Це сталося офіційно: Всесвітня Організація охорони Здоров’я визнала, що ковбаса, копченості, і взагалі перероблені м’ясні продукти в цілому є канцерогенами. Тобто викликають рак.

Ось офіційний прес-реліз, складений з цього приводу.

Тепер і сосиски, і всі види ковбас, і хамон, і нарізка, і шинка, — все це знаходиться в одному списку з тютюном, миш’яком і азбестом.

Чому так?

Приводом для внесення перероблених м’ясних виробів в список збудників раку стали докази, надані міжнародним комітетом вчених і медиків з 10 різних країн «першого» світу. Їх висновки були засновані на даних 800 різних досліджень.

Іншими словами, вчені провели багато-багато-багато різних експериментів і вивчили багато-багато-багато даних. Висновок такий: регулярно їсти ковбасу — ще гірше, ніж курити.

І що тепер?

Очевидно, світову індустрію виробництва їжі чекає справжній шок. Швидше за все, вже в найближчі пару років ковбасні вироби заборонять подавати в ресторанах, а в магазинах введуть обмеження на їх продаж в магазинах і неповнолітнім.

Очевидно, уже в 2017 році їх заборонять рекламувати на телебаченні.

Очевидно, відповідні попередження з’являться на етикетках всіх м’ясних напівфабрикатів.

А що робити нам?

Загалом, ВООЗ і взагалі лікарі давно підозрювали, що ковбаса — страва шкідливе, а тому треба скоротити її споживання.

Але ось що змінилося: The World Cancer Research Fund (Всесвітня організація онкологічних досліджень) тепер не рекомендує скоротити їх споживання, а ВИКЛЮЧИТИ ЗОВСІМ.

Якщо ви не можете заборонити це собі, то хоча б не давайте перероблені продукти дітям!

І обов’язково поділіться з друзями і подругами, які обожнюють свої «сосисочки» і «пельмешки»!

Джерело