очищення природним чином.
 • Зниження апетиту. Завдяки тому, що клітковина, потрапляючи в травний тракт, розбухає в ньому, після прийому засоби людина відчуває ситість і не згадує про їжу в найближчі кілька годин. Тобто ймовірність переїдання знижується в рази, так як почуття голоду просто немає.
 • Клітковина, що входить до складу «Фитомуцил Слім Смарт», здатна виводити не тільки вміст кишечника, але і всі шлаки, наявні в ньому. При зниженні перистальтики стінок відбувається неповне спорожнення. Залишки починають розкладатися і гнити, виділяючи токсичні речовини. В нижніх відділах травного тракту звичайної людини може міститися до двох-трьох кілограмів шлаків. І це не тільки збільшує реальну масу тіла, але і погіршує функціонування деяких важливих органів, а також значно уповільнює метаболізм, що також заважає контролювати вагу.
 • Фитомуцил для схуднення може використовуватися ще й тому, що він помітно знижує всмоктування в травному тракті вуглеводів і жирів. Якщо при вживанні їжі, у складі якої немає харчових волокон, все це починає всмоктуватися практично відразу, то клітковина буквально вбирає в себе все непотрібне. Таким чином, відбувається зниження калорійності їжі.
 • Показання до застосування

  «Фитомуцил Слім Смарт» варто використовувати всім тим, хто бажає контролювати масу тіла або знизити її. Інструкція по застосуванню містить наступні показники:

  • Порушення метаболічних процесів. Воно може бути пов’язане з деякими захворюваннями, такими як цукровий діабет або гіпертиреоз.
  • Надлишок маси тіла, в тому числі і значний.
  • Схильність до повноти. Найчастіше вона є спадковою.
  • Стани, пов’язані з імовірністю збільшення ваги. До них можна віднести такі як менопауза і клімакс, часті або постійні стреси, відмова від шкідливих звичок (зазвичай він супроводжується підвищенням кількості вживаної їжі і переїданням), а також післяпологовий період.
  • Анальні тріщини або геморой.
  • Запори, пригнічення перистальтики кишечника.
  • Малорухливий спосіб життя.
  • Неправильне, незбалансоване харчування.

  Протипоказання

  Склад натуральний, тому протипоказань вкрай мало, як свідчить інструкція. До них належать кишкова непрохідність, новоутворення в кишечнику (злоякісні або невстановленої природи), гострі запальні захворювання, дитячий вік (до чотирнадцяти років), а також підвищена чутливість до окремих речовин або їх непереносимість.

  Застосування при вагітності

  «Фитомуцил» при вагітності приймати цілком можна і іноді навіть корисно, адже на даному етапі часто виникають запори, а вони майбутній мамі можуть зіпсувати настрій або навіть зашкодити. Прийом БАД дозволить очистити кишечник і забезпечити контроль апетиту, що інколи теж потрібно.

  Але худнути в період очікування все ж не рекомендується, краще зайнятися фігурою після пологів.

  Так що, по-перше, не варто дотримуватися сувору дієту, по-друге, не перевищуйте дозування (а ще краще знизьте їх) і пам’ятайте про правила застосування. Крім того, «Фитомуцил» при вагітності повинен схвалити лікуючий лікар, так що потрібно його попередня консультація.

  Особливі вказівки

  Інструкція по застосуванню містить кілька рекомендацій, яких необхідно дотримуватися під час прийому препарату «Фитомуцил Слім Смарт»:

 • Щоб прискорити процес зниження ваги, бажано дотримуватися дієти або хоча б обмежувати кількість їжі. Слід відмовитися від жирного, солодкого, мучного. І все ж такі обмеження є обов’язковими.
 • Якщо вам потрібно домогтися ефекту за короткий термін, то ви можете замінити прийомом БАД «Фитомуцил», наприклад, вечеря. Відчуття ситості гарантовано, але калорії, вуглеводи і жири в організм не надійдуть.
 • Щоб підвищити ефективність кошти і прискорити процес виведення шлаків, за добу бажано вживати не менше двох літрів рідини.
 • Якщо ви приймаєте будь-то лікарський препарат, то клітковина, що входить до складу розглянутої БАД, може знизити ефективність лікування. І щоб цього уникнути, витримуйте інтервал між прийомами. Він повинен становити мінімум годину.
 • Форма випуску

  «Фитомуцил Слім Смарт» випускається в дуже зручній формі порошку. Обсяг одного становить 5 грамів.

  Як приймати?

  Приймати препарат слід по одному пакетику два або три рази за день, причому перед вживанням їжі. Інструкція по застосуванню Фитомуцила свідчить, що вміст потрібно розчинити в якому-небудь напої (наприклад, в кефірі або соку) в обсязі однієї склянки. Далі потрібно випити склянку звичайної води.

  Що стосується тривалості курсу, то приймати даний БАД для схуднення протягом тривалого періоду не варто, адже надмірна втрата ваги може привести до небажаних наслідків. Вірогідний ефект звикання. Кишечник, звиклий до стимуляції (хоч і м’якою), при скасуванні БАД просто не зможе функціонувати самостійно. Так що добившись потрібних результатів, слід перейти на підтримуючу терапію (один пакетик на добу) або ж припинити використання зовсім. В середньому курс може тривати один-два місяці.

  Побічні ефекти

  «Фитомуцил Слім Смарт» переноситься дуже добре, це підтверджує і інструкція із застосування.

  Ціна

  Скільки коштує БАД? В аптеці ціна однієї упаковки «Фитомуцил Слім Смарт», що складається з 30 пакетиків, становить близько 800-900 рублів. Препарат «Мукофальк» коштує трохи дешевше, але, по-перше, в ньому чимало штучних добавок, по-друге, до складу не входить ефективний компонент глюкоманнан.

  Чи є аналоги?

  Аналоги є, до їх складу також входять джерела рослинної клітковини, але різні. Наприклад, лушпиння насіння подорожника містить «Мукофальк». Інших коштів зі схожим складом немає. Смак даного засобу декілька приємніше, але якщо порівнювати «Мукофальк» і «Фитумуцил Слім Смарт», то останній виграє, так як в ньому немає допоміжних речовин.

  Інші аналоги мають схожий механізм дії, тобто очищають кишечник (часто з допомогою клітковини). Це такі препарати як «Форлакс», «Гуталакс», «Фрутолакс», «Ананас плюс» та інші.

  Відгуки

  Відгуки про Фитомуциле худнуть:

  Я використовував препарат для схуднення, і результати дійсно помітив. Вага знизився на п’ять кілограмів за три-чотири тижні, а це чимало. Побічних ефектів не помітив, але от смак не порадував, він неприємний. І ціна «кусається». Але все ж курс повторю, в цілому задоволений. Андрій, Москва.

  Мені засіб допомогло, ефект реально є, скільки раз переконалася. Легкість з’явилася перед святами змогла позбутися від зайвих трьох кілограмів. Пробувала потім аналоги, але зовсім не те. Смак приємніше, але результати не такі. Тому тільки Фитомуцил Слім Смарт. Олена, Єкатеринбург.

  Я ефекту майже не помітила. Вага якщо і знизився, то незначно, плюс я дотримувалася дієти. А ось проносного дії зовсім не помітила, та й вартість немаленька. У мене з кишечником проблеми, і вони так і залишилися. Напевно, потрібно щось більш серйозне. Тетяна, Самара.

  Як підсумок, можна сказати що Фитомуцил — ефективний засіб, який може допомогти вирішити вашу проблему із зайвою вагою.